Reżyseria | Ocena | |
---|---|---|
Kriv Stenders | ||
Scenariusz | Ocena | |
Daniel Taplitz | ||
Producenci | Ocena | |
Bryce Menzies
producent
|
||
Nelson Woss
producent
|
||
Chris Veerhuis
współproducent
|
||
Di Bain
producent wykonawczy
|
||
Graham Burke
producent wykonawczy
|
||
Greg Parker
producent wykonawczy
|
||
Joel Pearlman
producent wykonawczy
|
||
John Poynton
producent wykonawczy
|
||
Colin Vaines
producent wykonawczy
|
||
Marc van Buuren
producent wykonawczy
|
||
Carol Hughes
kierownik produkcji
|
||
Anna Steel
kierownik produkcji
|
||
Jonny Kennerley
koordynator produkcji
|
||
Kate Separovich
koordynator produkcji
|
||
Aktorzy | Ocena | |
Levi Miller
Mick
|
4,0
|
|
Bryan Brown
Dziadek
|
||
Hanna Mangan Lawrence
Betty
|
||
Thomas Cocquerel
Stemple
|
||
John Jarratt
Lang Hancock
|
8,0
|
|
Jason Isaacs
Michael Carter
|
7,5
|
|
Justine Clarke
Diane Carter
|
||
Steve Le Marquand
Mały John
|
||
Winta McGrath
Nicholas Carter
|
||
Zen McGrath
Theo Carter
|
||
Chloe Brown
Żałobniczka (niewymieniony w czołówce)
|
||
Calen Tassone
Taylor Pete
|
||
Kelton Pell
Durack
|
||
Syd Brisbane
Duży John
|
||
Sarah Light
Żałobniczka
|
||
Igor Sas
Dr Samuel
|
||
Jon Doust
McLeod
|
||
Kirsten Corunna
Widz w kinie
|
||
Caitlin Berestford-Ord
Catherine
|
||
Josie Alec
Abby
|
||
Kelsie Anderson
Widz w kinie (niewymieniony w czołówce)
|
||
Neil MacKinnon
Żałobnik (niewymieniony w czołówce)
|
||
Troy Coward
Pracownik biura (niewymieniony w czołówce)
|
||
Korum Ellis
Widz w kinie (niewymieniony w czołówce)
|
||
Benjamin Hall
Pracownik biura (niewymieniony w czołówce)
|
||
Alla Hand
Gilliam Shaw (niewymieniony w czołówce)
|
||
Brendan Johansen
Pracownik biura (niewymieniony w czołówce)
|
||
Jesse McGinn
Pracownica biura (niewymieniony w czołówce)
|
||
Maggie Meyer
Żałobniczka (niewymieniony w czołówce)
|
||
Adam T Perkins
Karawaniarz (niewymieniony w czołówce)
|
||
Anna Philp
Widz w kinie (niewymieniony w czołówce)
|
||
Dan Rooney
Widz w kinie (niewymieniony w czołówce)
|
||
Amy Wells
Hippy (niewymieniony w czołówce)
|
||
Zdjęcia | Ocena | |
Geoffrey Hall | ||
Colin Chapman
(pomoc techniczna) (asystent)
|
||
Paolo Feliciano
(pomoc techniczna) (asystent)
|
||
Gregory Stirling
(pomoc techniczna)
|
||
Justin Van Zyl
(pomoc techniczna) (druga ekipa)
|
||
Kompozytorzy | Ocena | |
Cezary Skubiszewski | ||
Kostiumy | Ocena | |
Anna Borghesi | ||
Montaż | Ocena | |
Rodrigo Balart |
6,0
|
|
Jill Bilcock |
8,0
|
|
Hayley Miro Browne
(asystent)
|
||
Carly Turner
(asystent)
|
||
Muzyka | Ocena | |
Daryl McKenzie
dyrygent
|
||
Charakteryzacja | Ocena | |
Paula Jane Hamilton
nadzorca charakteryzacji
|
||
Hayley Atherton
główny stylista
|
||
Kate Anderson
charakteryzator (asystent)
|
||
Scenografia | Ocena | |
Sam Hobbs
scenograf
|
||
Emma Fletcher
dyrektor artystyczny
|
||
Christine Lynch
dekorator wnętrz
|
||
Steve Browne
scenopis obrazkowy
|
||
Steven Carroll
rzeźbiarz
|
||
Sophie Durham
główny rekwizytor
|
||
Alexander Locke
projektant graficzny
|
||
Ross Murdoch
główny architekt
|
||
Dźwięk | Ocena | |
Greg Crawford
mikser postsynchronu
|
||
Alex Francis
technik imitacji
|
||
Chris Goodes
mikser ponownego nagrania
|
||
James Harvey
montaż efektów dźwiękowych
|
||
Claire Healy
mikrofoniarz
|
||
Trevor Hope
operator dźwięku
|
||
Liesl Pieterse
montaż dialogów
|
||
Robbie Stevenson
mikrofoniarz
|
||
Kim Green
nadzorca muzyki
|
||
Nelson Woss
nadzorca muzyki
|
||
Efekty specjalne | Ocena | |
Tim O'Brien
technik
|
||
Pozostała Ekipa | Ocena | |
Christine King
dobór obsady
|
||
Lindsay Adams
nadzorca komponowania
|
||
Morgan Jones
nadzorca komponowania
|
||
Ryan Trippensee
zecer
|
||
Rebecca Vujanovic
koordynator efektów wizualnych
|
||
Zev Eleftheriou
koordynator kaskaderów
|
||
Arthur Bienkowski
operator kamery (asystent)
|
||
Rebecca Crowe
operator kamery (asystent)
|
||
Karina Davies
operator kamery (asystent) (druga ekipa)
|
||
Olivia Dhimitri
operator kamery (asystent)
|
||
Taufan Hasney
elektryk
|
||
Greg Knight
operator kamery
|
||
Michael McDermott
operator kamery
|
||
Stephen Oh
operator kamery
|
||
Melissa Ozich
operator kamery (asystent) (dodatkowy)
|
||
Perry Sandow
oświetlenie
|
||
Nigel Tomkinson
operator kamery (asystent)
|
||
Amanda Mitchell
dodatkowy dobór obsady
|
||
Mark Kraus
księgowy produkcji
|
Pozostałe
Proszę czekać…