Reżyseria | Ocena | |
---|---|---|
Nicholas Sgarro | ||
Ted Zachary
(asystent)
|
||
Peter A. Runfolo
(asystent)
|
||
Peter Burrell
(asystent-stażysta)
|
||
Scenariusz | Ocena | |
William Richert | ||
Xaviera Hollander
(powieść "The Happy Hooker: My Own Story.")
|
||
Robin Moore
(książka)
|
||
Yvonne Dunleavy
(książka)
|
||
Sidney Gecker
(nadzorca ciągłości scenariusza)
|
||
Producenci | Ocena | |
Fred C. Caruso
producent
|
||
Dennis Friedland
producent wykonawczy
|
||
Marlene Hess
producent wykonawczy
|
||
Fred C. Caruso
nadzorca produkcji
|
||
Susan B. Landau
kierownik produkcji (asystent)
|
||
George Severini
kierownik produkcji (asystent)
|
||
Shari Leibowitz
koordynator produkcji
|
||
Aktorzy | Ocena | |
Lynn Redgrave
Xaviera Hollander
|
||
Jean-Pierre Aumont
Yves St. Jacques
|
||
Lovelady Powell
Madelaine
|
||
Tom Poston
J. Arthur Conrad
|
||
Nicholas Pryor
Carl Gordon
|
||
Elizabeth Wilson
Pani Gordon
|
||
Conrad Janis
Fred
|
||
Richard Lynch
Policjant
|
||
Owen Hollander
Por. Taggert
|
||
Barton Heyman
Brudny Harry
|
||
Matthew Cowles
Albert Ruffleson
|
||
Denise Galik
Cynthia
|
||
Trish Hawkins
Chris
|
||
Pal Henry
Aurora
|
||
Donna Mitchell
Lucille
|
||
Darlene Parks
April Jones
|
||
Anita Morris
Linda Jo / May Smith
|
||
Sharon Laughlin
Nadine
|
||
Rochelle Oliver
Norma
|
||
Inga Bunsch
Finch
|
||
Joan T. Scott
Carla
|
||
Gretchen Shawn
Dziewczyna
|
||
Lauren Simon
Finkle Bellis
|
||
Mary Olga
Rosie
|
||
Mason Adams
Bankier z Chrisem
|
||
Dan Resin
Bankier z Chrisem
|
||
Shanton Granger
Dziewczyna Bensona
|
||
Alek Primrose
John Burden
|
||
John Getz
Łowca pstrągów
|
||
William Duell
Mięczak
|
||
Andrew Smith
Śpieszący się mężczyzna
|
||
Vincent Schiavelli
Muzyczne guru
|
||
Lee Wallace
Henry Knowlton
|
||
Gwendolyn Saska-Brown
Suzanne Knowlton
|
||
Ben Hayes
Sprzedawca w barze dla singli
|
||
Dorothi Fox
Rosita, pokojówka
|
||
Robert Dryden
Pan Gordon
|
||
George Dzundza
Chet
|
||
Kenneth Tigar
Steve
|
||
John Ramsey
Alex, prawnik
|
||
Murray Moston
Celnik
|
||
Lenny Del Genio
Sprzedawca w sklepie spożywczym
|
||
Philip Larson
Majtek
|
||
Jane Marie Scileppi
Sonia
|
||
Guillermo Irizarry
Carlos, pomocnik domowy
|
||
Allan Rich
Sierżant za biurkiem
|
||
Frank Baginski
Ryan
|
||
Lou Bedford
Wilkins
|
||
Larry Silvestri
Wilkins
|
||
Florence Tarlow
Petulia
|
||
Ellyne Liz Culver
Matron
|
||
Susanna Singleton
Przywódca
|
||
Chip Fields
Mężczyzna w czerwonym kapelusuzu
|
||
Sandra Reaves-Phillips
Kobieta w różu
|
||
Adrian James
Kowbojka
|
||
Marilyn Thomas
Kobieta z niebieskimi włosami
|
||
Wilhelmina Ross
Lo-La
|
||
Joaquín Reyes
Dryblas
|
||
Maureen Sadusk
Dziewczyna o kulach
|
||
Vito De Palo
Chłopiec z sąsiedztwa
|
||
Frank Mastropasqua
Chłopiec z sąsiedztwa
|
||
John Sbarro
Chłopiec z sąsiedztwa
|
||
Mario Capparelli
Chłopiec z sąsiedztwa
|
||
Michael Galardi
Chłopiec z sąsiedztwa
|
||
Stefan Schnabel
Starszy dżentelmen (niewymieniony w czołówce)
|
||
Seamus O'Brien
(niewymieniony w czołówce)
|
||
Zdjęcia | Ocena | |
Richard C. Kratina | ||
Kenny Gross
(główna pomoc techniczna)
|
||
Joe Carroll
(pomoc techniczna)
|
||
Robert M. Volpe
(pomoc techniczna)
|
||
John de Blau Sr.
(pomoc techniczna)
|
||
Kompozytorzy | Ocena | |
Don Elliott | ||
Kostiumy | Ocena | |
Ann Roth | ||
Robert De Mora
(asystent)
|
||
Marilyn Putnam | ||
Max Soloman | ||
Florence Gabrielle
(garderoba)
|
||
Montaż | Ocena | |
Gerald B. Greenberg | ||
Cynthia Scheider
(asystent)
|
||
Jonathan Cohen
(praktykant)
|
||
Muzyka | Ocena | |
Don Elliott
aranżer
|
||
Charakteryzacja | Ocena | |
John Alese
charakteryzator
|
||
Bob Grimaldi
fryzjer
|
||
Scenografia | Ocena | |
Gene Callahan
scenograf
|
||
Hans Swanson
dekorator wnętrz
|
||
Thomas Saccio
główny rekwizytor
|
||
Mario Mazzola
rekwizytor
|
||
Kenneth Weinberg
rekwizytor
|
||
Dźwięk | Ocena | |
David Moshlak
operator dźwięku
|
||
Arthur Bloom
mikrofoniarz
|
||
Christopher Newman
mikser
|
||
Emil Neroda
mikser ponownego nagrania
|
||
Marc Laub
montaż dźwięku
|
||
Peter C. Frank
montaż dźwięku (asystent)
|
||
Efekty specjalne | Ocena | |
Pozostała Ekipa | Ocena | |
Juliet Taylor
dobór obsady
|
||
Vic Ramos
dodatkowy dobór obsady
|
||
John H. Starke
koordynator lokalizacji
|
||
Louis Barilla
operator kamery
|
||
Don Biller
operator kamery (asystent)
|
||
Vinnie Gerardo
prowadzący ostrość
|
||
John W. DeBlau
mistrz oświetlenia
|
||
Frank Schulz
oświetlenie
|
||
Jerry DeBlau
elektryk
|
||
Charles Moore
fotosista
|
||
Donald Saddler
choreograf
|
||
Peter Diaferia
napisy
|
||
Joan McWade
księgowy produkcji
|
Pozostałe
Proszę czekać…