Dzielnica 6.9

Obsada

Reżyseria
Średnia
Stephen Milburn Anderson 7.0
Phillip Christon (asystent) -
Suzanne Haasis (asystent) -
Edward Kalpa (asystent) -
Scenariusz
Średnia
Stephen Milburn Anderson 7.0
Donald Baker (powieść) -
Producenci
Średnia
William B. Steakley producent -
Oliver Stone
producent
7.4
Janet Yang producent -
Stephen Milburn Anderson współproducent 7.0
Lowell D. Blank kierownik produkcji -
Brad M. Gilbert współproducent wykonawczy -
Michael Spielberg współproducent wykonawczy -
Aktorzy
Średnia
Glenn Plummer Bobby
Byron Minns
Ray Ray
-
Lexie Bigham Bear -
Vincent Craig Dupree Loco 7.0
LaRita Shelby Carole -
Kevin Best Genie Lamp -
Big Daddy Wayne Poplecznik -
Allan Hatcher Mały Jimmie -
Alvin Hatcher Mały Jimmie -
Baldwin C. Sykes Ken Dog -
Rana Kirkland
Dziewczyna w klubie
-
Diane Manzo Tajna policjantka -
Sal Landi
Detektyw
-
Christian Coleman Jimmie "J-Rock" -
Leonard Boyles Termit -
Terrence Williams Boody -
Reginald T. Dorsey Bastille -
Tim DeZarn Buddha -
A. Michael Lerner Mężczyzna ze złamanym nosem -
Julius LeFlore
Strażnik w więzieniu
-
Ivory Ocean
Willie Manchester
-
Vickilyn Reynolds Żona Williego -
Linda Fontanette Sąsiadka -
Richard G. Camphuis Policjant -
Starletta DuPois
Shelly, pielęgniarka
-
George Mulholland Strażnik w więzieniu -
Carl Lumbly
Ali
Darren Leong Kim -
Lanier Edwards Muzułmanin -
Clynell Jackson III Lekarz stażysta -
Donald Bakeer Dr King -
Bonnie Oda Homsey Patty Chin -
Mark E. Anderson Sakett -
Ron Chovance Oficer od zwolnień warunkowych -
Michael McNab Policjant -
Eugene Williams Miejscowy twardziel -
Musa Bakeer Młody chłopak -
Zdjęcia
Średnia
Charlie Lieberman -
Kompozytorzy
Średnia
Kostiumy
Średnia
Mary Law Weir -
Montaż
Średnia
Steven Nevius -
Charakteryzacja
Średnia
RaMona Fleetwood główny stylista -
Marci Anderson charakteryzator -
Amy L. Snyder charakteryzator -
Scenografia
Średnia
David Brian Miller scenograf -
Andrew D. Brothers dyrektor artystyczny -
Caroline Stover dekorator wnętrz -
Ron Davis rekwizytor -
James E. Georgopoulos rekwizytor -
Dźwięk
Średnia
Michael Florimbi mikser -
Mike Anderson mikrofoniarz -
Mike Le Mare projektant dźwięku -
Doug Reed imitator dźwięku -
Mike Le Mare nadzorujący montaż dźwięku -
Elijah Schkeiban montaż dźwięku (asystent) (niewymieniony w czołówce) -
Efekty specjalne
Średnia
Paul Staples efekty specjalne -
Ron Trost efekty specjalne 7.0
Pozostała Ekipa
Średnia
Kassa Zakadi fotosista -
Scott E. Steele operator kamery -
Randy Sears kamerzysta (asystent) -
Gary Katsuya Ushino kamerzysta (asystent) -
Paul Wilkowsky mistrz oświetlenia -
Jay W. Yowler oświetlenie -
John Ditomaso elektryk -