Reżyseria | Ocena | |
---|---|---|
Ken Scott |
1,0
|
|
Scenariusz | Ocena | |
Luc Bossi | ||
Romain Puértolas
(powieść)
|
||
Producenci | Ocena | |
Aditi Anand
producent
|
||
Luc Bossi
producent
|
||
Saurabh Gupta
producent
|
||
Jaime Mateus-Tique
producent
|
||
Genevieve Lemal
współproducent
|
||
Mario Mazzarotto
producent wykonawczy
|
||
Luc Hardy
producent towarzyszący
|
||
Jaspal Dogra
kierownik produkcji
|
||
Sylvester Fernandes
kierownik produkcji
|
||
Francesco Startari
kierownik produkcji (Włochy)
|
||
Meera Thalakottur
kierownik produkcji
|
||
Pierre Wallon
kierownik produkcji
|
||
Thomas Fournet-Oberlé
kierownik postprodukcji
|
||
Céline André
koordynator produkcji
|
||
Daniele Modina
koordynator produkcji
|
||
Aktorzy | Ocena | |
Dhanush
Ajatashatru Oghash Rathod, zwany Aja
|
||
Bérénice Bejo
Nelly Marnay
|
||
Erin Moriarty
Marie Rivière
|
6,7
|
|
Barkhad Abdi
Wiraj
|
7,5
|
|
Gérard Jugnot
Gustave Palourde
|
6,0
|
|
Ben Miller
Oficer Smith
|
||
Abel Jafri
Kpt. Fik
|
||
Sarah-Jeanne Labrosse
Rose
|
||
Kay Greidanus
Pieter
|
||
Amruta Sant
Siringh
|
||
Hearty Singh
Młody Aja
|
||
Stefano Cassetti
Alfredo
|
||
Mar Sodupe
Insp. Fernandez
|
||
Christian Bronchart
Tancerz na granicy
|
||
Jeroen Van der Ven
Brodaty policjant
|
||
Gandharv Dewan
Kuzyn
|
||
Omkar Ketkar
Kuzyn
|
||
Edwin Gillet
Jerry
|
||
Uwamungu Cornelis
Baleki
|
||
Daniele Nisi
Paparazzo
|
||
Pauline Maréchal
Koleżanka Rose
|
||
Seema Biswas | ||
Joël Wood | ||
Julie Basecqz
Kasjerka
|
||
Zdjęcia | Ocena | |
Vincent Mathias | ||
Renaud Anciaux
(główna pomoc techniczna)
|
||
Jean Christophe Delinaoumis
(pomoc techniczna)
|
||
Nicolas Lemoine
(pomoc techniczna) (Paryż)
|
||
Hugo Renard
(pomoc techniczna)
|
||
Kris Theuwis
(pomoc techniczna)
|
||
Kompozytorzy | Ocena | |
Nicolas Errèra |
7,0
|
|
Kostiumy | Ocena | |
Valérie Ranchoux | ||
Natasha Francotte
(nadzorca kostiumów)
|
||
Alix Descieux-Read
(nadzorca garderoby)
|
||
Montaż | Ocena | |
Philippe Bourgueil |
7,0
|
|
Yvann Thibaudeau | ||
Thomas Vanthuyne
(asystent)
|
||
Muzyka | Ocena | |
Charakteryzacja | Ocena | |
Oackland Breuer
fryzjer
|
||
Scenografia | Ocena | |
Alain-Pascal Housiaux
scenograf
|
||
Patrick Dechesne
scenograf
|
||
Robin Dervaux
główny rekwizytor (asystent)
|
||
Jean-Baptiste Frenoy
dyrektor artystyczny (asystent)
|
||
Dźwięk | Ocena | |
Damien Aubry
nadzorujący montaż dźwięku
|
||
Marc Doisne
mikser ponownego nagrania
|
||
Tom Hambleton
operator postsynchronu
|
||
Paul Heymans
montaż dialogów
|
||
Kenzo Pelsener
mikrofoniarz (dodatkowy)
|
||
Louis Storme
mikrofoniarz
|
||
Joey Van Impe
montaż imitacji
|
||
Roland Voglaire
montaż dźwięku
|
||
Dominique Warnier
operator dźwięku
|
||
Nicolas Duport
mikser muzyki
|
||
Efekty specjalne | Ocena | |
Pozostała Ekipa | Ocena | |
Sunny Dagar
dobór obsady
|
||
Rachel Desmarest
dobór obsady
|
||
Marie-France Michel
dobór obsady
|
||
Sebastian Moradiellos
dobór obsady
|
||
Thomas Duval
nadzorca efektów wizualnych
|
||
Irène Cunat
zecer
|
||
Yvan Coene
operator kamery
|
||
Yvan Coene
operator steadicam
|
||
Riccardo Filippini
operator kamery
|
||
Yohann Gence
elektryk
|
||
Ganesh S. Hegde
oświetlenie
|
||
Charlotte Marchal
kamerzysta (asystent)
|
||
Didier Versolatto
oświetlenie
|
||
Zoé Vink
operator kamery (dodatkowy)
|
||
Zoé Vink
kamerzysta (asystent)
|
||
Rahil Badhwar
dobór obsady
|
||
Paavani Atrey
dobór obsady (asystent)
|
||
Winifrey Bandera-Guzman
dobór obsady (asystent)
|
||
Sanjeet Kumar
dodatkowy dobór obsady
|
||
Vishnudeva
choreograf
|
Pozostałe
Proszę czekać…