Kingsman: Złoty krąg 6.3

Kontynuacja przeboju Kingsman: Tajne służby, który zrewolucjonizował kino szpiegowskie i wprowadził na ekran agentów nowej generacji. Tym razem nasi bohaterowie stają w obliczu wyjątkowego wyzwania. Gdy ich kwatera zostaje zniszczona, a los świata zawisa na włosku, brytyjscy agenci odkrywają, że w Stanach Zjednoczonych istnieje sprzymierzona organizacja szpiegowska o równie długiej i bogatej historii. Przedstawiciele dwóch elitarnych organizacji muszą teraz zapomnieć o dzielących ich różnicach i wspólnie stawić czoło nieobliczalnemu wrogowi, który dąży do władzy nad światem. Gra idzie o wyjątkowo wysoką stawkę, ale dla Eggsy’ego nie ma nic trudnego.

Zgłoś naruszenie Teaser #1

Komentarze 4

Asmodeusz 2017-12-24 3

jakoś nie podzielam zachwytu nad tym filmem, niby jest to napakowane mnóstwem akcji i efektów specjalnych ale całość jest koszmarna jedynka znacznie lepsza

i_darek1x 2017-12-01 6

No cóż nie ma się do czego przyczepić ? Interesujący scenariusz ,fajna obsada i rewelacyjne efekty … Na nudę nie można narzekać ! Akcja ,akcja i reakcja ;)

Mrozikos667 2017-09-24 4

Klasyk – film tak pędzi do przodu i jest tak napakowany atrakcjami, że brakuje mu jakiejkolwiek dynamiki. Jedyne, co się wyróżnia, to żałosny epizod Eltona J.