Reżyseria | Ocena | |
---|---|---|
Troy Miller |
2,0
|
|
Scenariusz | Ocena | |
David Cross | ||
Bob Odenkirk |
7,2
|
|
Scott Aukerman | ||
BJ Porter | ||
Brian Posehn | ||
Producenci | Ocena | |
Richard Brener
producent wykonawczy
|
||
Bernie Brillstein
producent wykonawczy
|
||
Mark Burg | ||
Michael De Luca
producent wykonawczy
|
||
Oren Koules | ||
Carl Mazzocone
producent wykonawczy
|
||
Tim Sarkes
producent wykonawczy
|
||
Troy Miller |
2,0
|
|
Aktorzy | Ocena | |
Bruce Taylor
Dot Lancaster
|
||
David Cross
Chow Chow / Pootie T / Ronnie Dobbs
|
||
Storm Walker
Mały Ronnie
|
||
India Cosper
Średni Ronnie
|
||
Blaze Walker
Mały średni Ronnie
|
||
Jill Talley
Tammy
|
||
Leon Lamar
Sąsiad Tammy
|
||
Becky Thyre
Tonya
|
||
Suli McCullough
Kyle
|
||
David Koechner
Clay
|
||
Paul Carden
Właściciel sklepu Tas-Tee Liquor
|
||
Saucy
Pies
|
||
E.J. De La Pena
Jerry Trellis
|
||
Jonathon Pelletier
Ronnie (lat 9)
|
||
Kimberly Schwartz
Tammy (lat 9)
|
||
Matthew Draper
Ronnie (lat 12)
|
||
Amber Wallace
Tammy (lat 12)
|
||
M.C. Gainey
Hark Trellis
|
6,5
|
|
Pearlyne Irving
Darnetta
|
||
Frank Hoyt Taylor
Frank, gliniarz
|
||
Bill Rowell
Bill, gliniarz
|
||
Jack Black
Lider Chimney Sweep
|
6,9
|
|
Brian Posehn
Tank
|
||
Patton Oswalt
Dozer, montażysta
|
||
Ken Daly
Montażysta
|
||
Doug Benson
Montażysta
|
6,0
|
|
John Matta
Montażysta
|
||
Austin Lite
Dzieciak z przedmieścia
|
||
Zack Kowalske
Dzieciak z przedmieścia
|
||
Vahe Manoukian
Fałszywy Elvis
|
||
Trey Parker
On sam
|
9,0
|
|
Matt Stone
On sam
|
||
Ben Stiller
On sam
|
7,2
|
|
John Stamos
On sam
|
||
Rebecca Romijn
Ona sama
|
6,9
|
|
Colin Malone
On sam
|
||
Garry Shandling
On sam
|
||
Scott Ian
On sam
|
||
Kathy Griffin
Ona sama
|
||
Christopher Nguyen
Chow Chow
|
||
John Andrews
Fotograf na imprezie
|
||
Drew McWeeny
On sam
|
||
Scott Thompson
On sam
|
7,0
|
|
Mandy Patinkin
On sam
|
||
Mary Lynn Rajskub
Ona sama
|
||
Jim Turner
On sam
|
||
Maynard James Keenan
Główny piosenkarz w Titannica (niewymieniony w czołówce)
|
||
Jeff Goldblum
On sam (niewymieniony w czołówce)
|
7,4
|
|
Zdjęcia | Ocena | |
Shawn Maurer |
3,0
|
|
Kompozytorzy | Ocena | |
Scott Aukerman | ||
Eban Schletter | ||
Kostiumy | Ocena | |
Paula Elins | ||
Montaż | Ocena | |
Dean Holland | ||
Muzyka | Ocena | |
Charakteryzacja | Ocena | |
Scenografia | Ocena | |
Robb Wilson King |
8,0
|
|
Dan Butts
dyrektor artystyczny
|
||
Melinda Sanders
dekorator wnętrz
|
||
Paul Huggins
projektant wnętrz
|
||
Julie Beattie Iiams
główny rekwizytor
|
||
Dwight Benjamin-Creel
główny rekwizytor
|
||
Cassie Brown
rekwizytor
|
||
David Dreyer
rekwizytor
|
||
Daniel B. Foster
rekwizytor
|
||
Michelle Ihnot
rekwizytor
|
||
Victor Mendez
rekwizytor
|
||
Sean O'Connell
rekwizytor
|
||
Andrew J. Peterson
rekwizytor
|
||
Charles Righetti
rekwizytor
|
||
Dźwięk | Ocena | |
Efekty specjalne | Ocena | |
Pozostała Ekipa | Ocena | |
Juel Bestrop
dobór obsady
|
||
Jeanne McCarthy
dobór obsady
|
||
J. Steven Matzinger
prowadzący ostrość
|
Fabuła
Multimedia
Pozostałe
Proszę czekać…