Pitbull: Ostatni pies 6.6

Kiedy ginie Soczek, partner Majamiego, policjanci z wydziału terroru rozpoczynają dochodzenie. Schwytanie sprawcy uważają nie tylko za swój obowiązek, ale też punkt honoru. Niestety, wydział jest przetrzebiony zmianami organizacyjnymi i zwolnieniami. W tej sytuacji, aby stawić czoła gangsterom, stołeczny komendant ściąga do Warszawy rozproszonych po prowincji, doświadczonych policjantów. W stolicy pojawiają się Despero, Metyl oraz – prosto z Waszyngtonu – Nielat, zwany obecnie Quantico. Tymczasem w walce o dominację nad miastem, toczonej między gangami z Pruszkowa i Wołomina, pojawia się trzeci, znaczący gracz – Czarna Wdowa...

Zgłoś naruszenie Zwiastun #1

Komentarze 7

fredaser 2018-09-12 6

Muszę przyznać, że spodziewałem się czegoś więcej. I tak wydaje mi się, że ta część jest lepsza od Niebezpiecznych kobiet, ale jednak dużo gorsza od Nowych porządków. Najmniej przypadł mi do gustu wątek "Gawrona" i Miry – ich pierwsze spotkanie jak i samo wprowadzenie postaci Mirosławy. Nie miałem wcześniej uprzedzeń co do zagrania tej roli przez Dodę, ale jednak ta postać mi się najmniej podobała. A najbardziej "Despero" i "Metyl", jak i kilka ciekawych ról epizodycznych – "Gawełek" czy Karwański. Ogólnie 6.5/10.

Mrozikos667 2018-03-26 6

Pasikowskiego od Vegi odróżnia to, że kręci filmy. I nawet mimo jego nieuleczalnych chorób (postaci kobiece, wtf), ogląda się to po prostu dobrze. 6+

Wafel88 2017-10-18

Ze zdjęć widać, że powracają: Despero, Nielat i Metyl. Nie zobaczymy jednak Gebelsa co trochę smutne jest. Reżyser też pierwsza klasa. Będzie hit.

Drybciu 2018-09-16 1

Dno totalne i tyle moze jak by to byl inny tytol typu Pitbul nie majacy zwiazku z poprzednimi pidpulami i aktorami to moze by bylo srednio.

Asmodeusz 2018-08-16 7

film dobry zdecydowanie lepszy od niebezpiecznych kobiet coś na miarę nowych porządków

Następne