Reżyseria | Ocena | |
---|---|---|
Paul Warner | ||
Dorsay Alavi
(reżyser drugiej ekipy)
|
||
Chris Gilmer
(asystent)
|
||
Michael Haley
(asystent) (druga ekipa)
|
||
Michael G. Jefferson
(asystent)
|
||
Derek E. Johansen
(asystent)
|
||
Mark Anthony Little
(asystent)
|
||
Scenariusz | Ocena | |
Steve Alden | ||
Paul Skemp | ||
Scott Peterson
(nadzorca ciągłości scenariusza)
|
||
Producenci | Ocena | |
Edward Bates
producent
|
||
Rochelle Bates
współproducent
|
||
Frank Cinelli
producent wykonawczy
|
||
Jay Cohen
producent wykonawczy
|
||
Robert G. Magaudda
kierownik produkcji
|
||
Larry Oliver
współproducent
|
||
Clark Henderson
nadzorca postprodukcji
|
||
Isabel Henderson
nadzorca postprodukcji
|
||
Susan V. McConnell
kierownik produkcji
|
||
Jeff Tanner
kierownik produkcji (druga ekipa)
|
||
Isabel Sumayao
koordynator postprodukcji
|
||
Rebecca Gibson
koordynator produkcji
|
||
Kory Kassulke
kierownik produkcji (asystent)
|
||
Brad Philips
kierownik produkcji (asystent)
|
||
Robert H. Turlington
kierownik produkcji (asystent)
|
||
Sheldon Brigman
kierownik produkcji (asystent) (niewymieniony w czołówce)
|
||
To jest błąd
konsultant techniczny
|
||
Aktorzy | Ocena | |
Steve Alden
Oficer Lyle
|
||
David Arquette
David
|
||
Stephen Baldwin
Leon
|
7,0
|
|
Jonah Blechman
Joe
|
||
Michael Edelstein
Kierownik banku
|
||
Jeff Gardner
Ken
|
||
Tom Hull
Pracownik stacji benzynowej
|
||
J. Michael Hunter
Wielki John
|
||
Sammy Kershaw
Oficer Donny
|
||
Sheryl Lee
Carol / Patty
|
||
Jason London
Tim
|
||
Richard K. Olsen
Oficer Duane
|
||
Amy Parrish
Sheila
|
||
Mickey Rourke
Florence
|
7,6
|
|
John Henry Scott
Starszy farmer
|
||
Paul Skemp
Młodszy farmer
|
||
Emily Wachtel
Fryzjerka
|
||
Suellen Yates
Mama Davida
|
||
Zdjęcia | Ocena | |
Mark J. Gordon | ||
Rob Daughtry
(pomoc techniczna)
|
||
Michael Dhonau
(główna pomoc techniczna) (asystent)
|
||
Andrew J. Farley
(główna pomoc techniczna)
|
||
David Noble
(pomoc techniczna)
|
||
Jody Smith
(pomoc techniczna)
|
||
Thomas Trovato
(kierownik zdjęć) (druga ekipa)
|
||
Kompozytorzy | Ocena | |
Hummie Mann | ||
Tyler Bates
(muzyka dodatkowa) (niewymieniony w czołówce)
|
9,0
|
|
Kostiumy | Ocena | |
Elena Baranova | ||
Catherine Bayley
(garderoba) (asystent)
|
||
Jacobe Brettschwerdt
(asystent)
|
||
Pauline White-Kassulke
(nadzorca kostiumów)
|
||
Alonzo Wilson
(asystent)
|
||
Montaż | Ocena | |
Steven Nevius | ||
Andrew Blustain
(asystent)
|
||
Andrew Dickler
(asystent)
|
||
David Diliberto
(asystent)
|
||
Chris Gongora
(praktykant)
|
||
Gavin Hawk
(praktykant)
|
||
Christopher Homel
(asystent)
|
||
Donald Likovich
(dodatkowy)
|
||
Regina Okasaki de Freitas
(asystent)
|
||
David Parmenter
(montażysta negatywu)
|
||
Jim J. Williams
(laborant-opisywacz)
|
||
Muzyka | Ocena | |
Charakteryzacja | Ocena | |
Tena Austin
charakteryzator
|
||
Stacey K. Black
fryzjer (asystent) (dodatkowy)
|
||
Jill Cady
fryzjer (asystent)
|
||
Jill Cady
charakteryzator osobisty (asystent)
|
||
Ken Diaz
fryzjer osobisty: Mickey Rourke
|
||
Ken Diaz
charakteryzator osobisty: Mickey Rourke
|
||
Andrea London
fryzjer (asystent) (dodatkowy)
|
||
Andrea London
charakteryzator (asystent) (dodatkowy)
|
||
Mitchell Stone
fryzjer
|
||
Mitchell Stone
główny stylista
|
||
Sara Seidman Vance
fryzjer (asystent) (dodatkowy)
|
||
Sara Seidman Vance
charakteryzator (asystent) (dodatkowy)
|
||
Scenografia | Ocena | |
Andrew Precht
scenograf
|
||
Alison Sadler
dyrektor artystyczny
|
||
Paul E. Martin
dekorator wnętrz
|
||
David Alan Bean
konstruktor dekoracji
|
||
Billy Daniel
konstruktor dekoracji
|
||
David W. MacDonald
koordynator konstrukcji
|
||
Susan Morris-Bean
rekwizytor
|
||
Kelly Naudet
konstruktor dekoracji
|
||
Patricia Quinn
konstruktor dekoracji
|
||
John Sanders
główny rekwizytor
|
7,0
|
|
Duane Williamson
główny rekwizytor (asystent)
|
||
William J. Woiculevicz
główny konstruktor dekoracji
|
||
Dźwięk | Ocena | |
Robert Berg
montaż efektów dźwiękowych
|
||
Sarah Brady
nadzorca postsynchronu
|
||
John Brasher
mikser ponownego nagrania
|
||
Michael Ferdie
montaż dialogów (asystent)
|
||
Emily Gaydos
mikser imitacji
|
||
Eric Hoeschen
mikser postsynchronu
|
||
Marty Hutcherson
mikser ponownego nagrania
|
||
Adriane Marfiak
montaż efektów dźwiękowych
|
||
Peggy McAffee
montaż efektów dźwiękowych
|
||
Doug Reed
imitator dźwięku
|
||
Doug Reed
montaż imitacji
|
||
Brian Smith
operator dźwięku
|
||
Walter Spencer
montaż dialogów
|
||
Lauren Stephens
montaż dialogów
|
||
Roger V. Stevenson
mikrofoniarz
|
||
Mark Weingarten
mikser
|
||
David Grimaldi
montaż muzyki
|
||
Jeff Mar
montaż muzyki
|
||
Russel Mar
montaż muzyki (asystent)
|
||
Efekty specjalne | Ocena | |
Gary Beal
koordynator efektów specjalnych
|
||
Pozostała Ekipa | Ocena | |
Laurel Smith
dobór obsady
|
||
Andrea Stone
dobór obsady
|
||
Edward Bates
kaskader
|
||
Gary Beal
kaskader
|
||
Dale Frye
kaskader
|
||
Bob Ivy
koordynator kaskaderów
|
||
Bob Ivy
kaskader
|
||
Tom Lyons
kaskader
|
||
Susan V. McConnell
kaskader
|
||
Donald McKeon
kaskader
|
||
Charles Page
kaskader
|
||
Amy Parrish
kaskader
|
||
Webster Whinery
kaskader
|
||
Adam Alphin
operator kamery (asystent)
|
||
Etienne Andlau
prowadzący ostrość
|
||
Neil Beard
oświetlenie
|
||
Jim Bridges
fotosista
|
||
Bart Durkin
elektryk
|
||
Chip Hackler
prowadzący ostrość (dodatkowy)
|
||
Herb Harton
prowadzący ostrość (dodatkowy)
|
||
George Hesse
prowadzący ostrość (dodatkowy)
|
||
Dian Horton
operator kamery (asystent) (dodatkowy)
|
||
John Perkinson
prowadzący ostrość (dodatkowy)
|
||
Timothy Sheffer
operator steadicam
|
||
Heather Tucker
elektryk
|
||
Marilou Vetter
prowadzący ostrość (druga ekipa)
|
||
Karen L. Thomas
dodatkowy dobór obsady
|
||
Lisa DiQuollo
menedżer obiektów zdjęciowych (asystent)
|
||
Shannon Rippy
menedżer obiektów zdjęciowych
|
||
Jeff Tanner
menedżer obiektów zdjęciowych
|
||
Pamela Thornton
księgowy (asystent)
|
||
Gary Tieche
konsultant techniczny
|
||
Michael Parkhurst
konsultant techniczny (niewymieniony w czołówce)
|
Ogólne
Czy wiesz, że?
Pozostałe
Proszę czekać…