Famous in Love 6.7

Serial opowiadający o perypetiach zwyczajnej dziewczyny, która dostaje szansę zagrania głównej roli w hollywoodzkiej produkcji. Paige (Bella Thorne) jest studentką szkoły biznesowej, której pasją jest aktorstwo. Pewnego dnia współlokatorzy, Cassie (Georgie Flores) i Jake (Charlie DePew), namawiają ją do wzięcia udziału w castingu do głównej roli w wysokobudżetowej produkcji filmowej. Dziewczyna nie liczy na wygraną. Doskonale poprowadzone przesłuchanie z hollywoodzkim bawidamkiem Rainerem Devonem (Carter Jenkins) sprawia jednak, że Paige dostaje szansę od losu. Serial obyczajowy zrealizowany na podstawie powieści Rebecci Serle pokazuje blaski i cienie show-biznesu. W postać głównej bohaterki, która z dnia na dzień staje się gwiazdą, wciela się pełna uroku Bella Thorne („Rodzinne rewolucje”). Obok niej występują Charlie DePew („Niesamowity Spider-Man”), Georgie Flores, Carter Jenkins („Walentynki”) oraz Niki Koss („Dziewczyna na krawędzi”). Produkcja zdobyła trzy nominacje do nagrody Teen Choice, a za jej reżyserię odpowiedzialni byli: Tawnia McKiernan (serial „Kości”) oraz czterokrotnie nominowany do nagrody Independent Spirit Miguel Arteta („Mapa złudzeń”).

Odcinki

Sezony
Lata

Pilot 1x1 6.0

Freeform 17-04-19 (USA), HBO3 18-07-11 (Polska)

Zwykła studentka Paige ma skomplikowane życie. Gdy pojawia się zagrożenie, dziewczyna zaczyna interesować się nową gwiazdą Hollywood – Rainerem Devonem. Okazuje się, że Jake może być kimś więcej niż tylko przyjacielem.

A Star is Born 1x2 6.0

Obsada zaczyna się denerwować przed wielkim przyjęciem. Czy można pogodzić pasję i obowiązki narzucane przez rodzinę? Jakie plotki krążą wokół walki Rainera i Jordana? Nina jest zdeterminowana, by podjąć ważną decyzję.

Taking Care of Business 1x3 6.5

Paige składa obietnice rodzicom. Podkreśla, że będzie w stanie połączyć szkołę i harmonogram pracy. W międzyczasie Nina musi zdecydować się na uszczuplenie budżetu produkcji. Jake spotyka się z agentem, by porozmawiać o scenariuszu.

Prelude to a Kiss 1x4 6.0

Paige postanawia udowodnić wszystkim, że może odnieść sukces. Gdy wszystko wydaje się nie do zniesienia, pierwszego dnia na planie jej pewność siebie zostaje zachwiana. Co gorsza, Rainer prosi Paige o randkę. Tymczasem Cassie ucieka się do desperackich środków, by zapłacić czesne, a Tangey chce pomóc Tangey.

Three Amigos 1x5 6.5

Paige obchodzi swoje urodziny. Ma zamiar celebrować ten szczególny czas w gronie swoich przyjaciół. Rainer zaskakuje wszystkich swoją niespodzianką. Tymczasem Jordan i Tangey odnawiają relacje.

Found in Translation 1x6 6.5

Nina i Rainer wyruszają do Chin. Mają zamiar uratować Lockeda przed kolejną porażką. Kiedy Alan i Rainer łączą swoje upodobania, Nina czuje się nieswojo. Problemy finansowe Cassie nadal trwają, więc czuje się zmuszona podjąć pracę. Jordan zajmuje się sprawami związanymi z jego matką.

Secrets & Pies 1x7 7.0

Paige proponuje pracę Cassie. Jake zaczyna poznawać realia pracy i życia w Hollywood. Alexis sprawdza się w roli producenta. Tymczasem problemy Jordana nadal rosną. Brandy potrzebuje więcej pieniędzy, a Barrett Hopper zdradza, że zna prawdę o przeszłości Brandy'ego.

Crazy Scripted Love 1x8 7.0

Walka Paige i Cassie ma wpływ na występ Paige. Kariera Jake'a przybiera nieoczekiwany obrót. W międzyczasie, gdy Alan i Rainer spędzają razem trochę czasu, Nina zaczyna się niepokoić. Oprócz zmartwień czeka ją proces sądowy. Rainer zaskakuje Ninę, ale jej szczęście jest krótkotrwałe, gdy zostają potwierdzone jej najgorsze obawy dotyczące Alana i Rainera.

Fifty Shades of Red 1x9 6.0

Paige rozmawia o zbliżającym się wyjeździe Jake'a do Austin. Nieoczekiwanie informacje dotyczące Cassie wpływają na ich przyjaźń. W międzyczasie Rainer zaczyna szukać swojego prawdziwego ojca. Jordan próbuje naprawić swój związek.

Leaving Los Angeles 1x10 6.0

Alexis otrzymuje złe wieści. Jake wraca do Los Angeles, a Paige próbuje wyznać swoje uczucia. W międzyczasie Jordan usiłuje poradzić sobie z problemem Barrett Hopper, ale wszystko zmienia szokujące wydarzenie…