Reżyseria | Ocena | |
---|---|---|
Richard Berry | ||
Scenariusz | Ocena | |
Richard Berry | ||
Morgan Sportes | ||
Producenci | Ocena | |
Alain Goldman
producent
|
||
Thomas Langmann
producent
|
||
Nadia Khamlichi
współproducent
|
||
Adrian Politowski
współproducent
|
||
Gilles Waterkeyn
współproducent
|
||
Daniel Delume
producent wykonawczy
|
||
Michaël Goldberg
kierownik produkcji
|
||
Boris Van Gils
kierownik produkcji
|
||
Laurent Hanon
kierownik produkcji
|
||
Ambroise Gayet
kierownik produkcji
|
||
Frédéric Hubscher
kierownik produkcji
|
||
Frank Mettre
nadzorca postprodukcji
|
||
Paul Simon
koordynator produkcji
|
||
Aktorzy | Ocena | |
Richard Berry
Daniel Halimi
|
||
Steve Achiepo
Youssouf Fofana
|
||
Marc Ruchmann
Ilan Halimi
|
||
Romane Rauss
Zelda
|
||
Idit Cebula
Judith Halimi
|
||
Idrissa Diabaté
Strażnik
|
||
Jean-Charles Fritz
Klient w sklepie
|
||
Édouard Giard | ||
Djibril Gueye
Capuccino
|
||
Nilton Martins
Bagneux, policjant
|
||
Alexandre Picot
Policjant kryminalny
|
||
Magali Benet
Policjantka (niewymieniony w czołówce)
|
||
Eric Moreau
Klient w nocnym barze (niewymieniony w czołówce)
|
||
John Sehil
Patrice (niewymieniony w czołówce)
|
||
Zdjęcia | Ocena | |
Jean-Paul Agostini | ||
Julien Covens
(pomoc techniczna)
|
||
Kompozytorzy | Ocena | |
Harry Escott | ||
Kostiumy | Ocena | |
Montaż | Ocena | |
Mickael Dumontier | ||
Muzyka | Ocena | |
Charakteryzacja | Ocena | |
Fabienne Adam
główny charakteryzator
|
||
Frédérique Foglia
efekty specjalne makijażu
|
||
Scenografia | Ocena | |
Antoine Carton
malarz
|
||
Ruben Hermans
stolarz
|
||
Caroline Leroy
dyrektor artystyczny (asystent)
|
||
Jean-Marc Liben-Steyns
malarz
|
||
Alberto Sebastiani
malarz
|
||
Carlos Theus
stolarz
|
||
Dźwięk | Ocena | |
Charles Autrand
montaż dialogów
|
||
Charles Autrand
montaż imitacji
|
||
Mélanie Blouin
montaż postsynchronu
|
||
Philippe Kohn
mikser
|
||
Xavier Drouault
imitator dźwięku
|
||
Michel Schillings
mikser ponownego nagrania
|
||
Nicolas Tran Trong
nadzorujący montaż dźwięku
|
||
Raphael Hamburger
nadzorca muzyki
|
||
Efekty specjalne | Ocena | |
Pozostała Ekipa | Ocena | |
Christel Baras
dobór obsady
|
||
Katja Wolf
dobór obsady
|
||
François Willenz
tworzący w technologii cyfrowej
|
||
Mathieu Jurgenson
tworzący w technologii cyfrowej
|
||
Alain Carsoux
nadzorca efektów wizualnych
|
||
Joseph Catté
zecer
|
||
Julien Giami
tworzący w technologii cyfrowej
|
||
Jelmen Palsterman
zecer
|
||
Aurore Rousset
efekty wizualne
|
||
Christian Tomikowski
zecer
|
||
Sander Van Dijck
zecer
|
||
Olivier Cazzitti
elektryk
|
||
Fabien Faure
operator kamery (asystent)
|
||
Leonor Lacroix
operator kamery (asystent)
|
||
Olivier Servais
operator kamery (asystent)
|
||
Dirk Van Rampelbergh
oświetlenie
|
||
Thomas Lubeau
dodatkowy dobór obsady
|
||
Tony Augé
kaskader
|
Ogólne
Czy wiesz, że?
Pozostałe
Proszę czekać…