Reżyseria | Ocena | |
---|---|---|
Andrea Arnold | ||
Scenariusz | Ocena | |
Andrea Arnold | ||
Producenci | Ocena | |
Thomas Benski
producent
|
||
Lars Knudsen
producent
|
||
Lucas Ochoa
producent
|
||
Pouya Shahbazian
producent
|
||
Jay Van Hoy
producent
|
||
Alice Weinberg
producent
|
||
Marisa Clifford
producent wykonawczy
|
||
Rose Garnett
producent wykonawczy
|
||
Melissa Hook
producent wykonawczy
|
||
Hardy Justice
producent wykonawczy
|
||
David Kosse
producent wykonawczy
|
||
Celine Rattray
producent wykonawczy
|
||
Charlotte Ubben
producent wykonawczy
|
||
Julia Oh
współproducent
|
||
Allison Rose Carter
kierownik produkcji
|
||
Jon Read
kierownik produkcji
|
||
Emma Zee
nadzorca postprodukcji
|
||
Michael Herman
koordynator produkcji
|
||
Emily Pontecorvo
koordynator produkcji (asystent)
|
||
Aktorzy | Ocena | |
Sasha Lane
Star
|
||
Shia LaBeouf
Jake
|
7,2
|
|
Riley Keough
Krystal
|
6,7
|
|
Raymond Coalson
JJ
|
||
Chad Cox
Billy
|
||
Veronica Ezell
QT
|
||
Arielle Holmes
Pagan
|
||
Garry Howell
Austin
|
||
Crystal Ice
Katness
|
||
McCaul Lombardi
Corey
|
||
Shawna Rae Moseley
Shaunte
|
||
Dakota Powers
Runt
|
||
Isaiah Stone
Kalium
|
||
Kenneth Kory Tucker
Sean
|
||
Chris Wright
Riley
|
||
Summer Hunsaker
Kelsey
|
||
Brody Hunsaker
Rubin
|
||
Johnny Pierce II
Nathan
|
||
Chasity Hunsaker
Misty
|
||
Michael Hunsaker
Logan
|
||
Kaylin Mally
Destiny
|
||
Laura Kirk
Laura
|
||
Will Patton
Siedzący na tylnym siedzieniu
|
7,2
|
|
Daran Shinn
Kowboj na przodzie
|
||
Sam Williamson
Kowboj prowadzący auto
|
||
Bruce Gregory
Mitchell
|
||
Tyler Forke
Treser zwierząt
|
||
Chris Bylsma
Sąsiad (niewymieniony w czołówce)
|
||
Andrea Fantauzzi
Biegaczka (niewymieniony w czołówce)
|
||
Zdjęcia | Ocena | |
Robbie Ryan | ||
Kompozytorzy | Ocena | |
Kostiumy | Ocena | |
Alex Bovaird | ||
Natasha Noor
(asystent)
|
||
Carole Zacek
(nadzorca garderoby)
|
||
Montaż | Ocena | |
Joe Bini | ||
Alex Bushe
(asystent)
|
||
Rebecca Lloyd
(dodatkowy)
|
||
Muzyka | Ocena | |
Charakteryzacja | Ocena | |
Kaela Dobson
nadzorca charakteryzacji
|
||
Anouck Sullivan
nadzorca charakteryzacji
|
||
Scenografia | Ocena | |
Kelly McGehee
scenograf
|
||
Lance Mitchell
dyrektor artystyczny
|
||
Graham Wichman
dekorator wnętrz
|
||
Gino Fortebuono
główny rekwizytor
|
||
Kelly Reckert
główny rekwizytor (asystent)
|
||
Dźwięk | Ocena | |
Nicolas Becker
nadzorujący montaż dźwięku
|
||
Aymeric Devoldère
montaż dźwięku
|
||
Linda Forsén
nadzorujący montaż dialogów
|
||
Linda Forsén
nadzorca postsynchronu
|
||
Dylan Goodwin
mikrofoniarz
|
||
Cyril Holtz
mikser ponownego nagrania
|
||
Andrea King
imitator dźwięku
|
||
Adam Mendez
mikser imitacji
|
||
Rashad Hall-Heinz
operator dźwięku
|
||
Harry Platford
operator postsynchronu
|
||
Jamie Roden
mikser ponownego nagrania
|
||
Robbie Scott
technik miksu
|
||
Raphael Sohier
montaż dźwięku
|
||
Jack Stew
imitator dźwięku
|
||
Dario Swade
montaż imitacji
|
||
Andy Welker
mikser postsynchronu
|
||
Earworm Music
nadzorca muzyki
|
||
Efekty specjalne | Ocena | |
Andy Jarosz
koordynator efektów specjalnych
|
||
Kevin Hamilton
technik
|
||
Pozostała Ekipa | Ocena | |
Lucy Pardee
dobór obsady
|
||
Jennifer Venditti
dobór obsady
|
||
Damian Bao
dodatkowy dobór obsady
|
||
Amy BonFleur
dodatkowy dobór obsady
|
||
Patrick Dean
montaż efektów wizualnych
|
||
Michael Bruce Ellis
projekt czołówki
|
||
Jonathan Privett
nadzorca efektów wizualnych
|
||
Kent W. Luttrell
koordynator kaskaderów
|
||
Holly Horner
fotosista
|
||
Rachel Clark
operator kamery (asystent)
|
||
Laura Mae Sutherland-Bobick
operator kamery (asystent)
|
Pozostałe
Proszę czekać…