Poza czasem 6.7

Historyczka, żołnierz i programista wyruszają w podróż w czasie, by dopaść podejrzanych rzezimieszków, którzy zamierzają przerwać kontinuum czasowe.

Odcinki

Sezony
Lata

Wojna, która zakończy inne wojny 2x1 10.0

Wyatt i Rufus podążają za Wehikułem do czasów I wojny światowej. Lucy dostaje szansę udowodnienia swojej lojalności. Jiya nadal odczuwa tajemnicze bóle głowy.

Darlington 500 2x2 8.0

Trójka bohaterów szuka uśpionego agenta organizacji Rittenhouse na wyścigach w latach 50. XX wieku. Nicholas ma listę żądań wobec Carol. Connor próbuje zachować twarz.

Hollywoodland 2x3

Hedy Lamarr pomaga Rufusowi, gdy ekipa przenosi się do Hollywood lat 40. XX w. Wyatt i Lucy przyznają się do swoich uczuć. Jiya odwiedza lekarza.

Polowanie na czarownice z Salem 2x4

Jiya opowiada Rufusowi o swoich wizjach. Lucy próbuje przetrawić wieści od Wyatta. Flynn dołącza do ekipy, aby zobaczyć proces czarownic w Salem.

Klątwa Kennedych 2x5

Po powrocie do 2018 r. z młodym JFK ekipa stara się chronić przyszłego prezydenta. Lucy i Jessica odbywają szczerą rozmowę.

Król bluesa z delty 2x6

Connor Mason po raz pierwszy wyrusza w podróż w czasie, by pomóc w nagraniach legendarnemu bluesmanowi Robertowi Johnsonowi. Jiya ma przerażającą wizję.

Sherlock Holmes w spódnicy 2x7

Lucy i mężczyźni próbują powstrzymać organizację Rittenhouse, która chce uniemożliwić przyznanie kobietom prawa głosu. Pomoc nadchodzi z nieoczekiwanej strony.

Dzień, kiedy postrzelono Reagana 2x8

Jiya dołącza do ekipy udającej się do Waszyngtonu, gdzie w roku 1981 doszło do zamachu na Ronalda Reagana i gdzie młoda Denise Christopher potrzebuje pomocy.

Generał 2x9

Szalupa zmierza na wojnę secesyjną, aby pomóc Harriet Tubman uwolnić niewolników pracujących na plantacjach. Jiya pragnie dowiedzieć się więcej o swoich wizjach.

Chinatown 2x10

Ekipa stara się naprawić Szalupę, aby udać się do San Francisco roku 1888 i uratować jednego ze swoich.