Na pokuszenie 6.0

Historia dzieje się w czasach Wojny Secesyjnej w jednej z południowych szkół dla dziewcząt. Młode kobiety opiekują się rannym żołnierzem wroga. Wraz ze stopniowym, powolnym powrotem mężczyzny do zdrowia dom zaczyna wypełniać napięcie seksualne i nieoczekiwana rywalizacja, która każe dziewczętom łamać wszelkie tabu i zmieniać rzeczywistość wokół nich.

Zgłoś naruszenie Teaser #1

Komentarze 4

i_darek1x 2017-10-12 3

Akcja napięta jak "baranie jaja" ;) W śród samic pojawia się samiec i robi zamieszanie ?To jest tak jak z tym przysłowiem :Na bezrybiu i rak ryba ;) Gatunek tego filmu to niby Dramat ,Western ? Ja nie widzę tego ? Ogólnie nic ciekawego i nuda !

Bluejohn_26 i_darek1x 2017-10-12

@i_darek1x Skąd wiesz, że baranie jaja są napięte? Sprawdzałeś? Oj, nieładnie. Tak na marginesie, wszyscy tu już wiemy, że wielu rzeczy nie widzisz, nie zauważasz. Żeby długo nie szukać, wspomnę tylko składnię i interpunkcję. Dla ciebie to czysta karta w języku polskim, ale próbuj dalej, może kiedyś to zobaczysz. Pozdrawiam.

lorelei 2017-10-07 6

Jedyny pożytek z tego skrótowego i wtórnego remake’u jest taki, że wydano wreszcie u nas książkę. Ale tak czy siak, to ciągle świetna historia…

Mrozikos667 2017-09-16 6

Ładne, można się pogapić, grają też fajnie, ale bardzo to zwiewne i do tego za krótkie – kilka scen ewidentnie potrzebowało więcej czasu, by wybrzmieć.

Następne