Alita: Battle Angel 7.0

Alita (Rosa Salazar) budzi się, nie wiedząc, kim jest w obcym jej świecie przyszłości. Trafia pod opiekę Ido (Christoph Waltz), empatycznego cyberfizyka, który wyczuwa, iż głęboko w rdzeniu tego porzuconego cyborga kryje się serce i dusza młodej dziewczyny z niezwykłą przeszłością. Podczas gdy Alita poznaje swoje nowe życie oraz niebezpieczne ulice Miasta złomu, Ido próbuje chronić ją przed jej tajemniczą przeszłością. Natomiast jej nowy przyjaciel Hugo (Keean Johnson), który doskonale porusza się po mieście, chce pomóc jej odzyskać wspomnienia. Jednak dopiero gdy śmiertelnie niebezpieczne i skorumpowane siły, rządzące miastem pod wodzą Vectora (Mahershala Ali), zaczynają ścigać Ido i Alitę, dziewczyna odkrywa wskazówkę dotyczącą jej przeszłości. Okazuje się, iż ukrywa w sobie niezwykłe zdolności do walki, które elity będą chciały za wszelką cenę ujarzmić. Jeśli uda jej się umknąć przed ich szponami, może być kluczem do ocalenia przyjaciół, rodziny i świata, który zdążyła już pokochać.

Zgłoś naruszenie Zwiastun #3

Komentarze 11

Ishiro 6

Fabularnie szału nie było a końcówka zwyczajnie głupawa ale oglądało się przyjemnie. Efekty i Rosa Salazar jako Alita cudowne. Szkoda, że prawdopodobnie nie będzie kontynuacji.

tegesno 4

Te wszystkie kolorki, technologiczne nowiki, już były. Rodrigez nie daje nic nowego, poza smętną, miłosną historyjką, dla dzieci w wieku 20-35 lat.Ogólnie słabe

PoppinTom 7

Ci którzy znali mangę czy anime byli sceptycznie nastawieni, niepotrzebnie. Cyber wszczepy, niewinna idealistyczna miłość, bdb efekty, guilty pleasure. Chiren!!

trevize 5

Cymbergaj 2077 gdzie wszyscy mają podoczepiane rozmaite końcówki w różnych dziwnch miejscach ciała. Najbardziej irytująca postać umiera 2 razy-satysfakconujące.

i_darek1x 6

Scenariusz nie jest za oryginalny ,bo tego typu filmów już trochę powstało … Największym atutem filmu jest aktorka :Rosa Salazar jako:Alita ,trochę z tuningowana ;) A po za tm świetne efekty …Ogólnie przyjemnie ogląda się od początku do końca … Pozostaje czekać na kontynuację która wkrótce ;)