Davos traci coś drogiego. Tymczasem Daenerys staje przed trudnym wyborem, natomiast Jon ściera się z Ramseyem w bitwie o Winterfell.
Obsada dodaj obsadę
Reżyseria Ocena
Miguel Sapochnik
8,0
Charlie Endean
(asystent)
Paul Morris
(asystent)
Alison Whearty
(asystent)
Nick Thomas
(asystent)
Ciaran Colton
(asystent)
Barney Hughes
(asystent)
Richard Wilson
(asystent)
Graham Kinniburgh
(asystent-stażysta)
Theo Herron
(asystent-stażysta)
Adele Smyth
(asystent-stażysta)
Kate Dempsey
(asystent-stażysta)
Garry Weston-Boyd
(asystent-stażysta)
James Edlin
(asystent-stażysta)
Drew Maitland
(asystent-stażysta)
Patrick Mcdonagh
(asystent-stażysta)
Denese McCready
(asystent-stażysta)
Breandan Mckeever
(asystent-stażysta)
Edel McCormick
(asystent-stażysta)
Becky Wilson
(asystent-stażysta)
Louise Rashman
(asystent-stażysta)
Chris McCormick
(asystent-stażysta)
Scenariusz Ocena
David Benioff
(również) (twórca)
10
D.B. Weiss
(również) (twórca)
10
George R.R. Martin
(powieść "Taniec ze smokami")
8,7
Dave Hill
(redaktor)
10
Producenci Ocena
Bryan Cogman
nadzorca produkcji
10
Lisa McAtackney
producent
Greg Spence
producent
Christopher Newman
producent
9,0
George R.R. Martin
współproducent wykonawczy
8,7
Guymon Casady
współproducent wykonawczy
Vince Gerardis
współproducent wykonawczy
9,0
Bernadette Caulfield
producent wykonawczy
9,0
Frank Doelger
producent wykonawczy
9,0
Carolyn Strauss
producent wykonawczy
9,0
David Benioff
producent wykonawczy
10
D.B. Weiss
producent wykonawczy
10
Oliver Butler
współproducent
Annick Wolkan
współproducent
Alan Freir
współproducent
Melissa Demino
współproducent
Alanna Riddell
współproducent
Duncan Muggoch
kierownik produkcji
Peter Welter Soler
kierownik produkcji (Hiszpania)
Snorri Þórisson
kierownik produkcji (Islandia)
Lisa Byrne
kierownik produkcji
Damien Glenholmes
kierownik produkcji
David McKee
kierownik produkcji
Colin Azzopardi
kierownik produkcji (Wielka Brytania) (Hiszpania)
José María González Sinde
kierownik produkcji (Hiszpania)
Aislinn Ni Chuinneagain
koordynator produkcji
Marco Calabrese
koordynator produkcji (Wielka Brytania) (Hiszpania)
Marta Ramírez
koordynator produkcji (Hiszpania)
Juan Fernández
koordynator produkcji (Almeria) (Hiszpania)
Michelle Burns
koordynator produkcji (asystent)
Íde O'Rourke
nadzorca postprodukcji (Wielka Brytania)
Spike Allison Hooper
nadzorca postprodukcji (USA)
Christopher Zampas
koordynator postprodukcji (USA)
Basia Lalik
koordynator postprodukcji (Wielka Brytania)
Aktorzy Ocena
Peter Dinklage
Tyrion Lannister
8,0
Kit Harington
Jon Snow
7,2
Emilia Clarke
Daenerys Targaryen
7,4
Liam Cunningham
Davos Seaworth
Sophie Turner
Sansa Stark
7,1
Aidan Gillen
Petyr Baelish
7,2
Carice van Houten
Melisandre
7,4
Nathalie Emmanuel
Missandei
7,2
Kristofer Hivju
Tormund Zabójca Olbrzyma
7,7
Iwan Rheon
Ramsay Bolton
8,3
Alfie Allen
Theon Greyjoy
6,7
Michiel Huisman
Daario Naharis
7,8
Jacob Anderson
Szary Robak
7,0
Gemma Whelan
Yara Greyjoy
8,0
Ian Whyte
Wun Wun
7,5
Enzo Cilenti
Yezzan zo Qaggaz
6,0
Paul Rattray
Harald Karstark
6,0
Dean Jagger
Smalljon Umber
6,0
Art Parkinson
Rickon Stark
6,0
Bella Ramsey
Lyanna Mormont
8,0
George Georgiou
Razdal mo Eraz
6,5
Eddie Jackson
Belicho Paenymion
6,0
Rory Mullen
Kapitan łuczników
6,0
Mark Tankersley
Generał Boltonów
David Birkbeck
Paul Garrett
Łucznik
Zdjęcia Ocena
Fabian Wagner
(kierownik zdjęć)
8,0
Pat Garrett
(główna pomoc techniczna)
Steve Pugh
(główna pomoc techniczna)
Russell Diamond
(główna pomoc techniczna)
Kompozytorzy Ocena
Ramin Djawadi
9,0
Kostiumy Ocena
Michele Clapton
10
Sheena Wichary
(nadzorca kostiumów)
Susan Barras
(nadzorca kostiumów)
Caroline Hill
(nadzorca garderoby)
Katherine Burchill
(asystent)
Donna Berwick
(asystent)
Chloe Aubry
(asystent)
Edel McCarron
(asystent)
Zachary Winnington
(asystent)
Carolyn Marston
(asystent)
Matthew McColgan
(asystent)
Rachael Blair
(asystent)
Paul Stanton
(asystent)
Jessica Brandt
(asystent)
Shannon Dooner
(asystent)
Joanne McFeely
(asystent)
Rachael Annett
(asystent)
Paul Sinnott
(asystent)
Montaż Ocena
Tim Porter
Meredith Leece
(asystent)
Stephanie McCutcheon
(asystent)
Eve Doherty
(asystent)
Jim Eberle
(montażysta materiałów oryginalnej jakości)
8,0
Muzyka Ocena
Charakteryzacja Ocena
Jane Walker
projektant makijażu
Kevin Alexander
projektant fryzur
Pamela Smyth
nadzorca charakteryzacji
Candice Banks
nadzorca stylizacji
Nicola Mount
nadzorca stylizacji
Kay Bilk
charakteryzator
Marianna Kyriacou
charakteryzator
Nicola Matthews
charakteryzator
Kate Holloway
charakteryzator
Robyn Wheeler
charakteryzator
Gary Machin
fryzjer
Rosalia Culora
fryzjer
Laura Pollock
fryzjer
Kamen Glover
fryzjer
Kerstin Weller
fryzjer
Lisa McConville
fryzjer
Stacey Louise Holman
fryzjer (Hiszpania)
Scenografia Ocena
Deborah Riley
scenograf
9,0
Paul Ghirardani
dyrektor artystyczny nadzorujący
Christina Moore
dyrektor artystyczny nadzorujący (Hiszpania)
Hauke Richter
dyrektor artystyczny
Philip Elton
dyrektor artystyczny
Brendan Rankin
dyrektor artystyczny
Jan Walker
dyrektor artystyczny
Harry Pain
dyrektor artystyczny
Iain White
dyrektor artystyczny (Hiszpania)
Ana Alvargonzález
dyrektor artystyczny (Hiszpania)
Mark Lowry
dyrektor artystyczny (asystent)
Rob Cameron
dekorator wnętrz
Harry Pain
dekorator wnętrz
Sophia Chowdhury
dekorator wnętrz (Hiszpania)
Aine Smith
dekorator wnętrz (asystent)
Jim Stanes
projektant graficzny
Rhiannon Fraser
projektant graficzny
Helen Tubridy
projektant graficzny (asystent)
Brian Martin
koordynator konstrukcji
9,0
Cáitlín Keenan
koordynator konstrukcji (asystent)
Tom Martin
główny architekt
9,0
James Kelly
główny architekt (Wielka Brytania) (Almeria, Hiszpania)
Jose Manuel Blanco
główny architekt (Almeria, Hiszpania)
Gordon Fitzgerald
główny rekwizytor
Lee Wiseman
główny rekwizytor (Hiszpania)
Bob Orr
główny rekwizytor (asystent)
Christopher Moore
główny rekwizytor (asystent)
William Simpson
scenopis obrazkowy
Dilara Medin
modelarz
Stephen Clements
modelarz (asystent)
Natalia Lee
zbrojmistrz
Steve Cummings
zbrojmistrz
Steven Murphy
zbrojmistrz
Giampaolo Grassi
zbrojmistrz
Darren Fitzsimons
rzeźbiarz
Geraldine Owens
rzeźbiarz
Danny O'Regan Jr.
stolarz
Cole Doherty
stolarz
David Abbott
stolarz
Martin Cullen
stolarz
Niall Devlin
stolarz
Junior Kelly
stolarz
David Lowery
stolarz
David McKenna
stolarz
Anton McCann
stolarz
Charles Dunlop
stolarz
Sean Hamill
stolarz
Tom Dalzell
stolarz
Dylan Toner
stolarz
Stefan King
stolarz
Robbie Logue
stolarz
Paul Murphy
stolarz
Gavin Molloy
stolarz
Peter Fitzpatrick
stolarz
Gerald Burns
stolarz
Frank Gault
stolarz
John Glenholmes
stolarz
Gerard O'Neill
stolarz
Shea Doherty
stolarz
Eamon Gervin
stolarz
Kevin Connolly
stolarz
Frank Logue
stolarz
Robert White
stolarz
Cathal Gallen
stolarz
Davy Crawford
stolarz
Adrian Start
malarz
Matthew Start
malarz
Tyrone Greg O'Donnell
malarz
Lee Betts
malarz
Paul Heatley
malarz
Rowan Green
malarz
Emmanuel Lyttle
malarz
Michael McManus
malarz
Gerry Brady
malarz
James McFadden
malarz
Sean McKee
malarz
Lynne Baird
malarz
Nicky Kaill
malarz
Ryan McNeil
malarz
Dźwięk Ocena
Paula Fairfield
projektant dźwięku
Evyen Klean
nadzorca muzyki
Tim Hands
nadzorca postsynchronu
Tim Kimmel
nadzorujący montaż dźwięku
Paul Bercovitch
nadzorujący montaż dialogów
Bradley C. Katona
montaż efektów dźwiękowych
David Klotz
montaż muzyki
8,0
Pernell L. Salinas
montaż dźwięku (asystent)
Mark Coffey
montaż dźwięku (asystent)
Ronan Hill
mikser
Richard Dyer
mikser
Daniel Crowley
mikser
Onnalee Blank
mikser ponownego nagrania
Mathew Waters
mikser ponownego nagrania
Brett Voss
mikser imitacji
Jeffrey Wilhoit
imitator dźwięku
Dylan Tuomy-Wilhoit
imitator dźwięku
Samuel Ejnes
technik miksu
Simon Kerr
dźwięk
Bradley Kendrick
dźwięk
Jonathan Riddell
dźwięk (asystent)
Daniel McCabe
dźwięk (asystent)
Guillaume Beauron
mikrofoniarz
Efekty specjalne Ocena
Sam Conway
nadzorca efektów specjalnych
8,0
Jared Manley
nadzorca efektów specjalnych
8,0
Mark White
nadzorca efektów specjalnych
Jonathan Barrass
nadzorca efektów specjalnych
Laurence Harvey
nadzorca efektów specjalnych
8,0
Delroy Reid
nadzorca efektów specjalnych
9,0
Paul Stephenson
nadzorca efektów specjalnych
8,0
Tez Palmer
koordynator efektów specjalnych
8,0
Gavin Butterworth
koordynator efektów specjalnych (asystent)
Martin Hall
efekty specjalne
9,0
Tom Stroud
efekty specjalne
Christian Krebs
efekty specjalne
Ian Andrew Lee
efekty specjalne (asystent)
Stephen Bigmore
efekty specjalne (asystent)
Matthew Beckwith
efekty specjalne (asystent)
Mark McKendry
technik
Alastair Vardy
technik
Brandon Van Der Merwe
technik
Sebastian Sue
technik
Darren May
technik
Vincent Kivlehan
technik
9,0
Donovan Waters
technik
Mark Weatherbe
technik
Jennifer Groves
technik
Nick Smith
technik
7,0
Stuart Browne
technik
John Timlin
technik
James Willis
technik
Jack Longmate
technik
Ana McKillop
technik
Dominic Allan
technik
James Payton
technik
Lee Byrne
technik
Glyn Jones
technik
Neil Davies
technik
David Stewart
technik
Chris Dubock
technik (asystent)
Pozostała Ekipa Ocena
Więcej informacji

Ogólne

Czy wiesz, że?

Fabuła

  • Opisy
  • Recenzje
  • Słowa kluczowe

Multimedia

Pozostałe

Proszę czekać…