Nick, zdesperowany mieszkaniec małego, sennego amerykańskiego miasteczka, postanawia napaść na lokalny bank. Z pozoru prosty plan komplikuje się.
Obsada dodaj obsadę
Reżyseria Ocena
Mike Barker
Paul Martin
(asystent)
L. David Silva
(asystent)
Basil Grillo
(asystent)
Jeff Balis
(asystent)
Scenariusz Ocena
Ted Griffin
6,0
Jacqueline R. Clay
(nadzorca ciągłości scenariusza)
Producenci Ocena
Sean Bailey
producent
1,0
Betsy Beers
producent
Alan Greenspan
producent
Chris Moore
producent
Jeff Balis
producent (segment wideo)
Amanda White
producent (asystent)
Chip Brantley
producent (Betsy Beers) (asystent)
Devorah Herbert
producent (Alan Greenspan) (asystent)
7,0
Mike Newell
producent wykonawczy
6,3
Hugh Fitzpatrick
producent wykonawczy (Mike Newell) (asystent)
Nancy Paloian
współproducent
Payton Dunham
kierownik produkcji
Dwayne L. Shattuck
kierownik produkcji (Fox 2000 Pictures)
Sandy Dworniak
kierownik produkcji (muzyka)
Mary Holliday
kierownik produkcji (asystent)
Curtis Lelash
kierownik produkcji (asystent)
J. Christopher S. Pike
kierownik produkcji (asystent)
Brooklyn Weaver
kierownik produkcji (asystent)
Peter Christian White
kierownik produkcji (asystent)
Rob Anton
kierownik produkcji (asystent) (scenografia)
Ben Barreraz
kierownik produkcji (asystent) (scenografia)
Leon Bean
kierownik produkcji (asystent) (scenografia)
Tom Cole
kierownik produkcji (asystent) (scenografia)
Jerome Deaver
kierownik produkcji (asystent) (scenografia)
Kurt Lowe
kierownik produkcji (asystent) (scenografia)
Charles James Randalls
kierownik produkcji (asystent) (scenografia)
Waseem Shahla
kierownik produkcji (asystent) (scenografia)
John Shull
kierownik produkcji (asystent) (scenografia)
Keith England
kierownik produkcji (asystent) (montaż)
Rob Fegen
kierownik produkcji (asystent) (lokalizacja)
Bryan Kelly
kierownik produkcji (asystent) (lokalizacja)
Linda Warrilow
koordynator produkcji
Christopher Kahn
koordynator produkcji (asystent)
P. Todd Coe
nadzorca postprodukcji
Bruce Everett
nadzorca postprodukcji (Wielka Brytania)
Tracey Gibbons
koordynator postprodukcji (Wielka Brytania)
Aktorzy Ocena
Alessandro Nivola
Nick
7,0
Reese Witherspoon
Lissa
7,6
Josh Brolin
Bryce
7,6
Gene Wolande
Prawnik
Jonathan McMurtry
Weterynarz
Terrance Sweeney
Ksiądz
Rebecca Klingler
Kelnerka w knajpie
Rocky Carroll
Zły koleś
Kate Hendrickson
Kelnerka w barze
Owen Bush
Włóczęga
Jesse Woodrow
Sprzedawca w foodtrucku
Jamie Marsh
Barry
Michael McCleery
Właściciel firmy recyklingowej
Terrence Howard
Jimmy
7,4
Sean Nepita
Freddie
Jody Wood
Policjant w zaroślach
Teddy Vincent
Sekretarka prawnika
José Mendoza
Renaldo
Mike Hagerty
Charlie
Jane Morris
Pośredniczka handlująca nieruchomościami
David Mandel
Ewangelista
7,0
Alec Berg
Facet z telefonem
Jeff Schaffer
Facet z telefonem
7,0
Dirty Denny
Mężczyzna w kapturze (niewymieniony w czołówce)
Zdjęcia Ocena
Ben Seresin
(kierownik zdjęć)
8,0
Sean Patrick Crowell
(główna pomoc techniczna)
John Koth
(główna pomoc techniczna) (asystent)
Joel Bystrom
(pomoc techniczna)
Valeska Difrieri
(pomoc techniczna)
Chis Rountree
(pomoc techniczna)
Steve Ruffing
(pomoc techniczna)
Kompozytorzy Ocena
Craig Armstrong
8,0
Nicola Fletcher
(koordynator muzyczny)
Kostiumy Ocena
Susan Matheson
Jeila Gueramian
Beth Rogers
(asystent)
Tara Gasparian
(produkcja garderoby) (asystent)
Montaż Ocena
Sloane Klevin
Pattye Rogers
(asystent) (USA)
Kevin Ahern
(asystent) (Wielka Brytania)
Jo Dale
(asystent) (Wielka Brytania)
Catriona Richardson
(asystent) (Wielka Brytania)
Paul Knight
(asystent) (Wielka Brytania)
Paul Ensby
(laborant-opisywacz)
Muzyka Ocena
Craig Armstrong
aranżer
8,0
Craig Armstrong
dyrygent
8,0
Perry Montague-Mason
dyrygent
Cecilia Weston
dyrygent
Gavyn Wright
dyrygent
Craig Armstrong
wykonawca muzyki (fortepian)
8,0
Stephen Hilton
wykonawca muzyki (keyboard)
Richard T. Norris
wykonawca muzyki (keyboard)
Paul Keogh
wykonawca muzyki (gitara)
Ali McLeod
wykonawca muzyki (gitara)
Bruce White
wykonawca muzyki (altówka)
Rachel Bolt
wykonawca muzyki (altówka) (niewymieniony w czołówce)
Charakteryzacja Ocena
Brad Wilder
główny charakteryzator
Sherilyn Stetz
charakteryzator (asystent)
Brenda Blatt
główny stylista
Scenografia Ocena
Sophie Becher
scenograf
John Zachary
dyrektor artystyczny
Jennifer Flygare
dyrektor artystyczny (asystent)
David Sandefur
dyrektor artystyczny (asystent)
8,0
Rodney Sheriff
dyrektor artystyczny (asystent)
Sloane U'Ren
dyrektor artystyczny (asystent)
Nicki Roberts
dekorator wnętrz
Doug Shaw
koordynator konstrukcji
Josh Hadley
konstruktor dekoracji
Tommy Lewis
konstruktor dekoracji
Patrick J. Marchese
konstruktor dekoracji (dodatkowy)
John Reider
konstruktor dekoracji (dodatkowy)
Steve "Kampus" Reynolds
konstruktor dekoracji (dodatkowy)
Jerome H. Stolley
konstruktor dekoracji (dodatkowy)
John K. Izumi
główny architekt
Paul Porter
główny architekt
Gay Perello
główny rekwizytor
Nancy M. Bates
główny rekwizytor (asystent)
William Kelly
główny rekwizytor (asystent)
Susan King
główny rekwizytor (asystent)
Tijana Agic-Gaudio
rekwizytor
Patrick J. Marchese
rekwizytor
Ernie Andrasik
twórca rekwizytów
Ben Bumatai
twórca rekwizytów
Greg Daly
twórca rekwizytów
John "Moe" Davis
twórca rekwizytów
David L. Fitch
twórca rekwizytów
Daniel Frey
twórca rekwizytów
Casey B. Garrett
twórca rekwizytów
Mark Haber
twórca rekwizytów
Rob Howeth
twórca rekwizytów
William Jackson Jr.
twórca rekwizytów
John Knox
twórca rekwizytów
Larry L. Lamb Jr.
twórca rekwizytów
Carlos Lima
twórca rekwizytów
John Saiger
twórca rekwizytów
Fred Salinas
twórca rekwizytów
Robby Schellenberg
twórca rekwizytów
Paul Schori
twórca rekwizytów
Frank G. Silvestri
twórca rekwizytów
Tim Sprague
twórca rekwizytów
Shawn Stephenson
twórca rekwizytów
Arnold A. Urquidez
twórca rekwizytów
Scot T. Waldon
twórca rekwizytów
Lucinda Foy
twórca rekwizytów (efekty specjalne)
Kevin Egeland
projektant graficzny
Dan Dorfer
główny malarz
Patti Grant
główny malarz
Elan Evans
malarz
Hector Fernandez
malarz
Maria Jaramillo
malarz
Jeff Leahy
malarz
José López
malarz
Rangel Mata
malarz
Diane Taylor
malarz
James R. York
malarz
Susanna Eggli
malarz (asystent)
Sean Sult
malarz (rezerwowy)
Eric Coon
twórca rekwizytów (niewymieniony w czołówce)
Dźwięk Ocena
Dominic Lester
mikser ponownego nagrania
Robin O'Donoghue
mikser ponownego nagrania
Richard Street
mikser ponownego nagrania
Reinhard Stergar
mikser
Ross Adams
nadzorujący montaż dźwięku
Andy Kennedy
montaż dźwięku
Martin Cantwell
montaż efektów dźwiękowych
Andy Kennedy
montaż efektów dźwiękowych
Jimmy Boyle
dźwięk (asystent)
Iain Eyre
dźwięk (asystent)
Matt Grimes
montaż dialogów
Michael P. Redbourn
montaż dialogów
Paula Boram
imitator dźwięku
Pauline Griffiths
imitator dźwięku
Ed Colyer
mikser imitacji
Peter Holt
montaż imitacji
Alan Freedman
mikser postsynchronu
John Bateman
operator postsynchronu (Wielka Brytania)
Kevin Hyde
mikrofoniarz
Robert Polich
mikrofoniarz (ponownie nakręcone ujęcia)
David Beres
okablowanie
Rupert Coulson
mikser muzyki
Graham Sutton
montaż muzyki
Rupert Coulson
operator muzyki
Stephen Hilton
programowanie muzyczne
Richard T. Norris
programowanie muzyczne
Adam Brown
inżynieria nagrań muzycznych (asystent)
Ricky Graham
inżynieria nagrań muzycznych (asystent)
Nick Harris
inżynieria nagrań muzycznych (asystent)
Keith Uddin
inżynieria nagrań muzycznych (asystent)
Stuart Morton
montaż dźwięku (asystent) (niewymieniony w czołówce)
John Soukup
dźwięk (transfer) (niewymieniony w czołówce)
Efekty specjalne Ocena
Louis Michael Nigro Jr.
nadzorca efektów specjalnych
Gary D'Amico
koordynator efektów specjalnych
6,0
Philip Bartko
efekty specjalne
7,0
Jay Bartus
efekty specjalne
Dawna Hammond
efekty specjalne
Randy Krohmer
efekty specjalne
Jeff Miller
efekty specjalne (asystent)
7,0
Pozostała Ekipa Ocena
Mali Finn
dobór obsady
Emily Schweber
dodatkowy dobór obsady
Wendy Howell
dodatkowy dobór obsady (Los Angeles)
Sherry Aude
dodatkowy dobór obsady (Bakersfield)
Dirty Denny
dodatkowy dobór obsady (asystent)
Spike Silver
koordynator kaskaderów
Gregory W. Smith
operator steadicam
Nathaniel Goodman
operator kamery
Jeffrey A. Cunningham
operator kamery (asystent)
Suza Kohlstedt
operator kamery (asystent)
Robert Magnano
operator kamery (asystent)
Allison Hickerson
operator kamery (asystent) (dodatkowy)
Jaimie Stevens
operator kamery (asystent) (dodatkowy)
John A. Burke
prowadzący ostrość
Michelle Crenshaw
prowadzący ostrość
Mark Strasburg
prowadzący ostrość
Nickolas Anderson
oświetlenie
Lonnie S. Gatlin
oświetlenie
Jerald L. Wilson
oświetlenie
Eric Smith
oświetlenie (asystent)
John Fine
oświetlenie (technik)
Jeffrey B. Gregg
oświetlenie (główna pomoc techniczna)
Ralph Del Castillo
oświetlenie (pomoc techniczna)
Clayton Fowler
oświetlenie (pomoc techniczna)
James J. Hughes
oświetlenie (pomoc techniczna)
Michael Goldman
oświetlenie (pomoc techniczna) (dodatkowy)
Rickey Kelly
oświetlenie (pomoc techniczna) (dodatkowy)
Owen Mablutzel
oświetlenie (pomoc techniczna) (dodatkowy)
Steve Owen
oświetlenie (pomoc techniczna) (dodatkowy)
Mark Smith
oświetlenie (pomoc techniczna) (dodatkowy)
Doug Wood
oświetlenie (pomoc techniczna) (dodatkowy)
Jim Sheldon
fotosista
Amy Alarian
elektryk
Dan Hawking
elektryk
Glen Magers
elektryk
Jeff Smith
elektryk
Jerald L. Wilson
elektryk
David Sewell
efekty wizualne
Alan Church
producent efektów cyfrowych
Sally Clayton
zecer
Peter Connelly
zecer
Matthew Twyford
zecer
Trevor Young
zecer
Jason McDonald
animator
Diane Friedman
menedżer obiektów zdjęciowych
Jason Cutler
menedżer obiektów zdjęciowych (asystent)
Gabriel Ynda
menedżer obiektów zdjęciowych (asystent)
Jill Naumann
dokumentacja scenograficzna
Harvey Malkin
księgowy produkcji
Susan J. Bonno-Buckner
księgowy postprodukcji
Cecilia Escobar
księgowy (asystent)
Shaun M. McGovern
księgowy (asystent)
Sarah Yang
sekretariat produkcji
Gina-Raye Carter
dubler: Reese Witherspoon
Chad Skala
dubler: Josh Brolin
Simon Giles
projekt czołówki
Diane Branagan
treser zwierząt
Sue Chipperton
treser zwierząt
Lisa Smith
treser zwierząt
Julian Pinn
konsultant (dźwięk stereo: Dolby)
Jeffrey Shepherd
menedżer obiektów zdjęciowych (druga ekipa) (niewymieniony w czołówce)
Christian Kaplan
kierownik doboru obsady (niewymieniony w czołówce)
Więcej informacji

Ogólne

Czy wiesz, że?

Fabuła

Multimedia

Pozostałe

Proszę czekać…