Reżyseria | Ocena | |
---|---|---|
Jim Wilson | ||
Scenariusz | Ocena | |
Theresa Marie | ||
Eirik Ildahl
("Hodet over vannet")
|
||
Geir Eriksen
("Hodet over vannet")
|
||
Cynthia Upstill
(nadzorca ciągłości scenariusza)
|
||
Producenci | Ocena | |
John M. Jacobsen
producent
|
||
Jim Wilson
producent
|
||
Helen Pollak
współproducent
|
||
Maria M. Machado
współproducent
|
||
Lynne Whiteford
współproducent
|
||
Guy East
producent wykonawczy
|
||
Tristan Whalley
producent wykonawczy
|
||
Helen Pollak
kierownik produkcji (drugi)
|
||
Jami Abell
kierownik produkcji
|
||
Sara Spring
kierownik produkcji
|
||
Tom Pakenham
kierownik produkcji (asystent)
|
||
Keith Popely
kierownik produkcji (asystent)
|
||
Patrick Quinn
kierownik produkcji (asystent)
|
||
Liza Rudolph
kierownik produkcji (asystent)
|
||
Sara King
kierownik postprodukcji
|
||
Sara Spring
nadzorca produkcji
|
||
Cynthia Gengras
koordynator produkcji
|
||
Gregg Taylor
koordynator produkcji (asystent)
|
||
Aktorzy | Ocena | |
Harvey Keitel
George
|
8,0
|
|
Cameron Diaz
Nathalie
|
7,0
|
|
Craig Sheffer
Lance
|
||
Billy Zane
Kent
|
||
Shay Duffin
Policjant
|
||
Zdjęcia | Ocena | |
Kompozytorzy | Ocena | |
Kostiumy | Ocena | |
Colleen Atwood | ||
Montaż | Ocena | |
Michael R. Miller |
6,0
|
|
Gary Burritt
(montażysta negatywu)
|
||
Sandy French
(asystent)
|
||
Muzyka | Ocena | |
Charakteryzacja | Ocena | |
Anne Morgan
fryzjer
|
||
Scenografia | Ocena | |
Jeffrey Beecroft
scenograf
|
8,0
|
|
Joseph P. Lucky
dyrektor artystyczny
|
8,0
|
|
Susan De Havenson
dekorator wnętrz
|
||
John Ceniceros
główny konstruktor dekoracji
|
||
Ezra Burke
rekwizytor
|
||
Greg John Callas
koordynator konstrukcji
|
||
Gayle Gilberto
rekwizytor
|
||
Michael Hansen
główny rekwizytor (asystent)
|
||
Kris Peck
główny rekwizytor
|
||
Dźwięk | Ocena | |
James Ashwill
mikser imitacji
|
||
Petra Bach
montaż postsynchronu
|
||
Odin Benitez
montaż efektów dźwiękowych
|
||
Bill W. Benton
mikser ponownego nagrania
|
||
Ed Callahan
montaż dialogów
|
||
Efekty specjalne | Ocena | |
David A. Poole
efekty specjalne
|
7,0
|
|
Dale Ettema
efekty specjalne (asystent)
|
||
David Fletcher
efekty specjalne (asystent)
|
7,0
|
|
Bruce Minkus
efekty specjalne (asystent)
|
||
Michael Roundy
efekty specjalne (asystent)
|
||
Pozostała Ekipa | Ocena | |
G.A. Aguilar
koordynator kaskaderów
|
||
Blaise Corrigan
kaskader
|
||
Christina Fetters
kaskader
|
||
Steven Ritzi
kaskader
|
7,0
|
|
Victoria A. Zamora
księgowy produkcji (asystent)
|
Ogólne
Czy wiesz, że?
Pozostałe
Proszę czekać…