Zabicie świętego jelenia 6.6

Steven jest wybitnym kardiochirurgiem, a jego żona, Anna, szanowaną okulistką. Mają dwójkę dzieci: 14-letnią Kim i 12-letniego Boba. Są zamożni, zdrowi i toczą szczęśliwe, rodzinne życie. Steven przyjaźni się z 16-letnim Martinem, który nie ma ojca i którego niejako przyjął pod swoje skrzydła. Pewnego dnia Steven przedstawia chłopaka swojej rodzinie. Od tego czasu sprawy przybierają nieoczekiwany, katastrofalny w skutkach obrót. Idealny świat zamienia się w chaos. Steven zmuszony zostanie do złożenia szokującej ofiary lub zaryzykowania utraty wszystkiego, co ma. Hipnotyczny thriller z inspiracjami sięgającymi greckiej tragedii.

Zgłoś naruszenie Zwiastun PL #2

Komentarze 2

Avatar square 200x200

i_darek1x 2018-01-15 6

Interesujący scenariusz i obsada która nie zawiodła ;) Dosyć zaskakujące zakończenie ! Choć dosyć to dziwaczne że tak inteligentni ludzie dali się zmanipulować przez "dzieciaka" ? Chyba miał moc ;) Ogólnie dobrze się ogląda choć jest dużo niedomówień … Ale to po to aby widz miał się nad czym zastanawiać ;)

Barbarka88Rz 2018-01-20 5

Okazuje się, że jest to film oparty na przenośni i mitologii, którego nie można dosłownie odbierać. Po seansie mam mieszane odczucia, trochę więcej światła na to wszystko rzucają recenzje. Spodziewałam się thilleru bez głębszego dna, a jest to film niczym "Mother!".