Zaginiony bez śladu 2016

Wakefield

Howard Wakefield (Bryan Cranston) wydaje się być uosobieniem sukcesu. Jest prawnikiem w cenionej kancelarii na Manhattanie. Po pracy wraca do domu na przedmieściach, gdzie czekają na niego kochająca żona (Jennifer Garner) i dwie córki. Jednak pewnego dnia coś w nim pęka. Ukrywa się w opuszczonym budynku naprzeciwko swojego… zobacz więcej

Reżyseria
Scenariusz
Aktorzy
, ,

Zwiastuny Zobacz wszystkie 2 zwiastuny

Zdjęcia Zobacz wszystkie 26 zdjęć

Obsada Zobacz pełną obsadę

Bryan Cranston
jako Howard Wakefield
Jennifer Garner
jako Diana Wakefield
Jason O'Mara
jako Dirk Morrison
Ian Anthony Dale
jako Ben Jacobs

Fabuła

Howard Wakefield (Bryan Cranston) wydaje się być uosobieniem sukcesu. Jest prawnikiem w cenionej kancelarii na Manhattanie. Po pracy wraca do domu na przedmieściach, gdzie czekają na niego kochająca żona (Jennifer Garner) i dwie córki. Jednak pewnego dnia coś w nim pęka. Ukrywa się w opuszczonym budynku naprzeciwko swojego domu, by z poddasza podglądać przez lornetkę swoją rodzinę. Zaniepokojona żona rozpoczyna poszukiwania. Te nie dają rezultatu. Obserwujący pogrążonych w rozpaczy bliskich Howard postanawia pozostać w ukryciu na dłużej... opis dystrybutora

Gatunek
Dramat
Słowa kluczowe
załamanie nerwowe, relacja ojciec-córka, nowy jork, pociąg zobacz więcej

Zobacz także

Szczegóły

Premiera
2016-09-02 (świat), 2017-11-23 (dvd)
Wytwórnia
Mockingbird Pictures
Dominion Pictures (współpraca produkcyjna)
Kraj produkcji
USA
Czas trwania
106 minut

Wiadomości zobacz wszystkie 1 wiadomość

Recenzje

Nie mamy jeszcze recenzji do tego filmu, bądź pierwszy i napisz recenzję

Komentarze 3

Khaosth 7

Ojciec przechodzący załamanie traci wiarę w sens swej pracy, utrzymywanych relacji, ich szczerość i postanawia na jakiś czas się od nich odciąć powoli tracąc możliwość przyzwoitego powrotu.
Świetna rola Cranstona, ciekawy portret człowieka. Szkoda tylko, że nie pociągnięto historii dalej – urwano ją w momencie który najbardziej mnie ciekawił.

Barbarka88Rz 7

Interesujący film, dość nietypowy pomysł, inny i niemal nieprawdopodobny. Oglądałam go z ciekawością, ogólnie mi się podobał ale końcówka jest okrucieństwem.

Sebioslaw Barbarka88Rz 7

SPOJLER!
@Barbarka88Rz Mam taką teorię, że główny bohater w zimie, na poddaszu umiera. Sugeruje to dużo znaków, zły stan zdrowia, odmrożone kończyny. Dalszy ciąg filmu to jego retrospekcja lub przedśmiertne fantazje jaki by był dalszy ciąg, wyobrażenie kilku reakcji rodziny. Wcześniej było jedynie suche podglądanie a od tego momentu jest przedstawianych kilka sytuacji na raz.

Współtworzą