Reżyseria | Ocena | |
---|---|---|
Martin Christopher Bode | ||
Scenariusz | Ocena | |
Marco Theiss | ||
Producenci | Ocena | |
Max Fuhrmann
kierownik produkcji
|
||
Ruediger W. Kuemmerle
producent
|
||
Mike Leeder
producent wykonawczy
|
||
Mike Möller
współproducent
|
||
Lou Tedesco
konsultant produkcji
|
||
Markus R. Vogelbacher
producent wykonawczy
|
||
Oliver Wetzstein
współproducent
|
||
Aktorzy | Ocena | |
Mark Dacascos
Gustav-Ferdinand "Gus" von Behren
|
7,1
|
|
Brandon Rhea
Andreas "Doc" Clemens
|
||
Matthias Hues
Frank Radowsky
|
||
Mike Möller
Benjamin "Benny" Scholz
|
||
Mike Leeder
Joachim "Joe" Weller
|
||
Verena Konietschke
Nicole "Nicki" Schweizer
|
||
Steffen Jung
Günther Klopp
|
||
Lee Huang
Tiger, ochroniarz
|
||
Rebecca Hildebrandt
Uczestniczka przyjęcia urodzinowego
|
||
Cici Zhang
Syrena, scena torturowania
|
||
Zdjęcia | Ocena | |
Alois Knapps | ||
Kompozytorzy | Ocena | |
Youssef Guezoum | ||
Kostiumy | Ocena | |
Chloé Emmaline Cingöz | ||
Montaż | Ocena | |
Muzyka | Ocena | |
Charakteryzacja | Ocena | |
Claus Grüßner
nadzorca charakteryzacji
|
||
Julia Hahn
charakteryzator (asystent)
|
||
Janina Kuhlmann
charakteryzator (asystent)
|
||
Scenografia | Ocena | |
Christian Schmolke
scenograf (asystent)
|
||
Miguel Schmid
scenograf
|
||
Mia Eileen Prahl
dekorator wnętrz
|
||
Dźwięk | Ocena | |
Patrick Christensen
mikser postsynchronu
|
||
Marcus Grasekamp
operator dźwięku
|
||
Marvin Hartmann
montaż dialogów
|
||
Andreas Nguyen
montaż efektów dźwiękowych
|
||
Tobias Rüther
operator dźwięku
|
||
Efekty specjalne | Ocena | |
Pozostała Ekipa | Ocena | |
Muhammed Aksoy
kaskader
|
||
Rob Alex
kaskader
|
||
Christian Angres
kaskader
|
||
Chris Angriss
kaskader
|
||
Emanuel Bettencourt
kaskader
|
||
Ferdi Fischer
kaskader
|
||
Christian Gneissl
kaskader
|
||
Thomas Hacikoglu
koordynator kaskaderów
|
||
Roland Hakenberg
kaskader
|
||
Andy Haug
kaskader
|
||
Thomas Heubeck
kaskader
|
||
Wesley Howard
kaskader
|
||
Conny Lee Huang
kaskader
|
||
Lee Huang
kaskader
|
||
Bernhard Häfner
kaskader
|
||
Antonia Jauß
kaskader dublujący: Yazmeen Baker
|
||
Antonia Jauß
kaskader
|
||
Raffael Jeschke
kaskader
|
||
Steffen Jung
kaskader
|
||
Tanja Keller
kaskader
|
||
Niklas Kinzel
kaskader
|
||
Mike Luft
kaskader
|
||
Alexander Mack
koordynator kaskaderów (asystent)
|
||
Martin Mann
kaskader
|
||
Mike Möller
choreograf walk
|
||
Benjamin Nippe
kaskader
|
||
Christian Petersson
kaskader
|
||
Bernd Pietsch
kierowca
|
||
Falk Poehlmann
kaskader
|
||
Siegfried Polap
kaskader
|
||
Harald Pucher
kaskader
|
||
Yamil Ray
kaskader
|
||
Matthias Schendel
kierowca kaskader
|
||
Robert Schenker
kaskader
|
||
Lutz Schleisner
kaskader
|
||
Konstantin Schmid
kaskader
|
||
Soren Strehlow
kaskader
|
||
André Thaldorf
kaskader
|
||
Igor Tjumenzev
kaskader
|
||
Michel Winter
kaskader
|
||
Andreas Urra
nadzorca efektów wizualnych
|
||
Thomas Schiller
operator kamery (druga ekipa)
|
Ogólne
Czy wiesz, że?
Pozostałe
Proszę czekać…