Zagubieni w kosmosie 6.4

Uwięziona w kosmosie lata świetlne od celu swojej podróży rodzina Robinsonów walczy o przetrwanie. Serial na podstawie klasycznego filmu science fiction z lat 60. XX w.

Odcinki

Sezony
Lata

Zderzenie 1x1 7.1

Podczas wyprawy do nowej kolonii kosmicznej Robinsonowie zmuszeni są awaryjnie lądować na nieznanej planecie, gdzie wyzwaniem będzie nawet przetrwanie pierwszej nocy.

Diamenty 1x2 7.0

Kolejna katastrofa sprawia, że na planecie Robinsonów pojawiają się nowi rozbitkowie. Tymczasem rodzina próbuje uratować swój statek z pomocą tajemniczego towarzysza.

Plaga 1x3 6.9

Retrospekcje rzucają nieco światła na przeszłość doktor Smith. Robinsonowie muszą poradzić sobie z nowym zagrożeniem, gdy okazuje się, że ze statku szybko znika paliwo.

Robinsonowie tu byli 1x4 7.7

Robinsonowie nawiązują kontakt z inną rodziną rozbitków. Gdy Judy dowiaduje się, do czego doszło na pokładzie Śmiałka, Will rusza na pomoc swojemu przyjacielowi.

Transmisja 1x5 8.0

Rozbitkowie budują wieżę, aby nadać sygnał do Śmiałka, Maureen bada anomalię planetarną, a Will decyduje się na trudną rozmowę z ojcem.

Koniec jest bliski 1x6 6.0

Maureen zastanawia się, czy podzielić się z innymi swoim odkryciem. Don staje na czele misji szukającej paliwa. Obecność robota wywołuje napięcia w grupie rozbitków.

Pod ciśnieniem 1x7 7.0

Doktor Smith nadal realizuje swój tajny plan. Aktywność sejsmiczna na planecie doprowadza do olbrzymich zniszczeń i zmusza dwie ekipy do podjęcia bardzo trudnych decyzji.

Trajektoria 1x8 7.0

Maureen obmyśla, jak rozwiązać problem z paliwem, ale realizacja jej planu okazuje się zaskakująco trudna. Doktor Smith zdaje sobie sprawę, że została zdemaskowana.

Wskrzeszenie 1x9 7.0

Judy rusza na poszukiwanie Maureen, a Will i Penny przewodzą ekspedycji do jaskiń. Doktor Smith opracowuje nowy plan ucieczki.

Niebezpieczeństwo, Willu Robinsonie 1x10 7.0

Czas do odlotu Śmiałka ucieka nieubłaganie — Robinsonowie robią wszystko, by opuścić planetę i uciec z dala od doktor Smith.