Reżyseria | Ocena | |
---|---|---|
Mark Mylod |
9,0
|
|
Stewart Hamilton
(asystent)
|
||
David Keadell
(asystent)
|
||
Tanya Rosen
(asystent)
|
||
Ciaran Colton
(asystent)
|
||
Jack McMorran
(asystent)
|
||
Daire Glynn
(asystent)
|
||
Jonathan Quinlan
(asystent)
|
||
Pedro Lazaga
(asystent) (Hiszpania)
|
||
Óscar Manero
(asystent) (Hiszpania)
|
||
Edel McCormick
(asystent-stażysta)
|
||
Theo Herron
(asystent-stażysta)
|
||
Garry Weston-Boyd
(asystent-stażysta)
|
||
Breandan Mckeever
(asystent-stażysta)
|
||
Markham Pickering
(asystent-stażysta)
|
||
Scenariusz | Ocena | |
Bryan Cogman |
10
|
|
David Benioff
(twórca)
|
10
|
|
D.B. Weiss
(twórca)
|
10
|
|
George R.R. Martin
(cykl "Pieśń Lodu i Ognia")
|
8,7
|
|
Dave Hill
(główny redaktor)
|
10
|
|
Producenci | Ocena | |
Greg Spence
producent
|
||
Lisa McAtackney
producent
|
||
Christopher Newman
producent
|
9,0
|
|
Bryan Cogman
współproducent wykonawczy
|
10
|
|
George R.R. Martin
współproducent wykonawczy
|
8,7
|
|
Guymon Casady
współproducent wykonawczy
|
||
Vince Gerardis
współproducent wykonawczy
|
9,0
|
|
Bernadette Caulfield
producent wykonawczy
|
9,0
|
|
Frank Doelger
producent wykonawczy
|
9,0
|
|
Carolyn Strauss
producent wykonawczy
|
9,0
|
|
David Benioff
producent wykonawczy
|
10
|
|
D.B. Weiss
producent wykonawczy
|
10
|
|
Annick Wolkan
współproducent
|
||
Oliver Butler
współproducent
|
||
Alan Freir
współproducent
|
||
Spike Allison Hooper
współproducent
|
||
Alanna Riddell
współproducent
|
||
Duncan Muggoch
kierownik produkcji
|
||
Peter Welter Soler
kierownik produkcji (Hiszpania)
|
||
Lisa Byrne
kierownik produkcji
|
||
Damien Glenholmes
kierownik produkcji
|
||
David McKee
kierownik produkcji
|
||
Colin Azzopardi
kierownik produkcji (Wielka Brytania) (Hiszpania)
|
||
Matt Craufurd
kierownik produkcji (Wielka Brytania) (Hiszpania)
|
||
Miriam Ruiz Mateos
kierownik produkcji (Hiszpania)
|
||
Javier Mateos
kierownik produkcji (Hiszpania)
|
||
Michelle Burns
koordynator produkcji
|
||
Marco Calabrese
koordynator produkcji (Wielka Brytania) (Hiszpania)
|
||
Noemi Oliete
koordynator produkcji (Hiszpania)
|
||
Zara Hamill
koordynator produkcji (asystent)
|
||
Íde O'Rourke
nadzorca postprodukcji (Wielka Brytania)
|
||
Christopher Zampas
nadzorca postprodukcji (USA)
|
||
Jake Chusid
koordynator postprodukcji (USA)
|
||
Matt Boyd
koordynator postprodukcji (Irlandia Północna)
|
||
Aktorzy | Ocena | |
Peter Dinklage
Tyrion Lannister
|
8,0
|
|
Nikolaj Coster-Waldau
Jaime Lannister
|
||
Lena Headey
Cersei Lannister
|
7,6
|
|
Emilia Clarke
Daenerys Targaryen
|
7,3
|
|
Kit Harington
Jon Snow
|
7,2
|
|
Aidan Gillen
Petyr Baelish
|
7,2
|
|
Liam Cunningham
Davos Seaworth
|
||
Sophie Turner
Sansa Stark
|
7,1
|
|
Maisie Williams
Arya Stark
|
6,9
|
|
Carice van Houten
Melisandre
|
7,4
|
|
Nathalie Emmanuel
Missandei
|
7,2
|
|
Indira Varma
Ellaria Sand
|
||
Alfie Allen
Theon Greyjoy
|
6,7
|
|
John Bradley
Samwell Tarly
|
7,3
|
|
Gwendoline Christie
Brienne z Tarthu
|
6,9
|
|
Conleth Hill
Lord Varys
|
6,0
|
|
Iain Glen
Ser Jorah Mormont
|
8,0
|
|
Diana Rigg
Olenna Tyrell
|
7,6
|
|
Jim Broadbent
Arcymaester Ebrose
|
7,4
|
|
Pilou Asbæk
Euron Greyjoy
|
7,1
|
|
Gemma Whelan
Yara Greyjoy
|
8,0
|
|
Anton Lesser
Qyburn
|
7,0
|
|
Jacob Anderson
Szary Robak
|
7,0
|
|
Keisha Castle-Hughes
Obara Sand
|
6,7
|
|
Rosabell Laurenti Sellers
Tyene Sand
|
7,7
|
|
Jessica Henwick
Nymeria Sand
|
7,0
|
|
Hafþór Júlíus Björnsson
Gregor Clegane
|
6,3
|
|
Ben Hawkey
Gorąca Bułka
|
6,3
|
|
Tim McInnerny
Robett Glover
|
||
James Faulkner
Randyll Tarly
|
6,7
|
|
Rupert Vansittart
Yohn Royce
|
5,7
|
|
Tom Hopper
Dickon Tarly
|
||
Bella Ramsey
Lyanna Mormont
|
||
Richard Rycroft
Maester Wolkan
|
5,0
|
|
Ben Fox
Mężczyzna w karczmie
|
||
Mark Roper
Mężczyzna w karczmie
|
||
Megan Parkinson
Alys Karstark
|
6,0
|
|
Harry Grasby
Ned Umber
|
6,0
|
|
Zdjęcia | Ocena | |
P.J. Dillon
(kierownik zdjęć)
|
8,0
|
|
Fabian Wagner
(dodatkowe zdjęcia)
|
8,0
|
|
Pat Garrett
(główna pomoc techniczna)
|
||
Steve Pugh
(główna pomoc techniczna)
|
||
Antonio Díaz
(pomoc techniczna) (Hiszpania)
|
||
Donavan Gallagher
(pomoc techniczna) (asystent)
|
||
Kompozytorzy | Ocena | |
Ramin Djawadi |
9,0
|
|
Kostiumy | Ocena | |
Michele Clapton |
10
|
|
Kate O'Farrell
(nadzorca kostiumów)
|
||
Giles Gale
(nadzorca kostiumów) (Hiszpania)
|
||
Alex Fordham
(asystent)
|
||
Emma O'Loughlin
(asystent)
|
||
Rachael Blair
(asystent)
|
||
Victoria Conte
(asystent)
|
||
Matthew McColgan
(asystent)
|
||
Shannon Dooner
(asystent)
|
||
Fiona Goggin
(asystent)
|
||
Irene Orts
(asystent) (Hiszpania)
|
||
Ruth Sempere
(asystent) (Hiszpania)
|
||
Clara Ros
(asystent) (Hiszpania)
|
||
Manuel Bonillo
(asystent) (Hiszpania)
|
||
Elena Núñez
(asystent) (Hiszpania)
|
||
Isabel Pérez
(asystent) (Hiszpania)
|
||
Berta Ros
(asystent) (Hiszpania)
|
||
Wolfgang Krug
(asystent) (Hiszpania)
|
||
Montaż | Ocena | |
Tim Porter | ||
Meredith Leece
(asystent)
|
||
Stephanie McCutcheon
(asystent)
|
||
James C. Earing
(asystent)
|
||
Ben Folts
(montażysta materiałów oryginalnej jakości)
|
||
Mark Candejas
(montażysta materiałów oryginalnej jakości) (asystent)
|
||
Muzyka | Ocena | |
Charakteryzacja | Ocena | |
Jane Walker
projektant makijażu
|
||
Kevin Alexander
projektant fryzur
|
||
Pamela Smyth
nadzorca charakteryzacji
|
||
Candice Banks
nadzorca stylizacji
|
||
Nicola Mount
nadzorca stylizacji
|
||
Kay Bilk
charakteryzator
|
||
Marianna Kelleher
charakteryzator
|
||
Nicola Matthews
charakteryzator
|
||
Kate Holloway
charakteryzator
|
||
Rosalia Culora
fryzjer
|
||
Gary Machin
fryzjer
|
||
Kamen Glover
fryzjer
|
||
Kerstin Weller
fryzjer
|
||
Laura Pollock
fryzjer
|
||
Scenografia | Ocena | |
Deborah Riley
scenograf
|
9,0
|
|
Paul Ghirardani
dyrektor artystyczny nadzorujący
|
||
Christina Moore
dyrektor artystyczny nadzorujący (Hiszpania)
|
||
Hauke Richter
dyrektor artystyczny
|
||
Philip Elton
dyrektor artystyczny
|
||
Nick Wilkinson
dyrektor artystyczny
|
||
Brendan Rankin
dyrektor artystyczny
|
||
Harry Pain
dyrektor artystyczny
|
||
Iain White
dyrektor artystyczny (Hiszpania) (Wielka Brytania)
|
||
Ana Alvargonzález
dyrektor artystyczny (Hiszpania)
|
||
James H. Spencer
dyrektor artystyczny (asystent)
|
9,0
|
|
Vanessa O'Connor
dyrektor artystyczny (asystent)
|
||
Mark Lowry
dyrektor artystyczny (asystent)
|
||
Rob Cameron
dekorator wnętrz
|
||
Harry Pain
dekorator wnętrz
|
||
Sophia Chowdhury
dekorator wnętrz (Hiszpania)
|
||
Aine Smith
dekorator wnętrz (asystent)
|
||
Alice Masson-Taylor
dekorator wnętrz (asystent) (Hiszpania)
|
||
Jim Stanes
projektant graficzny
|
||
Rhiannon Fraser
projektant wnętrz
|
||
Brian Martin
koordynator konstrukcji
|
9,0
|
|
Cáitlín Keenan
koordynator konstrukcji (asystent)
|
||
Tom Martin
główny architekt
|
9,0
|
|
Jose Manuel Blanco
główny architekt (Hiszpania)
|
||
Gordon Fitzgerald
główny rekwizytor
|
||
Lee Wiseman
główny rekwizytor (Hiszpania)
|
||
Bob Orr
główny rekwizytor (asystent)
|
||
Christopher Moore
główny rekwizytor (asystent) (Irlandia Północna)
|
||
William Simpson
scenopis obrazkowy
|
||
Augusto Grassi
zbrojmistrz
|
||
Natalia Lee
zbrojmistrz
|
||
Steve Cummings
zbrojmistrz
|
||
Steven Murphy
zbrojmistrz
|
||
Giampaolo Grassi
zbrojmistrz (Hiszpania)
|
||
Greg Keeley
zbrojmistrz (asystent)
|
||
Darren Fitzsimons
rzeźbiarz
|
||
Darren Sutton
rzeźbiarz
|
||
Geraldine Owens
rzeźbiarz
|
||
Niall McKeever
rzeźbiarz
|
||
Danny O'Regan Jr.
stolarz
|
||
David Abbott
stolarz
|
||
Cole Doherty
stolarz
|
||
Junior Kelly
stolarz
|
||
Shawn Hicks
stolarz
|
||
Sean Hamill
stolarz
|
||
Stefan King
stolarz
|
||
David McKenna
stolarz
|
||
Gerard McIlwaine
stolarz
|
||
David Green
stolarz
|
||
Eamon Gervin
stolarz
|
||
Stephen Peterson
stolarz
|
||
Niall Devlin
stolarz
|
||
Ultan Murray
stolarz
|
||
John Glenholmes
stolarz
|
||
Frank Gault
stolarz
|
||
Patrick Skelton
stolarz
|
||
Peter Fitzpatrick
stolarz
|
||
Gus Mawhinney
stolarz
|
||
Gerald Burns
stolarz
|
||
Anton McCann
stolarz
|
||
Tom O'Toole
stolarz
|
||
Tom Dalzell
stolarz
|
||
Shea Doherty
stolarz
|
||
Gerard O'Neill
stolarz
|
||
Gavin Molloy
stolarz
|
||
Stephen Armstrong
stolarz
|
||
Aaron Kearney
stolarz
|
||
Michael McGivern
stolarz
|
||
Caolan Foster
stolarz
|
||
Kieran Maylin
stolarz
|
||
Paul Murphy
stolarz (Wielka Brytania)
|
||
Martin Cullen
stolarz (Wielka Brytania)
|
||
Adrian Start
malarz
|
||
Matthew Start
malarz
|
||
Michael McManus
malarz
|
||
Paul Heatley
malarz
|
||
Kevin McMenimen
malarz
|
||
Brendan Power
malarz
|
||
Sean Elliman
malarz
|
||
Martin Wilson
malarz
|
||
David Cherry
malarz
|
||
Rowan Green
malarz
|
||
Emmanuel Lyttle
malarz
|
||
Tyrone Greg O'Donnell
malarz
|
||
James McFadden
malarz
|
||
Martin Green
malarz
|
||
Kieran McCoy
malarz
|
||
Lynne Baird
malarz
|
||
Ryan McNeil
malarz (Wielka Brytania)
|
||
Dźwięk | Ocena | |
Paula Fairfield
projektant dźwięku
|
||
Evyen Klean
nadzorca muzyki
|
||
Tim Hands
nadzorca postsynchronu
|
||
Tim Kimmel
nadzorujący montaż dźwięku
|
||
Paul Bercovitch
nadzorujący montaż dialogów
|
||
Bradley C. Katona
montaż efektów dźwiękowych
|
||
David Klotz
montaż muzyki
|
8,0
|
|
Pernell L. Salinas
montaż dźwięku (asystent)
|
||
Ryan Meadows
montaż dźwięku (asystent)
|
||
Ronan Hill
mikser
|
||
Richard Dyer
mikser
|
||
Onnalee Blank
mikser ponownego nagrania
|
||
Mathew Waters
mikser ponownego nagrania
|
||
Brett Voss
mikser imitacji
|
||
Jeffrey Wilhoit
imitator dźwięku
|
||
Dylan Tuomy-Wilhoit
imitator dźwięku
|
||
Douglas Parker
technik miksu
|
||
James M.H. Atkinson
dźwięk
|
||
Jeff Welch
dźwięk
|
||
Jonathan Riddell
dźwięk (asystent)
|
||
Daniel McCabe
dźwięk (asystent)
|
||
Efekty specjalne | Ocena | |
Sam Conway
nadzorca efektów specjalnych
|
8,0
|
|
Vincent Kivlehan
nadzorca efektów specjalnych
|
9,0
|
|
Jonathan Barrass
nadzorca efektów specjalnych
|
||
Ben Broadbridge
nadzorca efektów specjalnych
|
8,0
|
|
Laurence Harvey
nadzorca efektów specjalnych
|
8,0
|
|
Sebastian Sue
nadzorca efektów specjalnych
|
||
Delroy Reid
nadzorca efektów specjalnych
|
9,0
|
|
Juan Ramón Molina
nadzorca efektów specjalnych (Hiszpania)
|
||
Tez Palmer
koordynator efektów specjalnych
|
8,0
|
|
David Boden
koordynator efektów specjalnych (asystent)
|
||
Martin Hall
efekty specjalne
|
9,0
|
|
Tom Stroud
efekty specjalne
|
||
Stephen Bigmore
efekty specjalne (asystent)
|
||
Ian Andrew Lee
efekty specjalne (asystent)
|
||
Mark McKendry
technik
|
||
Alastair Vardy
technik
|
||
Mark White
technik
|
||
Donovan Waters
technik
|
||
Tony Smart
technik
|
||
Rick Marr
technik
|
||
Victoria Williams
technik
|
||
Neil Davies
technik
|
||
Brandon Van Der Merwe
technik
|
||
David Stewart
technik
|
||
Jack Longmate
technik
|
||
Ana McKillop
technik
|
||
James Willis
technik
|
||
Jennifer Groves
technik
|
||
Christian Krebs
technik
|
||
Glyn Jones
technik
|
||
Lee Byrne
technik
|
||
Stephen Shelley
technik
|
||
Mark Roberts
technik (Wielka Brytania)
|
9,0
|
|
Antonio Castillo
technik (Hiszpania)
|
||
Raúl Gil
technik (Hiszpania)
|
||
Antonio Molina
technik (Hiszpania)
|
||
Wojciech Omozik
technik (asystent)
|
||
Damien Kivlehan
technik (asystent)
|
||
Pozostała Ekipa | Ocena |
Pozostałe
Proszę czekać…