Gra o tron: Łupy wojenne 7x4 8.0

Daenerys przystępuje do ataku. Tymczasem Jamie zostaje zmuszony do zmierzenia się z trudną sytuacją, natomiast Arya wraca do domu.

Obsada

Reżyseria
Średnia
Matt Shakman -
Charlie Endean (asystent) -
Jan Zalar (asystent) -
Tanya Rosen (asystent) -
Ciaran Colton (asystent) -
Jack McMorran (asystent) -
Daire Glynn (asystent) -
Jonathan Quinlan (asystent) -
Pedro Lazaga (asystent) (Hiszpania) -
Óscar Manero (asystent) (Hiszpania) -
Edel McCormick (asystent-stażysta) -
Theo Herron (asystent-stażysta) -
Garry Weston-Boyd (asystent-stażysta) -
Breandan Mckeever (asystent-stażysta) -
Markham Pickering (asystent-stażysta) -
Scenariusz
Średnia
David Benioff
(również) (twórca)
-
D.B. Weiss
(również) (twórca)
-
George R.R. Martin
(cykl "Pieśń Lodu i Ognia")
8.0
Dave Hill
(główny redaktor)
-
Producenci
Średnia
Greg Spence producent -
Lisa McAtackney producent -
Christopher Newman
producent
-
Bryan Cogman
współproducent wykonawczy
-
George R.R. Martin
współproducent wykonawczy
8.0
Guymon Casady
współproducent wykonawczy
-
Vince Gerardis
współproducent wykonawczy
-
Bernadette Caulfield
producent wykonawczy
-
Frank Doelger
producent wykonawczy
-
Carolyn Strauss
producent wykonawczy
-
David Benioff
producent wykonawczy
-
D.B. Weiss
producent wykonawczy
-
Annick Wolkan współproducent -
Oliver Butler współproducent -
Alan Freir współproducent -
Spike Allison Hooper producent towarzyszący -
Alanna Riddell producent towarzyszący -
Duncan Muggoch producent liniowy -
Peter Welter Soler producent liniowy (Hiszpania) -
Snorri Þórisson producent liniowy (Islandia) -
Lisa Byrne kierownik produkcji -
Damien Glenholmes kierownik produkcji -
David McKee kierownik produkcji -
Colin Azzopardi kierownik produkcji (Wielka Brytania) (Hiszpania) -
Matt Craufurd kierownik produkcji (Wielka Brytania) (Hiszpania) -
Miriam Ruiz Mateos kierownik produkcji (Hiszpania) -
Javier Mateos kierownik produkcji (Hiszpania) -
Michelle Burns koordynator produkcji -
Marco Calabrese koordynator produkcji (Wielka Brytania) (Hiszpania) -
Noemi Oliete koordynator produkcji (Hiszpania) -
Zara Hamill koordynator produkcji (asystent) -
Íde O'Rourke nadzorca postprodukcji (Wielka Brytania) -
Christopher Zampas nadzorca postprodukcji (USA) -
Jake Chusid koordynator postprodukcji (USA) -
Matt Boyd koordynator postprodukcji (Irlandia Północna) -
Aktorzy
Średnia
Peter Dinklage
Tyrion Lannister
7.4
Nikolaj Coster-Waldau
Jaime Lannister
7.0
Lena Headey
Cersei Lannister
7.6
Emilia Clarke
Daenerys Targaryen
7.2
Kit Harington
Jon Snow
7.3
Aidan Gillen
Petyr Baelish
7.7
Liam Cunningham
Davos Seaworth
7.5
Sophie Turner
Sansa Stark
7.0
Maisie Williams
Arya Stark
4.0
Nathalie Emmanuel
Missandei
7.0
Conleth Hill
Lord Varys
5.0
Jerome Flynn
Bronn
-
Alfie Allen
Theon Greyjoy
6.5
Gwendoline Christie
Brienne z Tarthu
5.0
Isaac Hempstead Wright
Bran Stark
-
James Faulkner
Randyll Tarly
7.0
Tom Hopper
Dickon Tarly
-
Ellie Kendrick
Meera Reed
-
Mark Gatiss
Tycho Nestoris
7.0
Brendan Cowell
Harrag
-
Daniel Portman
Podrick Payne
-
Danny Kirrane
Żołnierz Starków
-
Joseph Quinn
Koner
-
Staz Nair
Qhono
-
Breige Roche -
Eamon Keenan Żołnierz Starków -
Zdjęcia
Średnia
Robert McLachlan (kierownik zdjęć) 7.0
Gregory Middleton (dodatkowe zdjęcia) -
Pat Garrett (główna pomoc techniczna) -
Steve Pugh (główna pomoc techniczna) -
Antonio Díaz (pomoc techniczna) (Hiszpania) -
Donavan Gallagher (pomoc techniczna) (asystent) -
Kompozytorzy
Średnia
Ramin Djawadi 8.0
Kostiumy
Średnia
Michele Clapton -
Kate O'Farrell (nadzorca kostiumów) -
Giles Gale (nadzorca kostiumów) (Hiszpania) -
Caroline Hill (nadzorca garderoby) -
Alex Fordham (asystent) -
Emma O'Loughlin (asystent) -
Rachael Blair (asystent) -
Victoria Conte (asystent) -
Matthew McColgan (asystent) -
Shannon Dooner (asystent) -
Fiona Goggin (asystent) -
Irene Orts (asystent) (Hiszpania) -
Ruth Sempere (asystent) (Hiszpania) -
Clara Ros (asystent) (Hiszpania) -
Manuel Bonillo (asystent) (Hiszpania) -
Elena Núñez (asystent) (Hiszpania) -
Isabel Pérez (asystent) (Hiszpania) -
Berta Ros (asystent) (Hiszpania) -
Wolfgang Krug (asystent) (Hiszpania) -
Montaż
Średnia
Katie Weiland -
James C. Earing (asystent) -
Stephanie McCutcheon (asystent) -
Meredith Leece (asystent) -
Ben Folts (montażysta materiałów oryginalnej jakości) -
Mark Candejas (montażysta materiałów oryginalnej jakości) (asystent) -
Charakteryzacja
Średnia
Jane Walker projektant makijażu -
Kevin Alexander
projektant fryzur
-
Pamela Smyth
nadzorca charakteryzacji
-
Candice Banks nadzorca stylizacji -
Nicola Mount nadzorca stylizacji -
Kay Bilk charakteryzator -
Marianna Kyriacou charakteryzator -
Nicola Matthews charakteryzator -
Kate Thompson charakteryzator -
Rosalia Culora fryzjer -
Gary Machin fryzjer -
Kamen Glover fryzjer -
Kerstin Weller fryzjer -
Laura Pollock fryzjer -
Scenografia
Średnia
Deborah Riley
scenograf
-
Paul Ghirardani dyrektor artystyczny nadzorujący -
Christina Moore dyrektor artystyczny nadzorujący (Hiszpania) -
Hauke Richter dyrektor artystyczny -
Philip Elton dyrektor artystyczny -
Nick Wilkinson dyrektor artystyczny -
Brendan Rankin dyrektor artystyczny -
Harry Pain dyrektor artystyczny -
Iain White dyrektor artystyczny (Hiszpania) (Wielka Brytania) -
Ana Alvargonzález dyrektor artystyczny (Hiszpania) -
James H. Spencer dyrektor artystyczny (asystent) -
Vanessa O'Connor dyrektor artystyczny (asystent) -
Mark Lowry dyrektor artystyczny (asystent) -
Rob Cameron dekorator wnętrz -
Harry Pain dekorator wnętrz -
Sophia Chowdhury dekorator wnętrz (Hiszpania) -
Aine Smith dekorator wnętrz (asystent) -
Alice Masson-Taylor dekorator wnętrz (asystent) (Hiszpania) -
Jim Stanes projektant graficzny -
Rhiannon Fraser projektant graficzny -
Brian Martin koordynator konstrukcji -
Cáitlín Keenan koordynator konstrukcji (asystent) -
Thomas Martin główny architekt -
Jose Manuel Blanco główny architekt (Hiszpania) -
Gordon Fitzgerald główny rekwizytor -
Lee Wiseman główny rekwizytor (Hiszpania) -
Bob Orr główny rekwizytor (asystent) -
Christopher Moore główny rekwizytor (asystent) (Irlandia Północna) -
William Simpson scenopis obrazkowy -
Augusto Grassi zbrojmistrz -
Natalia Lee zbrojmistrz -
Steve Cummings zbrojmistrz -
Steven Murphy zbrojmistrz -
Giampaolo Grassi zbrojmistrz (Hiszpania) -
Greg Keeley zbrojmistrz (asystent) -
Darren Fitzsimons rzeźbiarz -
Darren Sutton rzeźbiarz -
Geraldine Owens rzeźbiarz -
Niall McKeever rzeźbiarz -
Danny O'Regan Jr. stolarz -
David Abbott stolarz -
Cole Doherty stolarz -
Junior Kelly stolarz -
Shawn Hicks stolarz -
Sean Hamill stolarz -
Stefan King stolarz -
David McKenna stolarz -
Gerard McIlwaine stolarz -
David Green stolarz -
Eamon Gervin stolarz -
Stephen Peterson stolarz -
Niall Devlin stolarz -
Ultan Murray stolarz -
John Glenholmes stolarz -
Frank Gault stolarz -
Patrick Skelton stolarz -
Peter Fitzpatrick stolarz -
Gus Mawhinney stolarz -
Gerald Burns stolarz -
Anton McCann stolarz -
Tom O'Toole stolarz -
Tom Dalzell stolarz -
Shea Doherty stolarz -
Gerard O'Neill stolarz -
Gavin Molloy stolarz -
Stephen Armstrong stolarz -
Aaron Kearney stolarz -
Michael McGivern stolarz -
Caolan Foster stolarz -
Kieran Maylin stolarz -
Paul Murphy stolarz (Wielka Brytania) -
Martin Cullen stolarz (Wielka Brytania) -
Adrian Start malarz -
Matthew Start malarz -
Michael McManus malarz -
Paul Heatley malarz -
Kevin McMenimen malarz -
Brendan Power malarz -
Sean Elliman malarz -
Martin Wilson malarz -
David Cherry malarz -
Rowan Green malarz -
Emmanuel Lyttle malarz -
Tyrone Greg O'Donnell malarz -
James McFadden malarz -
Martin Green malarz -
Kieran McCoy malarz -
Lynne Baird malarz -
Ryan McNeil malarz (Wielka Brytania) -
Dźwięk
Średnia
Paula Fairfield projektant dźwięku -
Evyen Klean nadzorca muzyki -
Tim Hands nadzorca postsynchronu -
Tim Kimmel nadzorujący montaż dźwięku -
Paul Bercovitch nadzorujący montaż dialogów -
Bradley C. Katona montaż efektów dźwiękowych -
David Klotz
montaż muzyki
7.0
Pernell L. Salinas montaż dźwięku (asystent) -
Ryan Meadows montaż dźwięku (asystent) -
Ronan Hill mikser -
Richard Dyer mikser -
Onnalee Blank mikser ponownego nagrania -
Mathew Waters mikser ponownego nagrania -
Brett Voss mikser imitacji -
Jeffrey Wilhoit imitator dźwięku -
Dylan T. Wilhoit imitator dźwięku -
Douglas Parker technik miksu -
James M.H. Atkinson dźwięk -
Jeff Welch dźwięk -
Jonathan Riddell dźwięk (asystent) -
Daniel McCabe dźwięk (asystent) -
Efekty specjalne
Średnia
Sam Conway nadzorca efektów specjalnych 7.0
Vincent Kivlehan nadzorca efektów specjalnych -
Jonathan Barrass nadzorca efektów specjalnych -
Ben Broadbridge nadzorca efektów specjalnych -
Laurence Harvey nadzorca efektów specjalnych -
Sebastian Sue nadzorca efektów specjalnych -
Delroy Reid nadzorca efektów specjalnych -
Juan Ramón Molina nadzorca efektów specjalnych (Hiszpania) -
Tez Palmer koordynator efektów specjalnych -
David Boden koordynator efektów specjalnych (asystent) -
Martin Hall efekty specjalne -
Tom Stroud efekty specjalne -
Stephen Bigmore efekty specjalne (asystent) -
Ian Andrew Lee efekty specjalne (asystent) -
Mark McKendry technik -
Alastair Vardy technik -
Mark White technik -
Donovan Waters technik -
Tony Smart technik -
Rick Marr technik -
Victoria Williams technik -
Neil Davies technik -
Brandon Van Der Merwe technik -
David Stewart technik -
Jack Longmate technik -
Anna McKillop technik -
James Willis technik -
Jennifer Groves technik -
Christian Krebs technik -
Glyn Jones technik -
Lee Byrne technik -
Stephen Shelley technik -
Mark Roberts technik (Wielka Brytania) -
Antonio Castillo technik (Hiszpania) -
Raúl Gil technik (Hiszpania) -
Antonio Molina technik (Hiszpania) -
Wojciech Omozik technik (asystent) -
Richard West technik (asystent) -
Damian Kivlehan technik (asystent) -
Pozostała Ekipa
Średnia