Akademia Skylanders 6.0

W Akademii Skylanders najdzielniejsi młodzi wojownicy przybyli z odległych królestw Skylands — Spyro, Eruptor, Stealth Elf, Jet-Vac i Pop Fizz — są szkoleni do obrony wszechświata przed złoczyńcami.

Odcinki

Sezony
Lata

Skylanderzy, łączcie się! 1x1

Wszyscy kadeci mają spotkać się na zakończeniu roku. Jednak Spyro, zanim dołączy do grona Skylanderów, będzie musiał uporać się ze swoim wybujałym ego.

Jak być Skylanderem? 1x2

Jet-Vac chce udzielić Spyro ważnych lekcji. Jednak żelazne zasady i szczegółowe planowanie mistrza nie przypadają do gustu młodemu kadetowi.

Niełatwo być drużyną 1x3

Mistrz King Pen pokazuje młodym Skylanderom, jak mogą zbudować nowego kadeta, który będzie łączył w sobie wszystkie ich umiejętności.

Dziewczyny ze snu 1x4

Stealth Elf ma wygłosić przemowę przed wszystkimi kadetami, wcześniej musi jednak ustalić, dlaczego cała akademia nagle panicznie boi się owiec.

Na straży 1x5

Młodzi Skylanderzy mają za zadanie spędzić dzień w charakterze strażników w więzieniu Cloudcracker. Więźniowie widzą w tym doskonałą okazję do ucieczki.

Pułapka umysłu 1x6

Stealth Elf zostaje uwięziona wewnątrz umysłu Kaosa. Musi teraz przekonać swoich przyjaciół, że to faktycznie ona znajduje się w ciele złoczyńcy.

Eruptorze, uspokój się! 1x7

Eruptor bierze udział w szkoleniu opanowywania gniewu. Wkrótce jednak okazuje się, że jego wybuchowy charakter czasem przynosi więcej pożytku niż szkody.

Pop gwiazdą rocka 1x8

Skylanderzy dowiadują się, że Pop Fizz grał kiedyś w zespole z Wolfgangiem, który wkrótce zamierza zamienić publiczność festiwalu muzycznego w armię dronów.

Jak ukraść brodę? 1x9

Kaos jest przekonany, że podbije serce Złotej Królowej, jeżeli tylko będzie miał bujną czuprynę. W tym celu kradnie włosy z brody rektora Eona.

Skylanderzy w niebezpieczeństwie! 1x10

Wynalazek pod nazwą „zło-skop” pomaga Skylanderom powstrzymać złe uczynki, zanim te się wydarzą. Co jednak stanie się z nagromadzoną w ten sposób złą energią?

Niespodziewane lądowanie 1x11

W niewyjaśniony sposób w świecie Skylanderów pojawia się Crash Bandicoot. Młodzi kadeci chcą odesłać go do domu, dlatego muszą odnaleźć pewien mroczny relikt.

Atak na Akademię Skylander 1x12

Rektor Eon zapada na ciężką chorobę, Skylanderzy muszą więc odnaleźć źródło energii, które go uleczy. Tymczasem Jeźdźcy Zagłady przypuszczają atak na akademię.