Jutro będziemy szczęśliwi 7.1

Samuel bardzo lubi swoje beztroskie życie na Francuskiej Riwierze. Znakomicie odnajduje się w towarzystwie pięknych turystek i ani myśli o ustatkowaniu się. Los ma wobec niego jednak zupełnie inne plany. Pewnego dnia na plaży zjawia się Kristin - jedna z jego przelotnych przyjaciółek i wręcza mu bardzo szczególny prezent. "To twoja córka" - mówi i znika. Od tej chwili Samuel staje się pełnoetatowym samotnym tatą maleńkiej Glorii. O dzieciach nie ma pojęcia, bardzo dobrze wie tylko skąd się biorą. Z biegiem czasu jednak okazuje się kochającym, choć niekonwencjonalnym tatą, który nie wyobraża sobie życia bez ukochanej córeczki. Jednak gdy Gloria ma 8 lat, na horyzoncie niespodziewanie pojawia się Kristin, która postanawia odzyskać dziecko, a to oznacza, że szczęśliwy świat znów stanie na głowie.

Zgłoś naruszenie Zwiastun #1

Komentarze 4

IXY1 2018-08-15 9

Historia skopiowana z filmu "Instrukcji nie załączono" (No se aceptan devoluciones, USA/Meksyk 2013). Chyba ten pierwszy nie odniósł sukcesu więc Francuzi postanowili przenieść opowieść na swoje podwórko. Obie wersje mi się podobały.

poeta777 2017-05-29 7

Jak na francuski film to wyjątkowo dobry wyciskacz łez, ale do komedii to mu daleko.

i_darek1x 2017-05-13 4

Dobrze się zaczyna ale im dalej tym gorzej ! Reżyser wypalił się po 30 minutach .Wygląda to na naciąganie na siłę ? …wzorcowa mamuśka ;) jak kukułka ! Film ujdzie szału nie ma !!!

Sebioslaw i_darek1x 2017-05-14 7

@i_darek1x Chłopie, chyba oglądaliśmy zupełnie inne filmy. Reżyser wypalił się po 30 minutach? Może zasnąłeś i obudziłeś się po seansie…

Następne