Santa Clarita Diet 7.2

Joel (Timothy Olyphant) i Sheila (Drew Barrymore) są małżeństwem agentów nieruchomości, którzy wiodą średnio szczęśliwe życie wraz ze swoją córką Abby w Santa Clarita na przedmieściach Los Angeles. Pewnego dnia dramatyczna zmiana w życiu Sheili sprowadza ich życie na drogę śmierci i zniszczenia... ale nie wszystko, co złe, źle się kończy.

Odcinki

Sezony
Lata

Nie ma rodzin idealnych 2x1 6.0

Sprawy mają się następująco: Joel utknął w domu wariatów, Sheila jest skuta w piwnicy, a Abby poszukuje żółci Serba.

Kojot w dresach 2x2 6.0

Chcąc załatwić nową, dochodową umowę, Joel i Sheila zastanawiają się, jak pozbyć się konkurencji… bez uciekania się do morderstwa.

Rozterki moralne 2x3 6.0

Gdy dawny nieprzyjaciel prosi o ich przysługę, Joel i Sheila wplątują się w znajomość z nazistami, którzy wciskają im losy na loterię.

Królowa Anglii 2x4 6.0

Eric ma problemy z dziewczynami, Abby się wścieka, a w piwnicy jest gadająca głowa. Jakby tego było mało, sąsiadka wpada na lasagnę.

Z premedytacją 2x5 7.0

Nieprzychylna recenzja wystawiona w Internecie prześladuje Joela. Nowa przyjaźń Sheili jest problematyczna dla rodziny, a Abby akceptuje swój nowy wizerunek.

Sidła namiętności 2x6 6.0

Czy istnieje związek między małżami a pułkownikiem? Joel go szpieguje, żeby się tego dowiedzieć. Poza tym Abby ma randkę, a Sheila nie zgadza się ze swoim szefem.

Żonglerka 2x7 6.0

James Bond to z niego nie jest. Plan Erica, żeby udawać dostawcę owoców morza, nie idzie po jego myśli. Joel i Sheila martwią się, że Abby wymyka się spod kontroli.

Wielkie malowanie 2x8 6.0

Sheila i Joel składają do kupy wydarzenia z poprzedniego wieczoru, jednocześnie stawiając czoła problemom zawodowym. Abby za sprawą Lisy zyskuje nowy, odważny wizerunek.

Podejrzane obiekty 2x9 6.0

Joel i Sheila dowiadują się, że małżowa apokalipsa jest bliżej, niż im się wydawało. Anne wyciąga niepożądane wnioski z konstruktywnej krytyki.

Halibut! 2x10 7.0

Opcje się kurczą, a paranoja nasila. Joel i Sheila rozważają wkroczenie do akcji. Eric i Abby wpadają na bombowy plan.