Reżyseria | Ocena | |
---|---|---|
Hal Hartley | ||
Richard Bohringer
(asystent)
|
||
Scott Kirby
(asystent)
|
||
Damon Maulucci
(asystent)
|
||
Scenariusz | Ocena | |
Hal Hartley | ||
Producenci | Ocena | |
Julien Berlan
kierownik produkcji
|
||
Mark Cuban
producent wykonawczy
|
||
Martin Hagemann
producent
|
||
Hal Hartley
producent
|
||
Ted Hope
producent wykonawczy
|
||
Mike King
kierownik produkcji
|
||
Jason Kliot
producent
|
||
Mike S. Ryan
producent
|
||
Joana Vicente
producent
|
||
Todd Wagner
producent wykonawczy
|
||
Maren Wölk
kierownik produkcji
|
||
Özlem Yurtsever
kierownik produkcji
|
||
Christopher Edwards
nadzorca postprodukcji
|
||
Birol Temizyer
kierownik produkcji
|
||
Korhan Ugur
kierownik produkcji (asystent)
|
||
Juliane Walker
koordynator produkcji
|
||
Jordana Maurer
koordynator produkcji
|
||
Laura Maxfield
koordynator produkcji
|
||
Thomas Paturel
koordynator produkcji
|
||
Moritz Wessendorff
koordynator produkcji (asystent)
|
||
Aktorzy | Ocena | |
Parker Posey
Fay Grim
|
||
D.J. Mendel
Ojciec Lang
|
||
Liam Aiken
Ned Grim
|
||
Jasmin Tabatabai
Milla
|
3,0
|
|
Chuck Montgomery
Angus James
|
||
James Urbaniak
Simon Grim
|
||
Jeff Goldblum
Agent Fulbright
|
7,4
|
|
J.E. Heys
Herzog
|
||
Megan Gay
Dyrektorka szkoły
|
||
John Keogh
Oskarżyciel
|
||
Claudia Michelsen
Sędzina
|
||
Leo Fitzpatrick
Carl Fogg
|
8,0
|
|
Aminata Seck
Kobieta odwiedzająca więźnia
|
||
David Scheller
Mąż, skazaniec
|
||
Aoibheann O'Hara
Pielęgniarka na ostrym dyżurze
|
6,0
|
|
Harald Schrott
Andre
|
||
Miho Nikaido
Gnoc Deng
|
||
Elina Löwensohn
Bebe
|
5,0
|
|
Peter Benedict
Raul Picard
|
||
Tim Seyfi
Rabin Todorov
|
||
Hubert Mulzer
Minister bezpieczeństwa
|
||
Mehdi Nebbou
Kleryk islamski
|
||
Saffron Burrows
Juliet
|
7,0
|
|
Suzan Anbeh
Konsjerżka w paryskim hotelu
|
5,0
|
|
Nikolai Kinski
Amin
|
||
Robert Seeliger
Agent Hogan
|
||
Thomas Jay Ryan
Henry Fool
|
||
Olga Kolb
Stewardesa
|
||
Jef Bayonne
Francuski diler narkotyków
|
||
Mohamed Makhtoumi
Pobity mężczyzna w Paryżu
|
||
René Ifrah
Technik w vanie CIA
|
||
Sibel Kekilli
Konsjerżka w pierwszym hotelu w Istambule
|
6,5
|
|
Erdal Yildiz
Konsjerż w drugim hotelu w Istambule
|
||
Adnan Maral
Hassan
|
||
Erkan Bektas
Gesham
|
||
Anatole Taubman
Jallal
|
7,0
|
|
Marko Lakobrija
Ochroniarz Jallala
|
||
Karim Cherif
Istambulski policjant w biurze
|
||
Ercan Özcelik
Istambulski detektyw
|
||
Yevgeni Sitokhin
Rosyjski szpieg
|
||
Mark Zak
Saudyjski szpieg
|
||
Ian T. Dickinson
Brytyjski szpieg
|
||
Korhan Onur
Istambulski policjant na ulicy
|
||
Efe Can Erdal
Mężczyzna na skuterze (niewymieniony w czołówce)
|
||
Georg Armin Sauer
Członek gangu (niewymieniony w czołówce)
|
||
Zdjęcia | Ocena | |
Sarah Cawley
(kierownik zdjęć)
|
||
Glenn Fishel
(główna pomoc techniczna)
|
||
Andreas Frey
(główna pomoc techniczna)
|
||
Kompozytorzy | Ocena | |
Hal Hartley | ||
Kostiumy | Ocena | |
Anette Guther | ||
Daniela Selig | ||
Asli Altan
(garderoba) (asystent)
|
||
Virginia Cook
(nadzorca garderoby)
|
||
Cecile Maillot
(garderoba) (asystent)
|
||
Montaż | Ocena | |
Hal Hartley | ||
Kyle Gilman
(asystent)
|
||
Muzyka | Ocena | |
Charakteryzacja | Ocena | |
Kerstin Gaecklein
fryzjer
|
||
Kerstin Gaecklein
charakteryzator
|
||
Nimet Inkaya
charakteryzator
|
||
Theodora Katsoulogiannakis
fryzjer
|
||
Theodora Katsoulogiannakis
charakteryzator
|
||
Helen Murphy
charakteryzator
|
||
Barbara Ratke-Sieb
fryzjer (dodatkowy)
|
||
Barbara Ratke-Sieb
charakteryzator (dodatkowy)
|
||
Heiko Schmidt
główny stylista
|
||
Heiko Schmidt
główny charakteryzator
|
||
Scenografia | Ocena | |
Richard Sylvarnes
scenograf
|
||
Susanne Hopf
dyrektor artystyczny
|
||
Natalja Meier
dyrektor artystyczny
|
||
Christoph Heinecke
rekwizytor
|
||
Nicolas Lefebvre
główny rekwizytor
|
||
Tolga Pakman
dyrektor artystyczny
|
||
Tolga Pakman
rekwizytor
|
||
Florian Speidel
rekwizytor
|
||
Sascha Strutz
główny rekwizytor
|
||
Dźwięk | Ocena | |
Christian Lutz
mikrofoniarz
|
||
Paul Oberle
mikser
|
||
Matthias Schwab
mikser ponownego nagrania (niewymieniony w czołówce)
|
||
Efekty specjalne | Ocena | |
Adolf Wojtinek
nadzorca efektów specjalnych
|
||
Bernd Wildau
nadzorca efektów specjalnych (niewymieniony w czołówce)
|
||
Pozostała Ekipa | Ocena | |
Huseyin Torunoglu
księgowy
|
||
Anne Waak
dubler
|
||
Anja Dihrberg-Siebler
dobór obsady
|
||
Georg Armin Sauer
koordynator kaskaderów
|
||
Rainer Werner
koordynator kaskaderów
|
||
Joseph Beddelem
koordynator kaskaderów (asystent) (niewymieniony w czołówce)
|
||
Dan Hersey
kamerzysta (asystent)
|
||
Alexander Jung
elektryk (dodatkowy)
|
||
Oliver Kühne
elektryk (dodatkowy)
|
||
Tina Künnemann
elektryk
|
||
Volker Langholz
elektryk
|
||
Alexandre Léglise
kamerzysta (asystent)
|
||
Tommy Mann
kamerzysta (asystent)
|
||
Pedram Noutash
kamerzysta (asystent)
|
||
Lars Obelmann
kamerzysta (dodatkowy) (asystent)
|
||
Bjoern Susen
oświetlenie
|
||
Muharrem Tirmik
kamerzysta (asystent)
|
||
John Woods
oświetlenie
|
||
Youna De Peretti
dodatkowy dobór obsady
|
||
Bernhard Karl
dobór obsady
|
||
Antje Mibbach
dodatkowy dobór obsady
|
||
Christine Rennert
dodatkowy dobór obsady
|
||
Kyle Gilman
projekt czołówki
|
||
Jennifer Guillarmain
księgowy produkcji
|
||
Mailis Riim-Lesch
księgowy produkcji (asystent)
|
||
Lutz Schönwald
dubler
|
Pozostałe
Proszę czekać…