To już koniec urlopu macierzyńskiego! Te cztery mamy z Toronto muszą wrócić do pracy i znaleźć czas dla szefów, dzieci, na życie miłosne i całą resztę obowiązków naraz.
Odcinki 57 dodaj odcinek
Sezony
Po urlopie macierzyńskim Kate wraca do pracy w agencji reklamowej i odkrywa, że podczas jej nieobecności zatrudniono dwie dodatkowe osoby. Frankie ma depresję poporodową.
Kate ma na głowie randkę, odciąganie i konkurencję w pracy. Jenny czyta w pracy erotyczną historyjkę. Córka Anne wymyka się spod kontroli.
Frankie potrzebuje pomocy. Dziewczyny rozmawiają o „zagrywce”. W domu Kate pojawiają się babcia i mleko modyfikowane. Anne próbuje sobie poradzić z niesforną córką.
Mamie Kate nie podoba się jej pies. Anne zatrudnia ekspertkę od wrednych panien. Ian nie jest zadowolony z roli ojca przy dziecku, ale Jenny znajduje w pracy ukojenie.
Kate musi podjąć ważną decyzję w sprawie Olly’ego. Anne jest zazdrosna o Wredną Nianię. Frankie znajduje sobie hobby. Jenny uważa, że nie ma dobrego kontaktu z małą Zoe.
Frankie wybiera się na zakupy. Okazuje się, że Kate ma fioła na punkcie japońskiej pornografii. Jenny zbliża się do Marvina, ale czy nie zapłaci za to zbyt wysokiej ceny?
Frankie wreszcie odnosi sukces. Anne spędza czas z córką. Ian kręci filmik z Jenny. Kate jest zszokowana, gdy dowiaduje się, że fuchę w Montrealu dostał ktoś inny.
Kate zaczyna się rozglądać za nianią. Frankie i Giselle pracują nad swoim związkiem. Jenny organizuje wieczór panieński.
Kate i Nathan sprzeczają się w sprawie Montrealu. Anne ma problemy finansowe, więc musi przyjąć kilku dodatkowych pacjentów. W sutek Jenny wdaje się infekcja.
Kate okłamuje inne matki i ma wyrzuty sumienia z powodu dokonanego przez siebie wyboru. Frankie musi poradzić sobie z depresją. Lekarz każe Anne przestać się przemęczać.
Kate przygotowuje się do długiej podróży. Jenny nadal traci kontrolę nad swym życiem. Frankie odkrywa Marie Kondo. Anne wybiera się w pewne nieoczekiwane miejsce.
Zrelaksowana Kate budzi się w Montrealu. Jenny chce się pogodzić z przyjaciółką z pracy. Frankie wyprzedaje domowe graty. Anne i Lionel stają przed trudnym wyborem.
Kate zostaje poddana prawdziwej próbie, a Nathan walczy z niemowlęcą wysypką. Frankie dostaje ultimatum. Jenny mówi Ianowi prawdę. Anne w końcu znajduje ukojenie.
Więcej informacji

Ogólne

Czy wiesz, że?

  • Ciekawostki
  • Wpadki
  • Pressbooki
  • Powiązane
  • Ścieżka dzwiękowa

Fabuła

  • Opisy
  • Recenzje
  • Słowa kluczowe

Multimedia

Pozostałe

Proszę czekać…