Reżyseria | Ocena | |
---|---|---|
Wendey Stanzler | ||
Scenariusz | Ocena | |
Dan Fogelman
(twórca)
|
4,0
|
|
K.J. Steinberg | ||
Vera Herbert | ||
Aurin Squire
(redaktor)
|
||
Kay Oyegun
(scenarzysta etatowy)
|
||
Producenci | Ocena | |
Isaac Aptaker
współproducent wykonawczy
|
||
Steve Beers
współproducent wykonawczy
|
||
Elizabeth Berger
współproducent wykonawczy
|
||
Bekah Brunstetter
producent
|
||
Glenn Ficarra
producent wykonawczy
|
||
Dan Fogelman
producent wykonawczy
|
4,0
|
|
Charlie Gogolak
producent wykonawczy
|
||
Vera Herbert
producent
|
||
Joe Lawson
współproducent wykonawczy
|
||
Cathy Mickel Gibson
współproducent
|
||
Ken Olin
producent wykonawczy
|
||
Nick Pavonetti
współproducent
|
||
John Requa
producent wykonawczy
|
||
Jess Rosenthal
producent wykonawczy
|
||
K.J. Steinberg
współproducent wykonawczy
|
||
Donald Todd
producent wykonawczy
|
||
Tim Barker
nadzorca postprodukcji
|
||
Cathy Mickel Gibson
kierownik produkcji
|
||
Nick Pavonetti
nadzorca postprodukcji
|
||
Sissy Grover
koordynator produkcji
|
||
Aktorzy | Ocena | |
Milo Ventimiglia
Jack Pearson
|
6,6
|
|
Mandy Moore
Rebecca Pearson
|
6,9
|
|
Sterling K. Brown
Randall Pearson
|
||
Chrissy Metz
Kate Pearson
|
||
Justin Hartley
Kevin Pearson
|
7,0
|
|
Susan Kelechi Watson
Beth Pearson
|
||
Chris Sullivan
Toby Damon
|
||
Ron Cephas Jones
William Hill
|
5,0
|
|
Denis O'Hare
Jessie
|
8,5
|
|
Jon Huertas
Miguel
|
||
Alexandra Breckenridge
Sophie
|
||
Milana Vayntrub
Sloane Sandburg
|
8,0
|
|
Hari Dhillon
Sanjay Jahiri
|
4,0
|
|
Niles Fitch
Randall (lat 15)
|
||
Logan Shroyer
Kevin (lat 15)
|
||
Hannah Zeile
Kate (lat 15)
|
||
Eris Baker
Tess Pearson
|
||
Faithe Herman
Annie Pearson
|
||
Ken Lerner
Brandon Novak
|
||
John Pollono
Tyler
|
||
Amanda Leighton
Sophie (lat 15)
|
3,0
|
|
Julia Cho
Jill
|
||
Anthony Marciona
Pench
|
||
Megan West
Heather
|
||
Bill Chott
Listonosz
|
6,0
|
|
Ron Howard
On sam (niewymieniony w czołówce)
|
7,2
|
|
Zdjęcia | Ocena | |
Yasu Tanida | ||
Kompozytorzy | Ocena | |
Siddhartha Khosla | ||
Kostiumy | Ocena | |
Hala Bahmet |
8,0
|
|
Montaż | Ocena | |
Brandi Bradburn | ||
Muzyka | Ocena | |
Charakteryzacja | Ocena | |
Zoe Hay
nadzorca charakteryzacji
|
||
Michael Reitz
nadzorca stylizacji
|
||
Elizabeth Hoel-Chang
charakteryzator (niewymieniony w czołówce)
|
||
Heather Plott
nadzorca charakteryzacji (asystent) (niewymieniony w czołówce)
|
||
Scenografia | Ocena | |
Gary Frutkoff
scenograf
|
6,0
|
|
William Eliscu
dyrektor artystyczny (niewymieniony w czołówce)
|
||
Beth Wooke
dekorator wnętrz
|
||
Dźwięk | Ocena | |
Brian Harman
mikser ponownego nagrania
|
||
Dean Okrand
mikser ponownego nagrania
|
||
Randal S. Thomas
nadzorujący montaż dźwięku
|
||
Bob Costanza
montaż efektów dźwiękowych (niewymieniony w czołówce)
|
||
Kevin Meltcher
montaż dźwięku (asystent) (niewymieniony w czołówce)
|
||
Christopher M. Foster
montaż muzyki
|
||
Jennifer Pyken
nadzorca muzyki
|
||
Efekty specjalne | Ocena | |
Pozostała Ekipa | Ocena |
Ogólne
Czy wiesz, że?
Pozostałe
Proszę czekać…