Reżyseria | Ocena | |
---|---|---|
Richard Greenberg | ||
Randall Badger
(asystent)
|
||
Harry V. Bring
(asystent)
|
||
Liz Ryan
(asystent)
|
||
Scenariusz | Ocena | |
Terry Rossio |
8,5
|
|
Ted Elliott |
8,5
|
|
Producenci | Ocena | |
John Davis
producent
|
||
Andrew Licht
producent
|
||
Jeffrey A. Mueller
producent
|
||
Steve Head
producent (asystent)
|
||
Penny Pridemore
producent (asystent)
|
||
John Roberts
producent (asystent)
|
||
Lionel Waterman
producent (asystent)
|
||
Jack Grossberg
kierownik produkcji
|
||
Barbara Spitz
koordynator produkcji
|
||
Jack Grossberg
nadzorca produkcji
|
||
Dori Berinstein
producent wykonawczy
|
||
Mitchell Cannold
producent wykonawczy
|
||
Aktorzy | Ocena | |
Fred Savage
Brian Stevenson
|
8,0
|
|
Howie Mandel
Maurice
|
||
Daniel Stern
Glen Stevenson
|
||
Margaret Whitton
Holly Stevenson
|
||
Rick Ducommun
Snik
|
||
Frank Whaley
Chłopak
|
||
Ben Savage
Eric Stevenson
|
||
William Murray Weiss
Todd
|
||
Devin Ratray
Ronnie Coleman
|
||
Amber Barretto
Kiersten
|
||
J. Michael Hunter
Pan Finn
|
||
Tom Hull
Dyrektor szkoły
|
||
Magbee
Kierowca autobusu
|
||
Lisa Cain
Koleżanka Holly
|
||
Tony Bonsignore
Włóczęga na plaży
|
||
Dana Wood
Arnold
|
||
Byron Faler
Schmoog
|
||
Doug Turner
Potwór w St. Louis
|
||
Donna Strickland
Gość w telewizji
|
||
Howard Spiegel
Ojciec
|
||
Jessica Hauser
Niewinna dziewczyna
|
||
Jessica Greenberg
Dziewczyna z pomalowaną twarzą
|
||
Natanya Ross
Dzieciak poddawany próbie
|
||
Michael Weaver
Dzieciak poddawany próbie
|
||
Luke Greenberg
Dzieciak poddawany próbie
|
||
Morgan Greenberg
Dzieciak poddawany próbie
|
||
Alexander Kroll
Dzieciak poddawany próbie
|
||
Herbert Duarte
Dzieciak poddawany próbie
|
||
Kala Savage
Mały potwór
|
||
Rachel Weiss
Mały potwór
|
||
Matt Cavenaugh
Mały potwór
|
||
Amy Holden
Mały potwór
|
||
Stacy Pochowicz
Mały potwór
|
||
Laura Winstead
Mały potwór
|
||
Elise Schillmoller
Mały potwór
|
||
Trent Jobin
Mały potwór
|
||
Amy Plaskett
Mały potwór
|
||
Ashley Broadfoot
Mały potwór
|
||
Ginny Broadfoot
Mały potwór
|
||
Jeremy Fowler
Mały potwór
|
||
Scott Bayzle
Mały potwór
|
||
Matthew Norton
Mały potwór
|
||
Davy Beard
Mały potwór
|
||
Darwin Brandis
Różne potwory (niewymieniony w czołówce)
|
||
Zdjęcia | Ocena | |
Dick Bush | ||
Eric Bartsch
(pomoc techniczna)
|
||
Rufus Granger Jr.
(pomoc techniczna)
|
||
Gene Poole
(główna pomoc techniczna)
|
||
Kompozytorzy | Ocena | |
David Newman | ||
Kostiumy | Ocena | |
Marilyn Vance |
9,0
|
|
Robin Hill | ||
Jimmy Newell | ||
Daniel J. Lester
(asystent) (również) (nadzorca garderoby)
|
||
Montaż | Ocena | |
Patrick McMahon | ||
Dean Holder
(asystent)
|
||
Chris Houghton
(praktykant)
|
||
Tom San Martin
(montażysta negatywu)
|
||
Arnold Shuster
(montażysta negatywu)
|
||
Muzyka | Ocena | |
Charakteryzacja | Ocena | |
Kelly Jefferson
charakteryzator
|
||
William Salyer
fryzjer
|
||
Michael Burnett
efekty specjalne makijażu
|
||
Scenografia | Ocena | |
Paul Peters
scenograf
|
||
Carol Winstead Wood
dyrektor artystyczny
|
||
Lynn Smart
dekorator wnętrz
|
||
Dźwięk | Ocena | |
Marko A. Costanzo
imitator dźwięku (niewymieniony w czołówce)
|
||
Gary A. Theard
mikrofoniarz
|
||
George A. Lara
mikser imitacji
|
||
Tom Fleischman
mikser ponownego nagrania
|
||
Laura Civiello
montaż dialogów
|
||
Jeffrey Stern
montaż dialogów
|
||
Kam Chan
montaż dźwięku (asystent)
|
||
Mia De Bethune
montaż dźwięku (asystent)
|
||
Brian Johnson
montaż dźwięku (asystent)
|
||
Dana Stefenson
montaż imitacji
|
||
George Craig
montaż muzyki
|
||
Yvette Nabel
montaż muzyki (asystent)
|
||
Hal Levinsohn
montaż postsynchronu
|
||
Laura P. Krasnow
montaż postsynchronu (asystent)
|
||
Sharon Boyle
nadzorca muzyki
|
||
Gary Goetzman
nadzorca muzyki
|
||
Ron Bochar
nadzorujący montaż dźwięku
|
||
Efekty specjalne | Ocena | |
Gary D. Bierend
koordynator efektów specjalnych
|
8,0
|
|
Guy Ramsden
nadzorca efektów specjalnych
|
||
Roland Blancaflor
technik
|
||
David W. Mosher
technik
|
||
David A. Poole
technik
|
7,0
|
|
William Dawson
technik (niewymieniony w czołówce)
|
7,0
|
|
Pozostała Ekipa | Ocena | |
Bonnie Finnegan
dobór obsady
|
||
Steven Jacobs
dobór obsady
|
||
Craig Fincannon
dobór obsady (niewymieniony w czołówce)
|
||
Mark Fincannon
dobór obsady (niewymieniony w czołówce)
|
||
Jay W. Yowler
oświetlenie (asystent)
|
||
Sam Emerson
fotosista
|
Ogólne
Czy wiesz, że?
Pozostałe
Proszę czekać…