Jestem najlepsza. Ja, Tonya 7.0

Tonya Harding, amerykańska mistrzyni łyżwiarstwa figurowego, jedna z największych pretendentek do olimpijskich medali, znana była z niełatwego charakteru i kontrowersyjnych zachowań. Nikt jednak nie spodziewał się jak daleko zdolna jest się posunąć w walce o medale. Gdy jej główna konkurentka w amerykańskiej drużynie, Nancy Kerrigan została zaatakowana przez nieznanego sprawcę, jeszcze nikt nie podejrzewał, że była to cynicznie zaplanowana napaść, która miała utorować Toni Harding drogę do olimpijskiego tryumfu.

Zgłoś naruszenie Teaser #1

Komentarze 6

Mrozikos667 2018-03-15 5

Ten film jest jak program krótki, do którego wciśnięto wszystkie atrakcje z programu dowolnego. Za dużo tego dobrego.

KRCK 2018-03-11 7

7.5 Więcej niż poprawna biografia. Energetyczny, świeży, pouczający. Świetne, zapadające w pamięć role Robbie i Janney.

karojuu 2018-03-06 5

Niezła populistyczna rozrywka, choć z typowymi zwrotami akcji i dość płasko ukazanymi bohaterami. Bardzo źle wyszło to zastąpienie twarzy w scenach łyżwiarstwa

Sebioslaw 2018-02-25 8

Świetny scenariusz i reżyseria. Sama historia łyżwiarki Toni Harding warta ekranizacji. Na uwagę na pewno zasługuje drugoplanowa rola Alison Janney, która według mnie, w pełni zasługuje na statuetkę.

i_darek1x 2018-01-04 4

Dobrze się zaczyna ale im dalej tym gorzej ! Jak dla mnie to rozczarowanie ! Liczyłem na coś bardziej interesującego ?Margot Robbie jako:Tonya Harding nie łatwe miała życie z tego filmu wynika ,choć jest w większości za to odpowiedzialna …Samo życie – wybory ;) Ogólnie szału nie ma !!!

Następne