Cloak & Dagger 8.0

Kontrolująca światło Tandy i Tyrone posiadający niezwykłą zdolność zalewania innych ciemnością zaczynają współpracować, tworząc niesamowity duet nastoletnich superbohaterów.

Odcinki

Sezony
Lata

Pierwsze światło 1x1

Freeform 18-06-08 (USA)

Dwoje nastolatków z bardzo różnych środowisk zostaje obdarzonych supermocami, które w tajemniczy sposób są ze sobą powiązane. Naszych bohaterów łączy też niebezpieczeństwo, które na stałe zagościło w ich życiu.

Samobójcze wyścigi 1x2

Tandy i Tyrone próbują zrozumieć naturę mocy, którymi zostali obdarzeni. Do głosu dochodzi przeszłość Tandy, a Tyrone’a ogarnia żądza zemsty.

Witraż 1x3

Detektyw O'Reilly jest coraz bliższa odnalezienia Tandy. Tymczasem Tyrone szuka odpowiedzi z pomocą Evity i jej ciotki, kapłanki voodoo.

Zawołanie i odpowiedź 1x4

Tandy i Tyrone postanawiają podzielić się swoją tajemnicą z kimś, kto może im pomóc zrozumieć naturę ich mocy.

Taktyka Princeton Offense 1x5

Tandy postanawia wypróbować swoją moc, aby zdobyć informacje na temat działań Roxxon. Tyrone poświęca swoją uwagę zbliżającym się finałom rozgrywek stanowych.

Gabinet luster 1x6

Tyrone depcze Connorsowi po piętach, narażając się na śmiertelne niebezpieczeństwo. Tandy udaje stażystkę aby zinfiltrować Roxxon.

Lotofagowie 1x7

Tandy i Tyrone muszą połączyć siły aby pomóc tajemniczemu mężczyźnie, który posiada informacje mogące oczyścić imię ojca Tandy.

Historie o duchach 1x8

Tandy i Melissa planują, jak co roku, uczcić pamięć Nathana. Tandy postanawia ostatecznie oczyścić imię ojca. Tyrone chce zmusić detektywa Connorsa do przyznania się w sprawie zabójstwa Billy'ego.

Łamacz kręgosłupów 1x9

Kiedy ich zwycięstwo okazuje się pozorne, Tandy i Tyrone próbują powrócić do normalnego życia. Detektyw O'Reilly musi zmierzyć się ze skutkami ostatnich wydarzeń.

Masowe wymieranie 1x10

Tandy i Ty walczą o życie swoje i swoich bliskich oraz próbują ocalić miasto przed zagładą. Aby tego dokonać, muszą w pełni opanować swoje moce.