Kobiety mafii 6.0

Była policjantka Bela dostaje zlecenie, którym jest rozpracowanie gangu handlującego narkotykami. By wykonać rozkaz z pozytywnym rezultatem musi dołączyć do mafii.

Zgłoś naruszenie Zwiastun #1 (wersja reż. bez cenzury)

Komentarze 7

sowa 2018-06-23 4

dlatego film nie powala bo jest zlepkiem z serialem ktory Pan vega krecil przy okazji, można obejrzeć ale wg mnie najgorsza część z dotychczasowych Vega "klasyków"

Redox 2018-04-16 5

W przeciwieństwie do pozostałych filmów Vegi, "Kobiety" mają jakąś bardziej filmową oś narracyjną i fabularną, a nie porozrzucane historie i zbędne postacie. Nie wiem jednak co reżyser jeszcze ma ciekawego do opowiedzenia w ogłoszonych dwóch kontynuacjach obrazu.

sowa Redox 2018-06-23 4

@Redox dokładnie wątki niczym na trailer

ElViernes 2018-03-20 6

Gdyby nie świetna rola Warnke i "niani" film byłby o wiele słabszy. Ogółem jest dobry ale prawdą jest, że ma zbyt wiele skojarzeń z służbami i pitbullem a kogoś może to juz męczyć.

Sebioslaw 2018-03-17 5

Dużo nawiązań do autentycznych wydarzeń, lecz hejterzy nie znający tematu już wieszają psy na całości. Nie rozumiem, jak może dla kogoś ten film być kopią Botoksu?

i_darek1x 2018-02-24 6

Byłem i zobaczyłem film .Moim zdaniem film jest fajny akcji i humoru nie brakuje .Obsada wpisz wymaluj z filmu "Botoks"ale jest bez zarzutu ! Dobrze radzą sobie w odmiennych rolach ,tak powinno być że aktor umie się wcielić w każdą rolę … Dla niektórych może wydawać się lekko brutalny ? Ale jak dla mnie inaczej się nie dało ? "Jak się bawić to się bawić ,jak się modlić to modlić !" Pozostaje czekać na kontynuację i czekam ! Polecam !

Następne