Dziewczyna w sieci pająka 6.8

„Dziewczyna w sieci pająka” to wielki kinowy powrót Lisbeth Salander, bohaterki kultowej powieści z jednego z największych bestsellerów książkowych naszych czasów – cyklu poweści Stiega Larssona. Autorem „Dziewczyny w sieci pająka” (w Polsce książka ukazała się pod tytułem „Co nas nie zabije”) jest David Lagercrantz, który po śmierci Larssona – zgodnie z wolą spadkobierców – podjął się kontynuacji przebojowej serii. W roli Salander - znakomita Claire Foy.

Zgłoś naruszenie Zwiastun #1

Komentarze 4

i_darek1x 2019-02-12 4

Jakoś mi nie "leży" aktorka :Claire Foy ? Nic na to nie poradzę ! W filmie jest kilka fajnych scen ale jeżeli chodzi o całość to szału nie ma ! Liczyłem na coś bardziej interesującego ?

ZSGifMan 2019-02-02 6

Amfetamina w kosmetyczce w łazience, tuż obok plastrów na skaleczenia i aspiryny, odpalanie poduszek powietrznych z tableta i smartfon sterujący zdalnie "kratami" na lotniskowym dołku, jedna szczupła dziewczyna naklepała 5-ciu czy 6-ciu typów paralizatorem, ale jednak ją jakoś pojmali w końcu… jest takich absurdów znacznie więcej, ale to w końcu film, a jako taki dostarcza całkiem niezłej rozrywki.
Aha, no a sam szkielet fabuły zgapiony z Umysłu przestępcy, choć potem przerobiony pod tego lesbijskiego Bourne’a :P
Ale i tak nie jest źle.

pajki_filmaniak 2018-11-04 7

obejrzeć można aż taki zły nie jest

Przemopgx 2018-10-27 7

Taki średni bym powiedział.