Castlevania 7.1

Łowca wampirów staje do walki, by ocalić miasto oblężone przez piekielną armię, którą dowodzi Drakula we własnej osobie.

Odcinki

Sezony
Lata

Rada wojenna 2x1

Drakula powierza zabójczą — i osobistą — misję dwójce ludzi, którzy z całego serca nienawidzą ludzkości. Nie spodziewa się jednak, że sam jest celem.

Dawne domy 2x2

Belmont dzieli się swoim odważnym planem z Alukardem i Syphą. Tymczasem Drakula mierzy się z konfliktem w swoich szeregach. Izaak wspomina bolesne spotkanie.

Walka w mroku 2x3

Belmont udaje się z Syphą i cynicznym Alukardem do rodzinnego archiwum. Godbrand dzieli się swoimi podejrzeniami dotyczącymi prawdziwych motywów Drakuli.

Złamany maszt 2x4

Apetyt Godbranda rośnie. Tymczasem Carmilla próbuje przeciągnąć Hektora na swoją stronę. Izaak wykazuje się lojalnością. Sypha poznaje historię rodziny Belmonta.

Ostatnie zaklęcie 2x5

Carmilla forsuje swój plan mimo zniknięcia Godbranda. Przeczesując archiwum, Sypha dokonuje wstrząsającego odkrycia.

Rzeka 2x6

Czy na pewno dorównuje swojej rodzinie? Nadszedł czas, by Belmont zdecydował o swoim przeznaczeniu. Tymczasem Drakula przygotowuje się do walki.

Z miłości 2x7

Belmont, Alucard i Sypha walczą ze swoim nieśmiertelnym wrogiem: Drakulą. Stawką jest przyszłość ludzkości.

Schyłek 2x8

Wydaje się, że wojna między ludźmi a wampirami dobiegła końca. Ocalali po obu stronach barykady zaczynają spoglądać w przyszłość.