The Florida Project 6.4

Moonee ma sześć lat i zawadiacki uśmiech, a dni spędza poza domem z paczką przyjaciół. Dom w ich przypadku oznacza motel Magic Castle, wściekle liliowy budynek z zewnątrz przypominający pałac z bajki. Moonee, niczym odkrywca z przygodowej powieści, każdego dnia przemierza okolice i razem z kolegami odkrywa tajemnice niezwykłego miejsca, w których przyszło im żyć. Nieświadoma coraz bardziej ryzykownych kroków, jakie musi podejmować jej mama, by opłacić pokój w motelu na kolejny tydzień, Moonee jest najszczęśliwszym dzieckiem na świecie. Całkiem, jakby czerpała energię z wychylającego się zza horyzontu pobliskiego Disneylandu.

Zgłoś naruszenie Zwiastun PL #1

Komentarze 4

rolnik_postepowy 2018-01-16 5

Ja wiem, że film miał pokazać, że patologia też może mieć uczucia, ale to chyba jednak trochę za mało. Na plus postać Bobby’ego. Film się niczym nie wyróżnia.

Mrozikos667 2018-01-11 8

Przelewająca się forma doskonale pasuje do tego płynnego, niestabilnego życia. No i Dafoe (genialny!) jako po prostu dobry człowiek – świat się kończy. 8+

i_darek1x 2018-02-21 3

Patologia i nic po za tym ! "Najlepszy film roku "? to chyba żart !

ticket i_darek1x 2018-04-12 8

@i_darek1x widocznie nie jest to film dla ludzi twojego pokroju. nie ma się co obrażać, nie każdy ma odpowiedni poziom wrażliwości. po twoim wpisie widać, że nie oceniasz filmu, tylko dajesz upust swojej frustracji i niewiedzy o tym, jak wygląda świat. to tak jakby ktos oceniał batmana i napisał, że przecież coś takiego nie istnieje więc film żenada xD wyobraź sobie, że na świecie wciąż dostępu do internetu nie ma połowa ludzkości, codziennie ktoś umiera z głodu a w polsce ludzie tłuką swoje dzieci tak, że te umierają. więcej wychodź na ulice, a mniej oglądaj filmów sensacyjnych. może zauważysz w jakim świecie żyjesz.

Następne