Ozark 7.0

Doradca finansowy ucieka z rodziną z Chicago do Krainy Ozark w stanie Missouri, gdzie musi wyprać 500 milionów dolarów, by spłacić swój dług wobec bossa narkotykowego.

Odcinki

Sezony
Lata

Rekompensata 2x1 7.3

Ojciec Ruth wychodzi na wolność. Wendy musi wykazać się sprytem, by zdobyć pozwolenie na budowę kasyna. Meksykański kartel domaga się od Snellów zadośćuczynienia.

Święta krew Chrystusa 2x2 7.0

Pewien gangster zagraża ustawie o kasynie, więc Marty zwraca się po pomoc do Buddy’ego. Wendy gra nieczysto, by zdobyć poparcie. Cade przypomina Ruth o jej korzeniach.

Klątwa Langmore’ów 2x3 7.3

Naciski Wilkesa na senatora Blake’a przynoszą fatalne skutki, więc do akcji musi wkroczyć Wendy. Rachel ma do wykonania zadanie. Ruth chce odmienić swój los.

W samotności 2x4 7.0

FBI zakłada kolejną przynętę. Charlotte zalicza wpadkę podczas rozmowy z Wyattem. Byrde’owie są podejrzliwi wobec Rachel, która jednak przerzuca ich uwagę na inną osobę.

Sądny dzień 2x5 7.3

Odkrycie agenta Petty’ego wystawia na próbę lojalność Marty’ego, Ruth i kartelu. Krąg wokół Snellów zacieśnia się, ale rodzina wcale nie zamierza niszczyć plantacji maku.

Na zewnątrz, w ciemności 2x6 7.0

Podczas poszukiwań plantacji Snellów FBI dokonuje zaskakującego odkrycia. Agent Petty gra ostro, przesłuchując Wilkesa. Byrde’owie pogrążają się w żałobie.

Tylko jedno wyjście 2x7 6.5

Mason (Michael Mosley) skupia cały swój gniew na Byrde’ach. Ruth (Julia Garner) próbuje zaimponować ojcu kradzieżą sprzętu z łodzi.

Głęboki sen 2x8 7.0

Darlene posuwa się o jeden krok za daleko. Marty próbuje uwolnić Rachel spod nacisku agenta Petty’ego. Jonah pomaga matce zmusić Wilkesa do dalszej współpracy.

Borsuk 2x9 7.0

Marty wie, jak poradzić sobie ze Snellami. Charlotte zatrudnia prawnika. Byrde’owie umawiają się na spotkanie z komisją, której decyzja stoi pod znakiem zapytania.

Gold Coast 2x10 7.0

Marty utrzymuje swoje plany w tajemnicy przed Wendy. Jonah ma wiadomość od Darlene. Wyatt poznaje prawdę o ojcu. Ruth uświadamia sobie, że ktoś musi powstrzymać Cade’a.