Złe mamuśki 2. Jak przetrwać święta 5.8

Idą Święta, a to w życiu każdej pani domu, jak wiadomo, szczególny czas. Tygodnie harówki przy garach, walka wręcz przy sklepowych ladach o najlepsze kąski, detektywistyczna praca w poszukiwaniu prezentów dla całej rodziny. Po prostu pełnia szczęścia. Złe mamuśki dawno jednak zrzuciły kajdany perfekcyjnej pani domu i mogłyby się tym świątecznym czasem cieszyć z drinkiem w ręce, gdyby nie fakt, że zbliżają się jeźdźcy Apokalipsy czyli ich szacowne mamusie: strażniczki rodzinnych tradycji, konserwatywne jak dąb Bartek i surowe jak treser dzikich zwierząt. Czy naszym wyzwolonym mamuśkom uda się przekabacić własne rodzicielki i przeciągnąć je na weselszą stronę mocy?

Zgłoś naruszenie Zwiastun #1

Komentarze 2

i_darek1x 2018-06-10 5

Obsada robi wrażenie ;) Kilka scen dosyć zabawnych ! Ale ogólnie świąteczne filmy można chyba tylko oglądać w grudniu? Bo w innych letnich miesiącach traci ;) Ogólnie wydawał mi się trochę za długi ? lekko naciągany ;)

alpaga77 2018-03-18 7

Super komedia, można się pośmiać, akcja dosyć szybko się toczy. Dosyć wulgarna, ale boki zrywać :). Polecam każdemu na odstresowanie.

Następne