Reżyseria | Ocena | |
---|---|---|
Andrzej Jakimowski | ||
Bruno Borchólski
(drugi reżyser)
|
||
Andrzej Cichocki
(drugi reżyser)
|
||
Tomasz Gąssowski
(drugi reżyser)
|
||
Julia Popkiewicz
(drugi reżyser)
|
||
Karol Lindholm
(współreżyser)
|
||
Martyna Jakubiak
(asystent)
|
||
Scenariusz | Ocena | |
Andrzej Jakimowski | ||
Producenci | Ocena | |
Andrzej Jakimowski
producent
|
||
Mike Downey
współproducent
|
||
Katarzyna Kucia
producent nadzorujący
|
||
Dariusz Kłodowski
kierownik produkcji
|
||
Katarzyna Kucia
kierownik produkcji
|
||
Alicja Kluba
kierownik produkcji (dodatkowy)
|
||
Malwina Niedzielska
kierownik produkcji (asystent)
|
||
Aktorzy | Ocena | |
Agata Kulesza
Matka Marka
|
7,3
|
|
Grzegorz Palkowski
Marek Przełęcki
|
||
Edward Hogg
Miki
|
||
Jacek Borusiński
"Klucznik"
|
||
Damian Ul
Krzysiu
|
||
Alin Szewczyk
Ola, dziewczyna Marka
|
||
Elżbieta Nagel
Julia
|
||
Rafał Marchlewicz
"Jaca"
|
||
Bartłomiej Gudejko
"Franklin"
|
||
Łukasz Wójcicki
Żołnierz
|
||
Rafał Guźniczak
"Ronald"
|
||
Krzysztof Kiersznowski
Zdzisław
|
7,2
|
|
Sylwia Oksiuta-Warmus
Iza, komorniczka
|
||
Marek Probosz
Wykładowca
|
||
Stanisław Elsner-Załuski
Profesor
|
||
Krzysztof Ławniczak
Ojciec Oli
|
||
Małgorzata Rudzka
Matka Oli
|
5,0
|
|
Piotr Samulski
Dyżurny policjant
|
||
Marcin Juchniewicz
Policjant w cywilu
|
||
Krzysztof Sztabiński
Łysy
|
||
Aleksandra Górska
Siostra Kazia
|
7,1
|
|
Agata Marek
Siostra
|
||
Andrzej Sikora
Starszy z myjni
|
||
Krystyna Dobrzańska
Skłoterka
|
||
Matylda Łubińska
Skłoterka
|
||
Magdalena Żółkowska
Skłoterka
|
||
Michał Gąssowski
Skłoter
|
||
Jacek Stankowski
Skłoter
|
||
Jacek Lagowski
Skłoter
|
||
Michał Borowy
Skłoter
|
||
Łukasz Darczuk
Skłoter
|
||
Mirosława Zenkner
Skłoterka
|
||
Piotr Tołoczko
Pracownik ośrodka
|
10
|
|
Marta Ormaniec
Pracowniczka ośrodka
|
||
Dorota Włodarczyk
Lokatorka trzepiąca dywan
|
||
Ewa Konstanciak
Lokatorka
|
||
Artur Kaźmiruk
Policjant
|
||
Ewa Golonka
Licealistka
|
||
Marta Jaworek
Licealistka
|
||
Jerzy Moes
Pan Leon
|
||
Marek Russ
Przechodzień
|
||
Andrzej Golejewski
Mężczyzna z teczką
|
8,0
|
|
Artur Czubek
Opiekun w schronisku
|
||
Katarzyna Pachelska
Studentka ze smartfonem
|
||
Andrzej Garbaczewski
Pan z pieskiem
|
||
Ewa Dulewicz
Policjantka
|
||
Krzysztof Nowakowski
Klient w myjni
|
||
Piotr Gąssowski
Bezdomny
|
||
Agnieszka Sadowska
Towarzyszka Zdzisława
|
||
Fethi Ismael
Syryjczyk
|
||
Aleksandra Czarna
Syryjka
|
||
Dich Ismael
Dziecko Syryjczyków
|
||
Marianna Staszko
Dziewczynka przy trzepaku
|
||
Maciej Staszko
Chłopiec przy trzepaku
|
||
Henryk Dawidowicz
Rowerzysta z książkami
|
||
Bartłomiej Szmyt
Kierowca samochodu sportowego
|
||
Maciej Dziliński
Pasażer samochodu sportowego
|
||
Zdjęcia | Ocena | |
Adam Bajerski | ||
Tomas Rafa
(dodatkowy)
|
||
Kompozytorzy | Ocena | |
Tomasz Gąssowski | ||
Kostiumy | Ocena | |
Aleksandra Staszko | ||
Magdalena Adamczyk
(dodatkowy)
|
||
Małgorzata Zelek
(asystent)
|
||
Montaż | Ocena | |
Cezary Grzesiuk |
6,0
|
|
Muzyka | Ocena | |
Charakteryzacja | Ocena | |
Dominika Dylewska
charakteryzator
|
6,0
|
|
Żaneta Wardaszka
charakteryzator (dodatkowy)
|
||
Scenografia | Ocena | |
Ewa Jakimowska
scenograf
|
||
Karina Sygowska
rekwizytor
|
||
Józef Ziemianek
główny konstruktor dekoracji
|
||
Andrzej Dziurny
konstruktor dekoracji
|
||
Stanisław Ligas
konstruktor dekoracji
|
||
Adam Ligas
konstruktor dekoracji
|
||
Mieczysław Chrobak
konstruktor dekoracji
|
||
Piotr Maciaś
konstruktor dekoracji
|
||
Sławomir Maciaś
konstruktor dekoracji
|
||
Krzysztof Bieniek
konstruktor dekoracji
|
||
Jerzy Kryst
konstruktor dekoracji
|
||
Jacek Jarug
konstruktor dekoracji
|
||
Rafał Dziurny
konstruktor dekoracji
|
||
Szczęsny Domaracki
konstruktor dekoracji
|
||
Dźwięk | Ocena | |
Rafał Paczkowski
mikser muzyki
|
||
Jacek Hamela
dźwięk
|
||
Sebastian Brański
dźwięk
|
||
Kazimierz Jastrzębski
operator dźwięku (asystent)
|
||
Rafał Piłkowski
operator dźwięku (asystent)
|
||
Jacek Hamela
montaż dźwięku
|
||
Katarzyna Dzida-Hamela
montaż dźwięku
|
||
Efekty specjalne | Ocena | |
Janusz Bykowski
pirotechnik
|
||
Pozostała Ekipa | Ocena | |
Adam Bajerski
operator kamery
|
||
Karol Lindholm
operator kamery
|
||
Paweł Kincel
operator kamery (asystent)
|
||
Anna Bogacz
operator kamery (asystent)
|
||
Bogusław Dąbrowski
operator kamery (asystent)
|
||
Marcin Szołtysek
operator kamery (asystent) (druga ekipa)
|
||
Maciej Sowilski
operator kamery (asystent) (druga ekipa)
|
||
Maciej Tomków
operator steadicam
|
||
Piotr Michalski
mistrz oświetlenia
|
||
Tomasz Kitrasiewicz
oświetlenie
|
||
Paweł Szastak
oświetlenie
|
||
Michał Michalski
oświetlenie
|
||
David Bajerski
fotosista
|
||
Marcin Szołtysek
fotosista
|
||
Rafał Wieczorek
efekty cyfrowe
|
||
Grzegorz Jurek
koordynator kaskaderów
|
||
Robert Brzeziński jr
kaskader
|
||
Paweł Pliszka
kaskader
|
||
Remigiusz Szelongiewicz
kaskader
|
||
Krzysztof Sztabiński
kaskader
|
||
Jakub Kazikowski
kaskader
|
||
Agata Kordos
treser zwierząt
|
||
Marek Russ
treser zwierząt
|
||
David French
napisy (język angielski)
|
Ogólne
Czy wiesz, że?
Pozostałe
Proszę czekać…