Gentleman z rewolwerem 6.2

Komedia, romans i… napady na banki! Kiedy masz tak zabójczy styl, nie musisz sięgać po broń! To wydarzyło się mniej więcej naprawdę. Forrest Tucker wiódł bardzo uporządkowane życie. W równie bezczelny, co sympatyczny sposób rabował banki, a kiedy czasem powinęła mu się noga i trafiał z kratki, uciekał z więzienia tylko po to, by dokonywać kolejnych napadów. Dopiero gdy spotkał na swej drodze wyjątkową kobietę, znalazł powód, by się ustatkować i schować swój rewolwer gdzieś na dno szuflady. Jednak mając siedemdziesiątkę na karku trudno jest zrezygnować ze starych przyzwyczajeń. Kiedy nadarzy się okazja, by zrobić ostatni skok, Tucker będzie musiał odłożyć planowanie emerytury na później.

Zgłoś naruszenie Zwiastun #1 PL (napisy)

Komentarze 3

i_darek1x 4

Dziadki mają dziwaczne hobby ,okradanie banków .Główni bohaterowie to emeryci którzy dorabiają sobie do niezłych emeryturek… Na początku da się oglądać ale z czasem zaczyna nużyć ;) Mohery mogą brać przykład ;)

pajki_filmaniak 6

przyjemnie się oglądało jest i humor ale nie kupuję tej bajki

ZSGifMan pajki_filmaniak 7

@pajki_filmaniak
Mam bardzo podobne odczucia, film jest naprawdę niezły, świetnie zagrany, prawdziwa klasa sław aktorskich i popis jak się to robi. Do tego z niby złych treści płynie jakieś ciepło i niezwykle pozytywne przesłanie, ale sama pokazana historia to bujda na resorach!


▓▒░ SPOJLERY! ░▒▓


Już nawet nie to, że ciężko uwierzyć, że zwyczajnie nie mogli go w pace upilnować, tylko że tyle razy dawał nogę i nigdy nie trafił do więzienia o zaostrzonym rygorze? Nawet raz? A za te wszystkie prawie 100 napadów na banki i zrabowanie huk jeden wie ile setek tysięcy USD na sam koniec zamiast 200 lat bez możliwości zwolnienia warunkowego przed czasem, to on dostał/odsiedział tylko… 7?! No kpina, ale miło się ją oglądało :)
Ocena trochę na wyrost.