Ciemno, prawie noc 5.4

Kiedy Wałbrzychem wstrząsa seria tajemniczych zaginięć dzieci, do miasta przybywa dziennikarka Alicja Tabor (Magdalena Cielecka). Powracająca po latach w rodzinne strony, nieustępliwa reporterka chce poznać rodziny zaginionych i rozwikłać zagadkę, wobec której nawet policja okazuje się bezsilna. W trakcie prywatnego śledztwa Alicja – dość nieoczekiwanie – wpada na trop dramatycznych wydarzeń, które swój początek miały dekady temu. Dążąc do odkrycia prawdy, dziennikarka będzie musiała stawić czoła nowemu zagrożeniu oraz temu, przed czym uciekała przez całe dorosłe życie – tajemnicy swojego dzieciństwa i szokującym sekretom własnej rodziny. Z czasem ponura intryga kryminalna połączy w jedno zaginięcia dzieci, wojenną przeszłość, legendę zaginionego skarbu oraz losy samej Alicji, która na swojej drodze zmierzy się z czystym wcieleniem zła, jak i zyska sojuszników, stojących po stronie dobra. Mroczna i piękna sceneria miasta oraz okolic zamku Książ dopełniają świat barwnych i niebezpiecznych postaci, w którym nasza bohaterka przestaje oceniać rzeczywistość tak jak dotychczas…

Zgłoś naruszenie Teaser #1

Komentarze 3

i_darek1x 1

Powinni płacić za oglądanie tego gniota ! Reżyser powinien darować sobie robienie filmów . Bo to mu nie wychodzi ani o drobinę .Jakim trzeba być "jełopem" aby produkować coś takiego ? Radzę omijać to szerokim łukiem !!!
P.S., Oglądanie męczy !!!

A.Buzek straszy – co za ohyda !

vivaldik 1

Zdecydowanie odradzam ! Realizatorzy nakręcili zbitkę z materiału, który można byłoby "etiudy szkolne" z czasów studiów aktorskich. Wytrzymałem 35 minut i wyszedłem.

Sweet_Foxy

Jeśli autorom filmu uda się stworzyć tak dobry klimat, jaki wykreowała pisarka, to może być bardzo ciekawa produkcja, ale pojawia mi się wielki znak zapytania z powodu Ani Rubik w obsadzie.