Jak zostać czarodziejem 8.9

Zwariowana animacja scenarzystów „Epoki Lodowcowej 2”, to pełna magii opowieść o tym, że klucz do szczęścia zawsze leży w naszych rękach. Bohaterem filmu jest nieśmiały chłopiec o złotym sercu i bujnej wyobraźni. Marzy o przygodach, ale nie wierzy, że jakaś może go tak naprawdę spotkać. Pewnego dnia, niespodziewanie odkryje przejście do innego, ekscytującego wymiaru. To, kogo tam spotka w głowie się nie mieści! Złośliwe trolle, czarnoksiężnik o wielkiej mocy, tresowane smoki, balonowe ptaki, ale też zakręcona księżniczka, której wpadnie w oko. Księżniczka bardzo wierzy w bajki, a szczególnie w jedną z nich - o księciu, który pewnego dnia pojawi się, aby uratować jej królestwo. Gdy potężny czarnoksiężnik rzuci czar na całą krainę pogrążając ludzi w smutku, Terry zostanie wybrańcem, który się z nim zmierzy. Czy chłopiec odnajdzie w sobie odwagę, by stanąć twarzą w twarz z potężnym magiem? Czy można wyczarować radość?

Zgłoś naruszenie Zwiastun PL#1

Komentarze 13

CzarodziejZbyszek 2018-07-28 10

Ten film to magia w czystej postaci. Zakochałem się w tym filmie , podnieca mnie w nim wszystko,jest tu tyle cudu cudu cudu. To z cała pewnoscia najlepszy film jak powstał na świecie . Jak zostać czarodziejem -nie przegapię ani jednego seansu w swoim kinie w Krakowie , będę codziennie chodził na tą perełke do kina ,widziałem ten film za granica a teraz będę szalał i całe dnie spędzał nad tym cudem . Akurat 2 sierpnia jest wyznaczony poród mojego syna ,ale go oleje poród jak poród nic ciekawego ,w czasie porodu będę rzecz jasna na jak Zostac Czarodziejem w kinie . Jutro ide zrobić sobie jeden tatuaż na tyłku z tego filmu i jeden na plecach wielki ,będę miał cząstke filmu na sobie i w środku w sercu będę nosił ten film zawsze. Na temat tego filmu można napisac ksiazke ,jaki on cudowny. Zamierzam niedługo rzucic swoja dziewczyne i wezme ślub z tym filmem , bede wierny temu filmowi do końca zycia ,żadnego innego nie obejrze,bede ten film ogolądał codziennie. Swój caly dom zamierzam dziś opkleic ulotkami z tego filmu a na drzwiach przykleić napis: Kto nie podziela podniecenia tym filmem ,zakaz wstępu . Jak zostać czarodziejem to cos więcej niż film,to moja miłość ,tak zakochałem się w tym filmie , 3 sierpnia jako pierwszy kupie bilet na pierwszy seans tego filmu będę czadował przed kinem już od 5 rano czekał na otwarcie kina. Jestem pewien ze jak obejrzycie zrozumiecie dalczego kocha mten film i wy go pokochacie jak ja ,ale pamiętajcie slubu z nim nie weźmiecie bo jak mam w planach slub z tym arcydziełem. DZIS IDE JESZCZE DO SKLEPU , I W TYM SKLEPIE BEDE KRZYCZAŁ Jak zostać czarodziejem to mam miłość na wieki. Zamierzam mieć z tym filmem dzieci ,dzieci symboliczne w postaci poduszek rzecz jasna z obrazkami z filmu.

Kdksksksjdjsjjsjzh 2018-07-28 10

Nazywam się Maurycy ,mam lat 56 . Gdy pierwszy raz ujrzałem ten film na ekranie to byłem zachwycony i jestem do teraz. wIDZIAŁEM FILM ZA GRANICĄ.Tego filmu nic nie przebije ,ten film to najelpszy film jaki powstał na świecie. ŻONA MI ZAGROZIŁA ROZWODEM .JESLI NIE SKONCZE GADAC O TYM GENIALNYM FILMIE WIEC JA POWIEDZIAŁEM JAK TAK TO TAK BO NIE ROZUMIE MOJEJ PASJI WIEC BEDE MIAŁ ROZWÓD TERAZ JADA W TRASE PO CAŁYM KRAJU OD 3 SIERPNIA I OBEJRZE TEN GENIALNY FILM W DUZEJ ILOSCI KIN . Ja nawet dla tego filmu odpuszczę ślub córki na który zaprosiła mnie 4 sierpnia ,powiedziałem jej ze nie przyjadę bo będę ogolądał akurat Jak zostać Czarodziejem w kinie w Świnoujsciu. Ten film zmienił moje zycie ,od teraz będę jarac się tylko tym filmem ,kocham ten film i nic tego nie zmieni ,jest najlepszy,cudo cudo. Nie mogę jesc nie mogę spac ,mysle tylko o tym filmie.

VN0 2018-08-13 1

“Zwariowana animacja scenarzystów „Epoki Lodowcowej 2” ???!!!
Dawno nie pamiętam żebym musiał siedzieć aż tak na siłę by dotrwać do końca.
Nuda na resorach. W kinie ani razu nikt się nie zaśmiał a dzieciaki chciały wyjść przed końcem.

fanowski12 2018-07-28 10

To najlepszy film jaki powstał ! Zasługuje na milion Oscarów ! Ta akcja ,tępo,wspaniali bohaterowie,genialna fabuła ,taka wyrazista ,a głowne postacie sa ogólnie sympatyczne ,zabawa ,niesamowita, chyba pojde jeszcze z 5 razy na to do kina jak będzie miało premeire w Polsce. Mieszkam w Niemczech ,w premiere 3 sierpnia lece do kraju zobaczyć to 5 razy z dubbigneim rzuczam wszystko. Jestem naprawdę wielkim fanem tego filmu

honkar12 2018-08-03 10

Dzis byłem z moim synem ,mu się bardzo spodobało jak i mi ,oboje bo wyjściu z salo byliśmy zachwyceni.