Sukcesja

7,5
Nowy serial HBO o władzy, polityce, pieniądzach i walce o wpływy. Produkcja przedstawia historię amerykańskiej rodziny kontrolującej jedną z największych korporacji mediowych na świecie Waystar Royco. Akcja rozgrywa się w Nowym Jorku i przybliża widzom rozterki, z którymi mierzą się członkowie rodziny w chwilach, kiedy waży się ich przyszłość.
Odcinki 29 dodaj odcinek
Sezony
Lata

21. Secession 3x1

0,0

HBO 21-10-18 (Polska)

Po konferencji prasowej, która wywołuje medialną burzę przekonany o słuszności swojej decyzji Kendall szuka nowej kwatery głównej, a Logan i jego ekipa próbują znaleźć bezpieczne schronienie.
Kendall próbuje przeciągnąć na swoją stronę rodzeństwo, Stewy'ego i Sandi. Greg martwi się, czy nie zostanie oskarżony i prosi Ewana o pomoc.
Departament Sprawiedliwości jest na tropie Logana, który chce wykorzystać wszystkie swoje atuty. Tom składa propozycję, która może odmienić jego życie. Kendall obsesyjnie myśli o zbliżającej się porażce.
Logan i Kendall spotykają się po raz pierwszy z Joshem, ważnym inwestorem, którego bardzo niepokoi rodzinny spór.
Kendall i pracownicy koncernu Waystar spotykają się podczas walnego zgromadzenia wspólników. Podczas zebrania Logan zaczyna poważnie niedomagać.
Logan i jego zespół jadą do Wirginii, żeby wziąć udział w konwencji konserwatystów. Na miejscu Roman dowiaduje się zaskakujących rzeczy na temat swojej matki.
Trwa wystawne przyjęcie z okazji urodzin Kendalla. Shiv i Roman próbują umówić się na spotkanie z Lukasem Matssonem, potentatem z branży technologicznej, który kilka tygodni wcześniej zlekceważył publicznie Logana.
Więcej informacji

Ogólne

Czy wiesz, że?

  • Ciekawostki
  • Wpadki
  • Pressbooki
  • Powiązane
  • Ścieżka dźwiękowa

Fabuła

Multimedia

Pozostałe

Proszę czekać…