Sukcesja

7,2
9,0
Nowy serial HBO o władzy, polityce, pieniądzach i walce o wpływy. Produkcja przedstawia historię amerykańskiej rodziny kontrolującej jedną z największych korporacji mediowych na świecie Waystar Royco. Akcja rozgrywa się w Nowym Jorku i przybliża widzom rozterki, z którymi mierzą się członkowie rodziny w chwilach, kiedy waży się ich przyszłość.
Odcinki 39 dodaj odcinek
Sezony
Po konferencji prasowej, która wywołuje medialną burzę przekonany o słuszności swojej decyzji Kendall szuka nowej kwatery głównej, a Logan i jego ekipa próbują znaleźć bezpieczne schronienie.
Kendall próbuje przeciągnąć na swoją stronę rodzeństwo, Stewy'ego i Sandi. Greg martwi się, czy nie zostanie oskarżony i prosi Ewana o pomoc.
Departament Sprawiedliwości jest na tropie Logana, który chce wykorzystać wszystkie swoje atuty. Tom składa propozycję, która może odmienić jego życie. Kendall obsesyjnie myśli o zbliżającej się porażce.
Logan i Kendall spotykają się po raz pierwszy z Joshem, ważnym inwestorem, którego bardzo niepokoi rodzinny spór.
Kendall i pracownicy koncernu Waystar spotykają się podczas walnego zgromadzenia wspólników. Podczas zebrania Logan zaczyna poważnie niedomagać.
Logan i jego zespół jadą do Wirginii, żeby wziąć udział w konwencji konserwatystów. Na miejscu Roman dowiaduje się zaskakujących rzeczy na temat swojej matki.
Trwa wystawne przyjęcie z okazji urodzin Kendalla. Shiv i Roman próbują umówić się na spotkanie z Lukasem Matssonem, potentatem z branży technologicznej, który kilka tygodni wcześniej zlekceważył publicznie Logana.
Po napiętym spotkaniu zarządu, Roman dzieli się z Shivem swoimi podejrzeniami na temat nowego kochanka ich matki. We Włoszech odbywa się luksusowy ślub rodzinny.
Kendall wraca do zdrowia. Mattson składa propozycję wobec której Logan zastanawia się nad swoją przyszłością. Rodzeństwo zamierza pokrzyżować plany ojca.
Więcej informacji

Ogólne

Czy wiesz, że?

  • Ciekawostki
  • Wpadki
  • Pressbooki
  • Powiązane
  • Ścieżka dźwiękowa

Fabuła

Multimedia

Pozostałe

Proszę czekać…