Uprowadzona księżniczka 6.8

Remik i Miłka są dla siebie stworzeni. Od pierwszej chwili wiedzą, że nic nie może ich rozdzielić, nawet fakt, że ona jest księżniczką, a on skromnym wędrowcem. Ich szczęście szybko jednak zmąci podstępny plan złego czarownika, który pragnąc zdobyć nieśmiertelność porywa Miłkę. Wierzy, że pomoże mu ona w pewnym czarnoksięskim magicznym rytuale. Remik wraz z kompanią zwariowanych zwierzaków, rusza ukochanej z odsieczą. Czeka go długa droga pełna niebezpieczeństw, naszpikowana czarami, pułapkami i setką kłopotów.

Zgłoś naruszenie Zwiastun #1

Komentarze 1

justangel 2018-07-22 6

Jak na nowe animacje dla dzieci jest całkiem fajna i akceptowalna. Osobiście bajek nie lubię. Czy może inaczej: rzadko która bajka mi się podoba, na sporą część mam odruch wymiotny. Generalnie jak nie muszę, to nie oglądam. I póki nie miałam dzieci takie pozycje wybierałam naprawdę bardzo rzadko (i jeśli już to były to bajki typu baśniowego, skierowane raczej dla dorosłych lub młodzieży).
Bajkę obejrzałam z córką. Ona była zachwycona. A ja zdziwiona, że nawet przyjemnie mi się tą bajkę obejrzało. Tak więc polecam :)