Uwielbiający przygody gadający kot z poczuciem humoru i jego równie rozgadani przyjaciele postanawiają zdobyć sławę.
Odcinki 156 dodaj odcinek
Sezony
Kiedy prezes milioner trafia do garażu Toma podczas burzy śnieżnej, Tom próbuje sprzedać mu swoje genialne pomysły na biznes.
Tom, Ben, Ginger i Hank muszą tymczasowo przenieść się do Angeli, kiedy właściciel domu informuje ich, że pod domem znajduje się wulkan.
Tom i przyjaciele walczą o palmę pierwszeństwa w jak najdłuższym niekorzystaniu z technologii. Zwycięzca pojedzie na Wyspę Dyskietek.
Najnowsza piosenka Angeli spotyka się z miażdżącą krytyką, dlatego kotka potrzebuje solidnego wsparcia ze strony przyjaciół.
Tom konstruuje lokalizator kapeluszy, który ma przynieść mu i Benowi sławę i wielkie pieniądze, ale nowy wynalazek przyciąga uwagę niewidzialnych kosmitów.
Tom pisze bardzo osobistą piosenkę, by wyrazić swoje uczucia wobec Angeli, ale słowa wpadają w ręce Gingera, Tom musi więc skorzystać z magii, by je odzyskać.
Tom próbuje zniechęcić Hanka i Gingera do korzystania z komputera Bena, dlatego opowiada im przerażającą historię o pirackim duchu.
Tom i Angela walczą o miano najlepszego trenera tenisa dla Gingera, ale ambicje Angeli wymykają się spod kontroli.
Gdy Angela zakochuje się w aktorze Tannerze Von Mięśniaku, Tom usiłuje odwrócić jej uwagę, zmieniając się w „doskonałego faceta”.
Kiedy Toma odwiedza przyjaciel z dzieciństwa, ten z przerażeniem odkrywa, że nudny Willy przeistoczył się w superfajnego Willa Z.
Kiedy ekipa odkrywa furę owoców w mieszkaniu Angeli, wszyscy nabierają podejrzeń, że to właśnie ona jest budzącym postrach Bananowo-Jagodowym Bandytą.
Obejrzawszy z Hankiem „Dzieciaka Ninję”, Ginger postawia zostać ninją. Czy wykorzysta nowe umiejętności do walki ze złem, czy może wręcz przeciwnie?
Tom tak bardzo uzależnia się od nowych kontaktów w mediach społecznościowych, że może przegapić Dzień Darmowego Szejka w towarzystwie swoich prawdziwych przyjaciół.
Podczas zabawy w chowanego Tom zaczepia bransoletką przyjaźni od Angeli o sprężynę w kanapie, przez co nie może ruszyć się z miejsca.
W czasie sprzątania garażu Tom i Ben natrafiają na stary gadżet — komputerowego dzieciaka, który uważa Bena za swojego tatę.
Tom sprząta Angeli sprzed nosa rolę w reklamie, ale jeszcze przed rozpoczęciem zdjęć, podczas ćwiczenia min, zostaje mu dziwny wyraz twarzy, którego nie może zmienić.
W upalny dzień Ben włamuje się do termostatu, aby ustawić chłodniejsze powietrze, jednak możliwość kontroli temperatury budzi w nim dyktatorskie zapędy.
Zarazek Jeremy ponownie atakuje. Dochodzi do apokalipsy zombie. Tom i jego ekipa staje do walki z nieprzyjacielem.
Przed meczem Barakud z Piraniami Angela wpada w sam środek wielkiego sporu kibiców koszykówki i rozpoczyna swój taniec.
Hank jest zmuszony zacząć pracę na zmywaku. Aby nowe zajęcie nie zdominowało jego życia, przyjaciele pomagają mu zachować zdrowy dystans.
Tom zostaje wciągnięty przez tunel podprzestrzenny do równoległego świata, w którym spotyka alternatywne wersje przyjaciół, w tym zakochaną w nim Angelę.
Ben jest pod wrażeniem dziewczyny, którą poznaje w sklepie Winne Grono. Umawia się na randkę, ale niestety w sprawach sercowych potrzebuje rady przyjaciół.
Ben chce stać się zabawniejszy z okazji urodzin prezesa swojej firmy, dlatego konstruuje Galilea, dowcipnego robota, który niespodziewanie okazuje się mało zabawny.
Kilka godzin przed występem Angeli najnowszy wynalazek Bena psuje się i przypadkowo zamienia głos Angeli na głos Toma.
Kiedy Tom przegrywa zakład, właściciel domu przejmuje kontrolę nad firmą Tom i Ben, zmieniając ją w firmę sprzątającą.
Ekipa namawia Bena na dzień urlopu, który ten chce spędzić w Muzeum Zabawy. W tym czasie prowadzenie firmy przejmuje Ginger, który znajduje soniczną deskę Bena.
Tom i Ben wynajdują przewijacz czasu, dzięki któremu trafiają do najbardziej żenujących momentów w swoim życiu. Muszą przy tym uważać, by nie spotkać Benów z przyszłości.
Przyjaciele planują przyjęcie niespodziankę na urodziny Angeli, jednak zamiast do punktu wypieku ciach, trafiają w piach, czyli na pustynię.
Angela martwi się, że Ben zdradzi jej wielką tajemnicę, więc planuje wymazać ją z jego pamięci na zawsze.
Konferencja Gwiazd Techniki nie idzie zgodnie z planem, dlatego Angela postanawia wreszcie przyznać się i wyjawić swój sekret.
Więcej informacji

Ogólne

Czy wiesz, że?

  • Ciekawostki
  • Wpadki
  • Pressbooki
  • Powiązane
  • Ścieżka dźwiękowa

Fabuła

Multimedia

Pozostałe

Proszę czekać…