Obsada

Reżyseria
Średnia
Tim Miller 5.0
Philip J Silvera (reżyser drugiej ekipy) -
Cristina Amengual Watson (asystent) (Hiszpania) -
James Chasey (asystent) -
Isabel Delclaux (asystent) -
Lee Grumett (asystent) -
Árpád Görögh (asystent) (Węgry) -
Márk Herjeczki (asystent) -
Pep Parés Font (asystent) (Hiszpania) -
Jo Tew (asystent) -
Danny Triphook (asystent) (Hiszpania) -
Scenariusz
Średnia
Josh Friedman
(historia)
-
David S. Goyer
(również) (historia)
7.0
Billy Ray 8.0
Justin Rhodes (również) (historia) -
Gale Anne Hurd
(postacie)
6.0
Charles H. Eglee
(historia)
9.0
James Cameron
(historia) (postacie)
7.9
Producenci
Średnia
James Cameron
producent
7.9
David Ellison
producent
-
Bea Batisz kierownik produkcji (asystent) (Węgry) -
Albert Morera nadzorca produkcji (druga ekipa) -
Anna Boglarka Botka koordynator produkcji -
Zsófia Zatureczki koordynator produkcji (asystent) -
Melele Sánchez kierownik produkcji (druga ekipa) -
Uxue Sáenz koordynator produkcji (Hiszpania) -
Edward Cheng producent wykonawczy -
Bonnie Curtis producent wykonawczy -
Dana Goldberg
producent wykonawczy
-
Don Granger producent wykonawczy -
John J. Kelly producent wykonawczy -
Julie Lynn producent wykonawczy -
David Dilley nadzorca produkcji (Los Angeles) -
Bill Hill kierownik produkcji (druga ekipa) -
Steven Kaminsky nadzorca postprodukcji -
John J. Kelly kierownik produkcji -
Krisztian Kertai kierownik produkcji -
Alex McCullough nadzorca produkcji (Los Angeles) -
Carlos Ruiz Boceta nadzorca produkcji -
Miriam Ruiz Mateos kierownik produkcji -
Peter Seres kierownik produkcji (druga ekipa) -
Thane Watkins kierownik produkcji -
Lauren Orlowski koordynator postprodukcji -
Jason Sinclair koordynator postprodukcji -
Sara Chaisson koordynator produkcji (asystent) (dodatkowe zdjęcia) -
Evan Godfrey koordynator produkcji (asystent) (Budapeszt) -
Laura Zsofia Kotz koordynator produkcji -
Tara Mews koordynator produkcji (asystent) -
Melanie Weldon koordynator produkcji -
Aktorzy
Średnia
Linda Hamilton
Sarah Connor
8.0
Mackenzie Davis
Grace
6.9
Natalia Reyes
Dani Ramos
-
Gabriel Luna
Terminator
7.0
Arnold Schwarzenegger
Terminator
7.9
Diego Boneta
Miguel Ramos
6.0
Enrique Arce
Vicente
6.0
Brett Azar T-800 -
Steven Cree
Rigby
-
Hadrian Howard
Pilot samolotu C-5 Galaxy
6.0
Rochelle Neil Drugi pilot samolotu C-5 Galaxy -
Fraser James
Mjr Dean
-
Arlette Torres Meksykańska prostytutka -
Claudia Trujillo Maria -
Tristán Ulloa
Felipe Gandal
-
Nick Wittman
Pilot F-35
-
Mario de la Rosa
Gliniarz w mieście Meksyk
6.5
Stephanie Gil
Młoda Grace
-
Alicia Borrachero
Żona Carla
-
James Barriscale
Oficer Baker
-
Björn Freiberg Policjant federalny -
Ana Batuecas Kelnerka z kafejki internetowej -
Lorna Brown
Agent Brenner
-
Mark Hesketh Strażnik Teksasu -
Mona Martínez Starsza kobieta sprzedająca na ulicy -
John Gettier Oficer ICE -
Pedro Rudolphi Cholo -
Peter Schueller Oficer ICE -
Daniel Ibáñez Miguel -
Peter Ormond Strażnik Teksasu -
Armando Mundaraín Meksykański więzień -
Daria Dikalo Pielęgniarka -
Kevin Medina Pepito -
Katarzyna Gniewkowska
Sarah Connor (polski dubbing)
6.3
Leon Charewicz
Carl / T-800 (polski dubbing)
6.0
Karolina Kalina Dani Ramos (polski dubbing) -
Wiktoria Gorodeckaja
Grace (polski dubbing)
6.0
Michał Mikołajczak
Gabriel / REV-9 (polski dubbing)
5.0
Damian Kulec Diego Ramos (polski dubbing) -
Szymon Kuśmider
Felipe Gandal (polski dubbing)
7.0
Mirosław Zbrojewicz
Mjr Dean (polski dubbing)
7.4
Szymon Mysłakowski
Rigby (polski dubbing)
6.5
Beata Łuczak
Alicia (polski dubbing)
-
Anna Szymańczyk
(polski dubbing)
7.0
Jakub Świderski
(polski dubbing)
4.0
Maciej Maciejewski (polski dubbing) -
Marcin Stec
(polski dubbing)
-
Tomasz Olejnik (polski dubbing) -
Bartłomiej Kotschedoff
(polski dubbing)
4.0
Dominika Łakomska
(polski dubbing)
-
Magdalena Turczeniewicz
(polski dubbing)
5.5
Agnieszka Kudelska
(polski dubbing)
5.5
Przemysław Glapiński
(polski dubbing)
-
Kamil Pruban
(polski dubbing)
6.3
Waldemar Barwiński
(polski dubbing)
7.0
Jarosław Boberek
(polski dubbing)
7.3
Tomasz Błasiak
(polski dubbing)
6.0
Jan Marczewski (polski dubbing) -
Adam Szyszkowski
(polski dubbing)
6.0
Mateusz Weber (polski dubbing) -
Cezary Nowak
(polski dubbing)
6.3
Maksymilian Bogumił (polski dubbing) 5.5
Zdjęcia
Średnia
Ken Seng 6.0
Dániel Bérces (pomoc techniczna) -
Adam Dale (dyrektor ds. fotografii lotniczej) 7.0
Julio Fernández Santa (główna pomoc techniczna) -
János Kovács (pomoc techniczna) -
Tamás Matolcsy (pomoc techniczna) -
Bruce McCleery (kierownik zdjęć) (druga ekipa) 6.0
Guy Micheletti (główna pomoc techniczna) -
Gabor Schmidt (pomoc techniczna) -
Attila Szûcs (główna pomoc techniczna) -
Gergo Vasari (pomoc techniczna) -
Miguel Benavides (główna pomoc techniczna) (Los Angeles) -
Josep Boladeras (pomoc techniczna) -
Gabe Camacho (pomoc techniczna) -
Mark Komaromi (pomoc techniczna) -
Chris Yestin Lee (pomoc techniczna) -
Jonathan Maurice Lee (główna pomoc techniczna) (druga ekipa) -
László Mihály (główna pomoc techniczna) (druga ekipa) -
Martin Twine (pomoc techniczna) -
Kompozytorzy
Średnia
Junkie XL 8.0
Antonio Di Iorio (muzyka dodatkowa) -
Kostiumy
Średnia
Ngila Dickson 9.0
Angel Concepcion (nadzorca garderoby) -
Danielle Baker (nadzorca kostiumów) -
David Craig (nadzorca kostiumów) -
Libby Dempster (asystent) -
Christopher Oroza (dodatkowe zdjęcia) -
Rachael Webb-Crozier (nadzorca kostiumów) -
Montaż
Średnia
Julian Clarke 7.0
Jeff Bauer (asystent) -
Mark Jones (asystent) -
Gary Lam (asystent) -
Charakteryzacja
Średnia
Jessie Triphook główny stylista (druga ekipa) -
Michael White nadzorca stylizacji -
Michael White projektant fryzur -
Kristin Arrigo fryzjer -
Jo Best główny stylista (druga ekipa) -
Jo Best fryzjer -
Bill Corso projektant makijażu 7.0
Montse Damas charakteryzator (druga ekipa) -
Anna Daniel charakteryzator (asystent) -
Kornél Hidas główny stylista -
Szilvia Homolya charakteryzator (druga ekipa) (Węgry) -
Rita Horváth charakteryzator -
Rita Horváth efekty specjalne makijażu -
Geoff Redknap efekty specjalne makijażu -
Saray Rodríguez charakteryzator -
Taylor Schulte efekty specjalne makijażu -
Susana Sánchez nadzorca charakteryzacji (druga ekipa) -
Scenografia
Średnia
Sonja Klaus scenograf -
Lucienne Suren dyrektor artystyczny nadzorujący -
Monica Alberte dyrektor artystyczny -
David Bryan dyrektor artystyczny 6.0
Luke Edwards dyrektor artystyczny -
Alejandro Fernández dyrektor artystyczny -
Claire Fleming dyrektor artystyczny -
Tom Still dyrektor artystyczny 6.0
Attila Illés dyrektor artystyczny (asystent) -
Florian Müller dyrektor artystyczny -
Isona Rigau dyrektor artystyczny (asystent) -
Nuria Muni dekorator wnętrz (Hiszpania) -
Laura Musso rekwizytor -
Enci Bognar projektant graficzny -
Carlos Jesús Domingo rekwizytor -
Bence Kalmár dyrektor artystyczny (asystent) -
Sam Lorimer główny architekt -
Rob MacPherson główny rekwizytor -
Candice Marchlewski dekorator wnętrz (asystent) -
Francesc Masso dyrektor artystyczny (asystent) -
Dan Milligan scenopis obrazkowy -
Julian Nix dyrektor artystyczny -
Javier Orgaz stolarz -
Adorjan Portik dyrektor artystyczny (asystent) -
José Luis Saldaña malarz -
Adriana Toth projektant graficzny (asystent) -
Oscar Troitiño malarz -
Dźwięk
Średnia
Diego Casares mikser (druga ekipa) -
Rodrigo Gil dźwięk (asystent) (Hiszpania) -
Áron Havasi dźwięk (asystent) -
Juan Montoto Ugarte dźwięk (asystent) (Hiszpania) -
Alberto Pacheco dźwięk (asystent) (druga ekipa) -
Mac Ruth mikser -
Efekty specjalne
Średnia
Luc Corbould technik -
Keith Dawson nadzorca efektów specjalnych (asystent) -
Andrew Ryan efekty specjalne 7.0
Mariano Alvarado technik -
James Bainger technik -
Julian Borbidge technik -
Rodney Burke technik -
Eloy Cervera technik -
Gergely Glovotz technik -
Andrew Ellwood technik -
Nicholas Ellwood technik -
Bence Füredi technik -
Tono Garzón technik -
Chris Leech technik -
Doug Meacham technik 7.0
Gary Merrington technik -
Ronnie Rackley technik -
Ty Senior technik -
Tibor Skornyak technik -
Tamas Uzoni technik -
Matt Ward technik -
Nigel Wilkinson technik -
Jonathan Wilson technik -
Dennis Bentivengo efekty specjalne -
Matthew Keen efekty specjalne (asystent) -
Charlie Paton efekty specjalne -
Mark Tanswell efekty specjalne (asystent) -
David Brighton nadzorca efektów specjalnych (asystent) 8.0
Neil Corbould
nadzorca efektów specjalnych
9.0
Pau Costa
nadzorca efektów specjalnych (Hiszpania)
-
Aaron Cox nadzorca efektów specjalnych (Węgry) 7.0
Jabin Dickins nadzorca efektów specjalnych 7.0
Stephen Hutchinson nadzorca efektów specjalnych (druga ekipa) 8.0
Soomin Chon efekty specjalne -
Georg Kaltenbrunner nadzorca efektów specjalnych -
Csaba László Eröss koordynator efektów specjalnych -
Faye Green koordynator efektów specjalnych 8.0
Steve Knowles technik -
Pozostała Ekipa
Średnia
Freddy Bouciegues koordynator kaskaderów -
Bryce Branagan układacz -
Jimmy Chhiu kaskader -
Christopher Clements kaskader -
Wayne Dalglish
kaskader
-
Tim Garris układacz -
Micah Karns kaskader -
Katie O'Donovan kaskader -
Jade Quon
kaskader
6.0
Philip J Silvera koordynator kaskaderów -
Amy Sturdivant
kaskader
-
Aaron Toney
kaskader
6.0
Thomas Vu układacz -
Mindy Marin dobór obsady -
Rou Diaz Prieto dodatkowy dobór obsady (asystent) -
Kara Lipson dodatkowy dobór obsady -
Yaël Moreno nadzorca dodatkowego doboru obsady -
Alex c Rivera dodatkowy dobór obsady (asystent) -
Eric Barba nadzorca efektów wizualnych -
Thomas Boland producent efektów wizualnych -
Daniel Adams kierowca -
Caitlin Dechelle
kaskader dublujący: Mackenzie Davis
-
Laurent Demianoff kierowca -
Rick English
kierowca
-
Jessi Fisher kaskader dublujący: Linda Hamilton -
Eniko Fulop kaskader dublujący: Mackenzie Davis -
Diego Herberg
kierowca
-
Danko Jordanov kaskader dublujący: Arnold Schwarzenegger -
Abel Kocsis kaskader -
Jalil Jay Lynch
kierowca
-
Matthew Miscione kaskader -
Alejandro Pantany kaskader dublujący: Ferrán Fernández -
Jimmy N. Roberts
kierowca
-
Ricardo Rocca kaskader -
Ricardo Rocca układacz -
Brandy Rodríguez kaskader -
Seon Rogers koordynator kaskaderów -
Raihau Villierme kaskader -
Brian Bartolini oświetlenie -
László Bille operator kamery -
Alex Bokhari kamerzysta (asystent) -
Kerry Brown fotosista -
Carlos Cañal kamerzysta (asystent) (druga ekipa) -
Adam Coles kamerzysta (asystent) -
Attila Csoboth operator kamery -
Roberto Escudero elektryk -
Micky Froehlich operator kamery -
Krisztián Galanics kamerzysta (asystent) -
Guillermo Moreno Garcia operator kamery -
Elias M. Félix operator kamery (dodatkowy) -
Christopher TJ McGuire kamerzysta -
Christopher TJ McGuire operator steadicam -
Esther Mestres kamerzysta (asystent) (druga ekipa) -
Iñigo Olea kamerzysta (asystent) -
Kristóf Párdányi kamerzysta (asystent) -
José Luis Rodríguez oświetlenie (Hiszpania) -
Béla Rácz elektryk -
Hiram Ríos kamerzysta (asystent) (druga ekipa) -
Karina Silva operator kamery -
Chris Summers kamerzysta (asystent) -
Kevin Blood księgowy (asystent) -
Kinga Trimmel księgowy produkcji (Węgry) -
James Elijah Aguilar efekty wizualne -
Shudhdodhan Milind Ambhore efekty wizualne -
James Galen Clark efekty wizualne -
Nicolae-Gheorghe Cojocaru efekty wizualne -
Andre LeBlanc efekty wizualne -
Laura LeBlanc efekty wizualne -
Scott Morgan efekty wizualne -
Jonathan Reynolds efekty wizualne -
Alvaro Segura efekty wizualne -
Kevin Conlon efekty wizualne -
László Maczó efekty wizualne (asystent) -
Roman Schmidt efekty wizualne -
Will Wallace efekty wizualne -
Dan Akers nadzorca efektów wizualnych -
Jamie Hallett nadzorca efektów wizualnych -
Michael S. Harbour nadzorca efektów wizualnych -
Marco Maldonado nadzorca efektów wizualnych (druga ekipa) -
Jake Maymudes nadzorca efektów wizualnych -
Glenn Melenhorst nadzorca efektów wizualnych 5.0
David Seager nadzorca efektów wizualnych -
Alex Wang nadzorca efektów wizualnych -
Jeff White nadzorca efektów wizualnych -
Margaret Cardell koordynator efektów wizualnych -
Lesly Cazares koordynator efektów wizualnych -
Katya Lebedev koordynator efektów wizualnych -
Llewellyn Littlemore koordynator efektów wizualnych -
George Stone koordynator efektów wizualnych -
Sina Sultani koordynator efektów wizualnych -
Yegor Tesler koordynator efektów wizualnych -
Matteo Veglia koordynator efektów wizualnych -
Elijah Watson koordynator efektów wizualnych -
Hailie Yang koordynator efektów wizualnych -
Weverton Alves dyrektor techniczny -
Gem Ronn Cadiz dyrektor techniczny -
Dan Camp dyrektor techniczny -
Karhoe Chan dyrektor techniczny -
Michael Corcoran dyrektor techniczny -
Kevin Couture dyrektor techniczny -
Jack Evans dyrektor techniczny -
Martin Halle dyrektor techniczny -
Carolina Jimenez Garcia dyrektor techniczny -
Dmitri Krasnokoutski dyrektor techniczny -
Julien Lasbleiz dyrektor techniczny -
Geordie Martinez dyrektor techniczny -
Harsh Mistry dyrektor techniczny -
Domenick Simpson dyrektor techniczny -
James Spadafora dyrektor techniczny -
Tim Ward dyrektor techniczny -
Tuba Yalcin dyrektor techniczny -
Matthias Zeller dyrektor techniczny -
David Zeng dyrektor techniczny -
Rigel Bowen dyrektor techniczny -
Hyemee Choi dyrektor techniczny -
Michael Löffler dyrektor techniczny -
Ali Rizvi dyrektor techniczny -
Joshua Robertson dyrektor techniczny -
Tor Andreassen zecer -
Eric M. Beaver zecer -
Joao Bogossian zecer -
Yashvhanth Chandrasekaran zecer -
Daniel Duwe zecer -
Kade Eckstein zecer -
Fathima Feminò zecer -
Heiðrún Tinna Haraldsdóttir zecer -
Gregory Harrington zecer -
Julian Körrenz zecer -
Alberto Landeros zecer -
Mark Larranaga zecer -
Danny Lee zecer -
Jona Maluck zecer -
Chris McCrowe zecer -
Ian Parra zecer -
Werner Ten Hoeve zecer -
Szentkuti Tibor zecer -
Tim Tobin zecer -
Luke Vallee zecer -
Balazs Varga zecer -
Daniel Veszely zecer -
Pau Viladot zecer -
Thomas Dane Wagener zecer -
Jeff Wells zecer -
Evan Wen zecer -
Marc Whitelaw zecer -
Tigran Badalyan główny zecer -
James Jooyoung Lee główny zecer -
Miguel Macaya główny zecer -
Vinh Nguyen główny zecer -
Stephen T.Y. Wong główny zecer -
Pasquale Antonelli kierownik produkcji efektów wizualnych -
Jody Wilson kierownik produkcji efektów wizualnych -
Lisa Beroud producent efektów wizualnych -
Samantha Finkler Brainerd producent efektów wizualnych -
Ineke Majoor producent efektów wizualnych -
Laura Bonde Pedersen producent efektów wizualnych (asystent) -
Daniel Stift producent efektów wizualnych (asystent) -
Paul Ashall układ graficzny -
Adam Blank układ graficzny -
Jason Chee układ graficzny -
HyunJin Cho układ graficzny -
Lydia Cosgrave układ graficzny -
Daehwan Jang układ graficzny -
Oliver Kirchhoff układ graficzny -
Felder Kwek układ graficzny -
Sebastian Ness układ graficzny -
Spriha Banik kierownik produkcji efektów wizualnych (asystent) -
Dugan Beach tworzący w technologii cyfrowej -
Peter Dworin tworzący w technologii cyfrowej -
Benjamin Flynn tworzący w technologii cyfrowej -
John Gresko tworzący w technologii cyfrowej -
Quentin Marmier tworzący w technologii cyfrowej -
Jackie K. Murphy tworzący w technologii cyfrowej -
Ryan D. Romero tworzący w technologii cyfrowej (wersja IMAX) -
Lubos Gerardo Surzin tworzący w technologii cyfrowej -
Olivier Van Zeveren tworzący w technologii cyfrowej -
Ryan Weston tworzący w technologii cyfrowej -
Daniel Booty producent efektów wizualnych -
Chris Cooper układ graficzny -
Sergej Eichmann nadzorca grafiki komputerowej -
Lindsay Hallett producent wykonawczy efektów wizualnych -
Ebrahim Jahromi nadzorca grafiki komputerowej -
Arek Komorowski nadzorca efektów wizualnych -
Kerry Lee układ graficzny -
Avery Mann producent efektów wizualnych (asystent) -
James Meikle montaż efektów wizualnych -
Michael Melchiorre nadzorca komponowania -
Daisuke Nagae nadzorca grafiki komputerowej -
Tim Nassauer nadzorca grafiki komputerowej -
Vincent Papaix
nadzorca komponowania
-
Mathew Praveen nadzorca grafiki komputerowej -
Robert Schajer producent efektów wizualnych -
Stefan Schneider modelarz cyfrowy -
Aleksandra Sienkiewicz nadzorca komponowania -
Kazuki Takahashi nadzorca grafiki komputerowej -
Katrina Taylor montaż efektów wizualnych -
Michele C. Vallillo producent wykonawczy efektów wizualnych -
Christopher Walsh animator -
Matt Weaver animator -
Jennifer Wessner kierownik produkcji efektów wizualnych -
Filippo Dattola animator -
Cecile Dubois-Herry
animator
-
Tony Flemming animator -
Kolby Krook animator -
Dave Logan animator -
Sachin Mathew animator -
Lee McNair animator -
Alejandro Mozqueda Torres animator -
Yuhon Ng animator -
Juani Guiraldes główny animator -
Brad Willis główny animator -
Natalia Ruiz Guillamón kamerzysta (stażysta) -