Zgłoś naruszenie Zza kulis #1 (Comic-Con)

Komentarze 11

the_foe

IMO 3. część była OK. A potem nieustający #facepalm

scot 7

Film fajny, ale ten aktor Gabriel Luna psuł cały klimat, jego facjata i postura nie pasowała do terminatora. Gdzie on do słynnego T-1000.

pajki_filmaniak 9

jestem fanem serii więc musiałem iść do kina nie zawiodłem się dużo akcji

MARTIN007

Wczoraj oglądałem T2 żeby nakręcić się na nowego Terminatora, potem obejrzałem Genisys w tv i ochota na kino minęła.

Bercik022

W jaki sposób twierdzisz, że tworcy zakpili z fanów? Chodziłes i rozmawiałeś z fanami ? bo z tego co zauważyłem na RT i metacritic to fani dostali wreszcie to co chcieli dostać. Dla mnie nawet film podszedł, fakt totalnie nie tego chciałem i gryzlo mnie to przez cały seans ale podchodząc do tego jako film akcji to naprawdę bawiłem się dobrze. Nawet motyw z legionem był fajny.
Film zgarnia najlepsze recenzję po dniu sądu więc jednak nikt tu nie pokpił sprawy, jedynie Cameron i wytwórnia wrzucając w ten film wszystkie pieniądze świata i myśląc, że się zwróci kiedy już niedawny Genesis zajechał markę.

Zobacz wszystkie 4 odpowiedzi Ukryj odpowiedzi
Corn1408 Bercik022

@Bercik022 Recenzja dokładnie wykazuje, w których momentach filmu twórcy zawiedli oczekiwania fanów. Aby wyjść z takiego założenia, należało po prostu:

a) być fanem dwóch pierwszych części;
b) pójść do kina na seans nowego Terminatora z kimś, komu Dzień Sądu na serduchu leży;
c) po prostu zobaczyć Mroczne przeznaczenie.

Wystarczy spełniać tylko jeden z powyższych podpunktów ;)

Bercik022 Corn1408

@Corn1408 nie, ty wypowiadasz się w imieniu fanów i jako fan, ja też jestem fanem i jakoś film mi podszedł. W recenzji nie powinno się wypowiadać w imieniu innych osób jak to robią politycy, daj jakieś poparcie dlaczego "fanom" się to nie spodobało a nie tobie jako "fanowi" nie wiem zrób reaserch ankietę czy coś, bo sprawdzając inne recenzje na Internecie czy Youtube to nie masz w ogóle racji. Łatwo jest wrzucać wszystkich do jednego wora jak to, że tylko patologia głosuje na PiS a A geje na PO a nowe gwiezdne wojny zawiodły "wszystkich" fanów, no cholera mówcie za siebie. A potem recenzent płacze, że jego recenzja komuś się nie spodobała bo jak to tak.
Ps. Pewnie dla Ciebie te negatywne glosy na Metacritic i RT to glosy fanów A reszta się nie zna

Corn1408 Bercik022

@Bercik022 Wow, wow, wow. Oddzielmy politykę od eskapizmu, bo nam wyjdzie "Ucho prezesa" z tego… Stale powołujesz się na dwa źródła, które są dość mało wiarygodne, jeśli spojrzymy na wcześniejsze afery (m.in. przytoczone przez Cb "Gwiezdne Wojny" oraz negatywne głosy trolli). Rozmawiałem z fanami serii na temat filmu, w dodatku nie z anonimowym tłumem, na który Ty się stale powołujesz, tylko ludźmi z krwi i kości. W mojej opinii – a przecież recenzja jest właśnie dzieleniem się swoją opinią z Tobą, mój Drogi Czytelniku – żaden wierny fan serii, który w latach 90. chciał być Johnem Connorem i po nocach czekał na swojego T-800, nie będzie dobrze bawił się na filmie. Ot, tyle.

Bercik022 Corn1408

@Corn1408 ja rozumiem o co ci chodzi ale chce zwrócić uwagę (fakt trochę za mocno polecialem z tą polityką) na to, że recenzenci czyli również ty (nie czepiam się całej twórczości twojej bo lubię ja czytać A tylko tej powyżej), powinni pisać o tym jak po prostu im pasował film i podkreślić np, że osoby z którymi był to też się coś nie spodobało a nie wrzucać wszystkich pisząc, że film zawiódł fanów bo jest to nie prawda, zawiódł twoje oczekiwania i twoich znajomych i szanuje to ale dla mnie pisząc o fanach to masz namysli dużo większą grupę. Bardziej by nie biło to tak jak byś napisał, że film mógł zawieść oczekiwania fanów np.
A i nie bierz mojej opinii do siebie co do recenzji bo co jak co lubię je czytać po prostu tutaj tak mnie to uwiera :p