Szybcy i wściekli: Hobbs i Shaw 7.1

Dwóch wrogów jednoczy siły, aby zniszczyć szaleńca, który ma dostęp do broni biologicznej i chce ją użyć.

Obsada

Reżyseria
Średnia
David Leitch 4.0
Simon Crane (reżyser drugiej ekipy) 8.0
Greg Rementer (reżyser drugiej ekipy) -
Chris O'Hara
(reżyser drugiej ekipy) (Hawaje)
-
Paul Barry (asystent) -
Sam Barry-Parker (asystent) -
James Budd (asystent) -
Scott Claydon (asystent) -
Samantha Corcoran (asystent) -
Fraser Fennell-Ball (asystent) -
Jack Fontaine (asystent) -
Joe Geary (asystent) -
Jason Halley (asystent) -
Jess Link (asystent) -
Josie Morgan (asystent) -
Tom Reynolds (asystent) -
Matthew D. Smith (asystent) -
Steve Love (asystent) (dodatkowe zdjęcia) -
Jason Inman (asystent) (dodatkowe zdjęcia) -
Marlon Beyer Rieger (asystent) (dodatkowy) -
Sandrine Loisy (asystent) (druga ekipa) -
Oliver Tummel (asystent) (druga ekipa) -
Richard Whelan (asystent) (druga ekipa) -
Jody Wiltshire (asystent) (druga ekipa) -
Scenariusz
Średnia
Drew Pearce 5.0
Chris Morgan (również) (historia) 7.0
Gary Scott Thompson (postacie) 8.0
Producenci
Średnia
Hiram Garcia producent -
Chris Morgan producent 7.0
Neal H. Moritz
producent
6.0
Steven Chasman producent wykonawczy -
Ainsley Davies producent wykonawczy -
Dany Garcia
producent wykonawczy
-
Kelly McCormick producent wykonawczy -
Ethan Smith producent wykonawczy -
Kathy Chasen-Hay producent towarzyszący -
Viet Luu producent towarzyszący -
David Cain kierownik produkcji -
Cecil O'Connor kierownik produkcji -
Simon Fraser kierownik produkcji (druga ekipa) -
Kate Garbett nadzorca produkcji (druga ekipa) -
Catriona Scott koordynator produkcji -
Daniel Castle King koordynator produkcji (Los Angeles) -
Paula Stier koordynator produkcji (Hawaje) -
Sara Chaisson koordynator produkcji (asystent) (Hawaje) -
Jake Edwards koordynator produkcji (asystent) -
Debbie Merritt koordynator produkcji (asystent) (dodatkowe zdjęcia) (Los Angeles) -
Keir Sloan koordynator produkcji (asystent) -
Ella Daines-Smith koordynator produkcji (druga ekipa) -
Hayleigh Roberts koordynator produkcji (asystent) (druga ekipa) -
Samantha Arnold koordynator produkcji (druga ekipa) -
Aktorzy
Średnia
Dwayne Johnson
Hobbs
7.3
Jason Statham
Shaw
7.8
Idris Elba
Brixton
7.4
Vanessa Kirby
Hattie
5.0
Helen Mirren
Queenie
7.4
Eiza González
Madam M
7.5
Eddie Marsan
Profesor Andreiko
7.1
Eliana Sua
Sam
-
Cliff Curtis
Jonah
7.0
Lori Pelenise Tuisano
Sefina
-
John Tui
Kal
6.0
Joshua Mauga
Timo
-
Joe Anoa'i
Mateo
-
Rob Delaney
Agent Loeb
-
Alex King Por. Grejpfrut -
Tom Wu
Tsoi
-
John Macdonald Lermotov -
Georgia Meacham Modelka na przyjęciu -
Laura Porta Modelka na przyjęciu -
Ima Caryl Cruz Wytatuowana dziewczyna -
Shiloh Coke Strażnik więzienny -
Joshua Coombes Młody Deckard -
Meesha Garbett Młoda Hattie -
Harry Hickles Młody Owen -
Lucy McCormick Kelnerka w Los Angeles -
Stephen Mitchell Agent CIA -
Akie Kotabe Agent CIA -
Felicity Dean Meldująca się w hotelu Savoy -
Pete White Londyński taksówkarz -
Peter Basham Agent towarzyszący Hattie -
Noah Maxwell Clarke Agent towarzyszący Hattie -
Joel MacCormack Agent CIA z mapą -
Vineeta Rishi Asystentka w firmie Eteon -
Champ Nightengale Dyrektor w firmie Eteon -
David Mumeni
Technik komputerowy w firmie Etheon
-
Gavin Esler Angielski prezenter wiadomości -
Ansu Kabia
Angielski prezenter wiadomości
-
Stephanie Vogt
Amerykańska prezenterka wiadomości
-
Dan Li Chiński prezenter wiadomości -
Adam Ganne Niemiecki prezenter wiadomości -
Antonio Mancino
Włoski prezenter wiadomości
-
Dan H. McCormick Gazeciarz -
Thalissa Teixeira Niańka Rosie -
James Dryden Angielski oficer celny -
Katia Elizarova Stewardesa -
Ella-Rae Smith Członkini ekipy Madam M -
Rain Chan Członkini ekipy Madam M -
Lee Anne Nyagodzi Członkini ekipy Madam M -
Maria Sergejeva Członkini ekipy Madam M -
Mackenzie Proll Młody Bully -
Jack Kane Młody Bully -
Nathan Jones
Rosyjski pilot myśliwca
6.5
Spencer Wilding
Najemnik w firmie Eteon
7.0
Axel Nu Technik medyczny firmy Eteon -
Stephen Dunlevy
Najemnik w firmie Eteon
6.0
Timothy Connolly Najemnik w firmie Eteon -
David Leitch
Pilot śmigłowca firmy Eteon
4.0
Michael Wildman
Angielski szef policji
-
Teresa Mahoney
Pani w deszczu (niewymieniony w czołówce)
-
Viktorija Faith Pasażerka rosyjskiego samolotu (niewymieniony w czołówce) -
Tim Connolly
Zarozumiały najemnik (niewymieniony w czołówce)
8.0
Lyon Beckwith
Kuzyn Hobbsa (niewymieniony w czołówce)
-
Ruth Horrocks Kobieta z miasta (niewymieniony w czołówce) -
Sonia Goswami Kobieta z miasta (niewymieniony w czołówce) -
Conlan Casal Najemnik (niewymieniony w czołówce) -
Westley LeClay
Kuzyn Hobbsa (niewymieniony w czołówce)
-
Michel Alexandre Gonzalez Fryzjer (niewymieniony w czołówce) -
Helena Holmes Szefowa (niewymieniony w czołówce) -
Kelemete Misipeka Tańczący wojownik z Samoa (niewymieniony w czołówce) 6.0
Kalanikauleleiaiwi Jardine Pracownica salonu samochodowego (niewymieniony w czołówce) -
Pualani Avaeoru Małżonka (niewymieniony w czołówce) -
Matt Townsend Mężczyzna z miasta (niewymieniony w czołówce) -
Manoj Anand Pasażer na lotnisku (niewymieniony w czołówce) -
Bernardo Santos Naukowiec (niewymieniony w czołówce) -
Marian Lorencik Pasażer rosyjskiego samolotu (niewymieniony w czołówce) -
Lampros Kalfuntzos Pasażer rosyjskiego samolotu (niewymieniony w czołówce) -
Daniel Eghan
Klient jadłodajni (niewymieniony w czołówce)
6.0
Dave Simon Ochroniarz (niewymieniony w czołówce) -
Kyle Leatherberry Najemnik (niewymieniony w czołówce) -
Julian Ferro Mężczyzna z miasta (niewymieniony w czołówce) -
Leo Ayres Członek gangu (niewymieniony w czołówce) -
Patrick Holly Pieszy (niewymieniony w czołówce) -
Pingi Moli Kuzyn Hobbsa (niewymieniony w czołówce) -
Jill Buchanan
Odwiedzająca w więzieniu (niewymieniony w czołówce)
6.0
Jobe Allen Samoańczyk (niewymieniony w czołówce) -
Sergio Briones Najemnik (niewymieniony w czołówce) -
Mark Gooden Mechanik (niewymieniony w czołówce) -
Kishore Bhatt Pasażer na lotnisku (niewymieniony w czołówce) -
Israel Ruiz Pracownik w Londynie (niewymieniony w czołówce) -
Stephen McGowan Naukowiec badający zagrożenia biologiczne (niewymieniony w czołówce) -
Kevin Matadeen Lokaj (niewymieniony w czołówce) -
Abbey Marise Butler Stewardesa na lotnisku (niewymieniony w czołówce) -
Richard Curtis Kurier na rowerze (niewymieniony w czołówce) -
Clay Mason Najemnik (niewymieniony w czołówce) -
James 'JD Knight' Dunn Zwolennik (niewymieniony w czołówce) -
Philip John Bailey Żołnierz (niewymieniony w czołówce) -
Martin Bratanov Pomoc kuchenna (niewymieniony w czołówce) -
Samantha Corcoran Pracownica ochrony (niewymieniony w czołówce) -
Francesca Fraser Żona w jadłodajni (niewymieniony w czołówce) -
Vickrem Gill Steward na lotnisku (niewymieniony w czołówce) -
Steve Lewington Żołnierz Czarnej Piechoty (niewymieniony w czołówce) -
Peter Parker Mensah Żołnierz Czarnej Piechoty (niewymieniony w czołówce) -
Richard James Montgomery Najemnik (niewymieniony w czołówce) -
Sascha Panknin Pasażer na lotnisku (niewymieniony w czołówce) -
Richard Price Pieszy (niewymieniony w czołówce) -
Rubens Saboia Żołnierz Czarnej Piechoty (niewymieniony w czołówce) -
Ben Santos Inżynier w magazynie (niewymieniony w czołówce) -
Rutvig Vaid Międzynarodowy turysta (niewymieniony w czołówce) -
Jay Waddell Uliczny kierowca (niewymieniony w czołówce) -
Zdjęcia
Średnia
Jonathan Sela 6.0
Hans Bjerno (dyrektor ds. fotografii lotniczej) 9.0
Adam Dale (dyrektor ds. fotografii lotniczej) 7.0
John Marzano
(dyrektor ds. fotografii lotniczej)
8.0
John Flemming (główna pomoc techniczna) -
Mark Hyde (główna pomoc techniczna) -
Cynthia Bystrak (pomoc techniczna) -
Henry Fordham (pomoc techniczna) -
Timothy White (pomoc techniczna) -
Gary Romaine (pomoc techniczna) (druga ekipa) -
Vis Sopjani (pomoc techniczna) (druga ekipa) -
Kompozytorzy
Średnia
Tyler Bates 9.0
Joanne Higginbottom (muzyka dodatkowa) -
Lorena Perez Batista (muzyka dodatkowa) -
Tim Williams
(muzyka dodatkowa)
7.0
Kostiumy
Średnia
Sarah Evelyn -
Pip Atkins -
Stephanie Blythman -
David Butler -
Joel Christopher -
Alex Cox -
Hayley Crompton -
Aaron Ellis -
Felicity Goldsworthy -
Eddie Gomez -
Sean Haley -
Jessica Hassall -
Edwina James -
Sam Keyte -
Marylou Lim -
Jendayi Luck -
Callum Martin -
Jeanine McKirnan -
Jenna Miller -
Sanaz Missaghian -
Liz Oliver -
Mia Hope Radford -
Rosie Smith -
Heather Waterton -
Jessica Phillips (Jason Statham) -
Josh Mar (USA) -
Marianna Bourmpoula (asystent) -
Olivia de Laune (asystent) -
Bryde Gordon (asystent) -
Maia Herzog Lee (asystent) -
Róisín Straver (asystent) -
Josie May (asystent) -
Courtney McClain (asystent) -
Robyn Morell (asystent) -
Tom Hornsby (nadzorca kostiumów) -
Nava R. Sadan (nadzorca kostiumów) (Hawaje) -
Montaż
Średnia
Christopher Rouse 8.0
Mark Fitzgerald (dodatkowy) -
Jason Wasserman (asystent) -
Kristin Derella (asystent) -
Jess Jansen (asystent) -
Charakteryzacja
Średnia
Alessandro Bertolazzi
projektant makijażu
-
Sara Kramer główny charakteryzator -
Cristina Waltz główny charakteryzator (Hawaje) -
David Malinowski efekty specjalne makijażu -
Chris Lyons efekty specjalne makijażu -
JoJo Williams charakteryzator osobisty: Idris Elba -
Jordann Aguon charakteryzator -
Lara Licari charakteryzator -
Hanny Tjan charakteryzator (USA) -
Martin Hansen charakteryzator (asystent) -
Debbie Black charakteryzator (druga ekipa) -
Alessandro Bertolazzi
projektant fryzur
-
Ryo Murakawa główny stylista -
Fernando Santaella Navarro główny stylista (Hawaje) -
Rachel Solow barber (Dwayne Johnson) -
Kerstin Weller perukarz -
Kerstin Weller fryzjer -
Georgette Sweet fryzjer -
Ralph Malani fryzjer -
Debbie Black fryzjer (druga ekipa) -
Scenografia
Średnia
David Scheunemann scenograf 8.0
Dominic Hyman dyrektor artystyczny nadzorujący -
Nicolas Plotquin dyrektor artystyczny nadzorujący (Los Angeles) -
David Allday dyrektor artystyczny -
Will Coubrough dyrektor artystyczny -
Charlotte Malynn dyrektor artystyczny -
Choi Ho Man dyrektor artystyczny -
Wolfgang Metschan dyrektor artystyczny -
Remo Tozzi dyrektor artystyczny -
Laura Ng dyrektor artystyczny (druga ekipa) -
Marc Bitz dyrektor artystyczny (asystent) -
Heather Noble dyrektor artystyczny (asystent) -
Ashley Winter dyrektor artystyczny (asystent) -
William Eliscu dyrektor artystyczny (asystent) (Hawaje) -
Lisa Chugg dekorator wnętrz -
Shane Vieau dekorator wnętrz 6.0
Jeffrey Kushon dekorator wnętrz (dodatkowe zdjęcia) -
Mickaela Trodden dekorator wnętrz (asystent) -
Hannah Gawthorpe dekorator wnętrz (asystent) -
Dominic Ackland-Snow główny architekt -
Tim R. Lafferty główny architekt -
Nicky Ackland-Snow główny architekt (asystent) -
Ian Edwards zbrojmistrz -
Liam McCartney zbrojmistrz -
Ben Rothwell zbrojmistrz -
Faujja Singh zbrojmistrz -
Harry Lu zbrojmistrz (Hawaje) -
David Bayliss zbrojmistrz (asystent) -
Bennet Silver główny konstruktor dekoracji -
Christopher J. Wood główny konstruktor dekoracji -
Andrew Naylor koordynator konstrukcji -
Liberty Thompson projektant graficzny -
Joanna Pratt projektant graficzny -
Shaun Mitcheson projektant graficzny -
Shade Addams projektant graficzny -
David Ahern projektant graficzny -
Robert Castillo
scenopis obrazkowy
7.0
William Groebe scenopis obrazkowy -
Todd Harris scenopis obrazkowy -
Soren Bendt Aaboe Pedersen scenopis obrazkowy -
Max Woodhead scenopis obrazkowy -
Graham Wyn Jones scenopis obrazkowy -
Ben Ackland-Snow stolarz -
Malikah Almaghrabi rekwizytor -
Brett Andrews główny rekwizytor (dodatkowe zdjęcia) -
Alessandro Ballacci malarz -
Lee Biggs stolarz -
Otto Broberg rekwizytor -
Zak Brogan stolarz -
Sam Chapman główny rekwizytor (asystent) -
Jack Connolly malarz -
Dan Crawshaw rekwizytor -
Ian Crooks rekwizytor -
Tammy DeRuiter malarz -
Richard Ewan malarz (dodatkowe zdjęcia) -
Jamie Foote rekwizytor -
Geoffrey Gostage stolarz -
Will Grant rekwizytor (dodatkowe zdjęcia) -
Daniel Harford rekwizytor -
Steve Harris stolarz -
Attila Kiss rekwizytor (asystent) -
David Lovelock rekwizytor -
Maggie Mannion główny rekwizytor (asystent) -
Sean Mannion główny rekwizytor -
Kent McLaren rekwizytor -
Christopher James Miller rekwizytor -
Jake Phythian rekwizytor -
Mark Smith rekwizytor -
David Tinto modelarz -
Beck Whelpdale malarz -
Marcus Williams malarz -
Dźwięk
Średnia
Paul Aulicino nadzorujący montaż dźwięku (asystent) -
Ian Bender mikrofoniarz (USA) -
John Casali mikser -
Eliot Connors projektant dźwięku -
Lloyd Dudley mikser (dodatkowe zdjęcia) (druga ekipa) -
Tom Hartig mikrofoniarz (dodatkowe zdjęcia) -
Shane Hayes montaż dialogów -
Vedat Kiyici mikser postsynchronu (Nowa Zelandia) -
Michael B. Koff mikser (USA) -
Andy Koyama mikser ponownego nagrania (dodatkowy) -
Tim Limer technik miksu -
Sean Massey montaż dialogów -
Frank A. Montaño mikser ponownego nagrania -
Chris Murphy mikser -
Steve Nelson mikser (dodatkowe zdjęcia) -
Dan O'Connell imitator dźwięku -
Greg P. Russell mikser ponownego nagrania (dodatkowy) -
Jon Taylor mikser ponownego nagrania -
Allegra De Souza montaż muzyki (dodatkowy) -
Darrell Hall montaż muzyki -
Nathaniel Hill montaż muzyki (dodatkowy) -
Peter Myles nadzorujący montaż muzyki -
Efekty specjalne
Średnia
Paul Dunn nadzorca efektów specjalnych 7.0
Mark Gullesserian nadzorca efektów specjalnych -
Iain Hutton nadzorca efektów specjalnych -
J.D. Schwalm nadzorca efektów specjalnych 9.0
Alistair Williams nadzorca efektów specjalnych 8.0
George Buckleton technik 7.0
Aaron Crowe technik -
Barry Hart technik -
Kevin Lumley technik -
Steve Middleton technik -
Julio Navarro technik -
Karl Openshaw technik -
Aaron Parrott technik -
Eddie Tycer technik -
Matt Willoughby technik -
Josh Cerven efekty specjalne -
Marie Korf efekty specjalne 7.0
Simon Rafferty efekty specjalne -
Harry Eves efekty specjalne (asystent) -
Jannie Hoekman efekty specjalne (asystent) -
David Paszkowski efekty specjalne (asystent) -
Thomas Roberts efekty specjalne (asystent) -
Leigh Stevens efekty specjalne (asystent) -
Tom Rasburn efekty specjalne (asystent) -
Pozostała Ekipa
Średnia
Steve White główny animator -
C.J. Burbage animator -
Joseph Henson animator -
Andrew McCartney animator -
Anthony McGrath animator -
Sianoosh Nasiriziba animator -
Rajesh P.K. animator -
Jack Preston animator -
Dan Santos animator -
Nora Serrano animator -
Manuel Ding animator -
David Hall animator -
Tal Hershkovich animator -
Gábor Kiss animator -
Martin Rossi animator -
Jessica Tegethoff animator -
Karen A. Harris koordynator kaskaderów -
Laura Herman koordynator kaskaderów -
Ralf Koch
koordynator kaskaderów
-
Chris O'Hara
koordynator kaskaderów
-
Peter Miles koordynator kaskaderów (Wielka Brytania) -
Greg Rementer koordynator kaskaderów (dodatkowe zdjęcia) -
Arturo Dickey koordynator kaskaderów (dodatkowe zdjęcia) -
Gary Arthurs
koordynator kaskaderów (dodatkowy) (Wielka Brytania)
-
Myles Humphus
kaskader dublujący: Dwayne Johnson
-
Lee Millham kaskader dublujący: Dwayne Johnson -
Martin Ivanov kierowca dublujący: Jason Statham -
Kyle Mclean kaskader dublujący: Jason Statham -
Shahaub Roudbari kaskader dublujący: Jason Statham (dodatkowy) -
Laura Swift kaskader dublujący: Vanessa Kirby -
Elizabeth Donker Curtius kaskader dublujący: Vanessa Kirby -
Lucy Cork kaskader dublujący: Vanessa Kirby -
Jermaine Holt kaskader dublujący: Idris Elba -
Nathaniel Perry kaskader dublujący: Idris Elba -
Niko Nedyalkov kaskader dublujący: Joe Anoa'i -
Eddie J. Fernandez
kaskader dublujący: John Tui
7.0
Greg Rementer koordynator walk -
Ermar Alexander kaskader -
Benjamin Ashley kaskader -
Can Aydin
kaskader
-
Russell Balogh
kaskader
6.0
Adam Basil kaskader -
Loyd Bateman
kaskader
-
Jason Beeston kaskader -
Daniel Bernhardt
kaskader
7.0
Freddy Bouciegues kaskader -
Alexander Bracq kaskader -
Aidan Brindle kaskader -
Andrew Burford kaskader -
Marvin Campbell
kaskader
-
Liam Carey kaskader -
Alvin Chon
kaskader
6.0
Kieran Clarke kaskader -
Liam Coote
kaskader
-
Brandon Cornell kaskader -
Tom Cotton kaskader -
Jason Curle kaskader -
Tim Davies kaskader -
Holland Diaz kaskader -
Mark Dobson kaskader -
Sam Durrani kaskader -
Enelemaafu kaskader -
Ben Essex kaskader -
Rachael Evelyn kaskader -
Jeremy Fry
kaskader
-
Phong Giang kaskader -
Paul Ginns kaskader -
Jonny James
kaskader
-
Steve Jehu kaskader -
Antal Kalik
kaskader
-
Ross Kohnstam kaskader -
Bogdan Kumshatsky kaskader -
Efka Kvaraciejus
kaskader
-
Renars Latkovskis kaskader -
Tony Lazzara kaskader -
Westley LeClay
kaskader
-
Malosi Leonard
kaskader
-
Lukaz Leong kaskader -
Jess Liaudin kaskader -
Sonny Louis kaskader -
Jean-Paul Ly kaskader -
Will Mackay kaskader -
Kyle Mclean kaskader -
Pingi Moli kaskader -
James Moontasri kaskader -
Chris Morrison kaskader -
Mike Mukatis
kaskader
-
Steven Mullins kaskader -
Andrei Nazarenko kaskader -
Dustin Nelson kaskader -
Benos Noble kaskader -
Rashid Phoenix kaskader -
Andy Pilgrim
kaskader
-
Laurent Plancel kaskader -
Oleg Podobin kaskader -
Tilly Powell kaskader -
Andrej Riabokon kaskader -
Shane Roberts kaskader -
Cale Schultz kaskader -
Anton Simpson-Tidy kaskader -
Anthony Skrimshire kaskader -
Stanimir Stamatov kaskader -
John Street kaskader -
Mens-Sana Tamakloe
kaskader
6.0
Sinilau Tauteoli kaskader -
Roy Taylor kaskader -
Elmo Walker kaskader -
Calvin Warrington-Heasman kaskader -
Marlow Warrington-Mattei
kaskader
-
Joe Williams kaskader -
Leo Woodruff kaskader -
Ben Wright kaskader -
Xue Zhang kaskader -
Cha-Lee Yoon
kaskader
-
Steen Young kaskader -
Jimmy Hart kaskader (dodatkowe zdjęcia) -
Flora Warrington kaskader (asystent) -
Brandon Beckman układacz -
Chad Bowman układacz -
Michael Hugghins
układacz
-
Chris Manger układacz -
Dean Bailey
kierowca
-
Donny Bailey kierowca -
Paul Bailey kierowca -
Aidan Brindle kierowca -
Richard Burden
kierowca
6.0
Andrew Comrie-Picard kierowca -
Joel Conlan kierowca -
Clay Cullen
kierowca
-
Michael Dengel kierowca -
Ben Dimmock kierowca -
Rick English
kierowca
-
Charlie Estepp kierowca -
Bradley Farmer kierowca -
Tanner Foust kierowca -
Dan Griffiths kierowca -
Clayton Grover kierowca -
Logan Holladay kierowca -
Gary Hoptrough kierowca -
Jalil Jay Lynch
kierowca
-
Chris Palermo
kierowca
6.0
Justin Pearson
kierowca
-
Andy Pilgrim
kierowca
-
Matt Sherren kierowca -
Matthew Stirling kierowca -
Ash Galal dubler: Dwayne Johnson -
Phil Hodges dubler: Jason Statham -
Rodeck Quarshie dubler: Idris Elba -
James Payton
dubler: Eddie Marsan
-
Amor Evans dubler: Eliana Sua -
Andrea Susan Bush
dubler: Vanessa Kirby
-
Caridad Angus dubler: Vanessa Kirby -
Lee Newell dubler -
Lucy Bevan dobór obsady -
Marisol Roncali dobór obsady -
Mary Vernieu dobór obsady -
Katie Doyle dobór obsady (dodatkowy) (Hawaje) -
Geena Dioquino dobór obsady (dodatkowy) -
Olivia Grant dobór obsady (asystent) -
Emily Brockmann dodatkowy dobór obsady -
Bret Howe dodatkowy dobór obsady -
Karen Wood dodatkowy dobór obsady -
Vamsikrishna Aitha dyrektor techniczny -
Nicola Alexander dyrektor techniczny -
Kevin Antony dyrektor techniczny -
Atanas Atanasov dyrektor techniczny -
Ágúst Baldursson dyrektor techniczny -
Prashant Bavariya dyrektor techniczny -
Andrew Browne dyrektor techniczny -
Joan Buhigas dyrektor techniczny -
Dmitrijs Cernagovs dyrektor techniczny -
James Charles dyrektor techniczny -
Keith Cheuk dyrektor techniczny -
Tom Coe dyrektor techniczny -
Lynn Dekker dyrektor techniczny -
Saurabh Deshmukh dyrektor techniczny -
Loa Mayra Dumong dyrektor techniczny -
Marcus Duprat dyrektor techniczny -
Amit Kumar Dwivedi dyrektor techniczny -
Christopher Ford dyrektor techniczny -
Claudia Fugazzotto dyrektor techniczny -
William Gabriele dyrektor techniczny -
Ahmed Ghazy dyrektor techniczny -
Mike Gilbert dyrektor techniczny -
Daniel Gilligan dyrektor techniczny -
Pedro Giménez dyrektor techniczny -
Akin Goecmenli dyrektor techniczny -
Andrea Grappis dyrektor techniczny -
Dean Grubb dyrektor techniczny -
Mikhail Gubkin dyrektor techniczny -
Thomas Haley-Hermiz dyrektor techniczny -
Etay Herz dyrektor techniczny -
Anand Hotwani dyrektor techniczny -
Kolja Hübschmann dyrektor techniczny -
Djordje Ilic dyrektor techniczny -
Inki Jo dyrektor techniczny -
Brijesh Johar dyrektor techniczny -
Guillaume Julien dyrektor techniczny -
Anand Kambli dyrektor techniczny -
Manickam Kathirvel dyrektor techniczny -
Andrew Kennedy dyrektor techniczny -
Keyur-r-Patel dyrektor techniczny -
Annurup Kumaar dyrektor techniczny -
Daniel Labossiere dyrektor techniczny -
Erik Lehmann dyrektor techniczny -
Wayne Lim dyrektor techniczny -
Himanshu Meena dyrektor techniczny -
Javier Meroño dyrektor techniczny -
Eric Moliner dyrektor techniczny -
Damiano Moltisanti dyrektor techniczny -
Sandra Murta dyrektor techniczny -
Trilochan Naik dyrektor techniczny -
Emese Papp dyrektor techniczny -
Aneel Ramanath dyrektor techniczny -
Pralay Ramteke dyrektor techniczny -
Simon Renaud dyrektor techniczny -
Nishikant Rokadey dyrektor techniczny -
Guillem Rovira dyrektor techniczny -
Anik Roy dyrektor techniczny -
Rupeshpatil dyrektor techniczny -
Sreedev Nair S. dyrektor techniczny -
Marius Schmücker dyrektor techniczny -
Eric Schultz dyrektor techniczny -
Shaik Shanawaz dyrektor techniczny -
Leona Sharkey dyrektor techniczny -
Arpit Shukla dyrektor techniczny -
Abhay Singh dyrektor techniczny -
Wannita Sirikul dyrektor techniczny -
Maxwell Smith dyrektor techniczny -
Bernardo Andrea Spadafora dyrektor techniczny -
Mika Strijdonk dyrektor techniczny -
Sukesh G. Tambi dyrektor techniczny -
Benoit Terminet Schuppon dyrektor techniczny -
Marc Tingle dyrektor techniczny -
Patryk Urbaniak dyrektor techniczny -
Jordan Walsh dyrektor techniczny -
Yak Hong Yung dyrektor techniczny -
Ivan Tomovic dyrektor techniczny (asystent) -
Harry Nichols dyrektor techniczny (asystent) -
Roel Coucke nadzorca grafiki komputerowej -
Christopher Downs nadzorca grafiki komputerowej -
Pedro Fernandes Santos nadzorca grafiki komputerowej -
Aaron Fickling nadzorca grafiki komputerowej -
Peter Lasrado nadzorca grafiki komputerowej -
Sebastian Lauer nadzorca grafiki komputerowej -
Ariele Podreider Lenzi nadzorca grafiki komputerowej -
Matthias Winkler nadzorca grafiki komputerowej -
Cristiano Cesolari grafik komputerowy -
Shannon Shari Drewitz grafik komputerowy -
Christoph Düll grafik komputerowy -
Mathias Herbster grafik komputerowy -
Eugen Kelle grafik komputerowy -
Jenny Leupold grafik komputerowy -
Mareike Loges grafik komputerowy -
Andrea Umberto Origlia grafik komputerowy -
Olivia Puchalla grafik komputerowy -
Ismael Alabado Rodriguez grafik komputerowy -
Merten Tremer grafik komputerowy -
Mona Wiemer grafik komputerowy -
Kyle Goodsell nadzorca komponowania -
Julia Strack nadzorca komponowania -
Kilian Favarger tworzący w technologii cyfrowej -
Michitaka Inoue tworzący w technologii cyfrowej -
Stefan Mayr tworzący w technologii cyfrowej -
Carlos Quijada tworzący w technologii cyfrowej -
Ryan D. Romero tworzący w technologii cyfrowej -
Hazel Weatherall tworzący w technologii cyfrowej -
Florian Gellinger producent wykonawczy efektów wizualnych -
Nelson Dsouza kierownik produkcji efektów wizualnych -
Vasilis Karatziva kierownik produkcji efektów wizualnych -
George David Reagh kierownik produkcji efektów wizualnych -
Bryan Ryan kierownik produkcji efektów wizualnych -
Jakris Smittant kierownik produkcji efektów wizualnych -
Adarshkatti koordynator efektów wizualnych -
Isabel Arboleya koordynator efektów wizualnych -
Anne Barger koordynator efektów wizualnych -
Georgia Benjamin koordynator efektów wizualnych -
Yasmin Blake koordynator efektów wizualnych -
Michael Chan koordynator efektów wizualnych -
Katie Connon koordynator efektów wizualnych -
Georgia Cook koordynator efektów wizualnych -
Brenna Dolan koordynator efektów wizualnych -
Kate Elum koordynator efektów wizualnych -
Brendan Grady koordynator efektów wizualnych -
Ian Hensley koordynator efektów wizualnych -
Belén Heydt koordynator efektów wizualnych -
Teri Matthews koordynator efektów wizualnych -
Aimee McKinney koordynator efektów wizualnych -
Zohra Mennaceur koordynator efektów wizualnych -
Zak Morris koordynator efektów wizualnych -
Eva Mularonek koordynator efektów wizualnych -
Patrick Thomas O'Rourke koordynator efektów wizualnych -
Joana Powell koordynator efektów wizualnych -
Ellie Ritchie koordynator efektów wizualnych -
Brian Runnels koordynator efektów wizualnych -
Fiona Stuart-Clark koordynator efektów wizualnych -
Jessica Ton koordynator efektów wizualnych -
Georgia Eithne Walker koordynator efektów wizualnych -
Shaina Wiarda koordynator efektów wizualnych -
Alexander Wlk koordynator efektów wizualnych -
Jessica Jara Yepez koordynator efektów wizualnych -
Kelly Zoldak koordynator efektów wizualnych -
Peter Bowmar nadzorca efektów wizualnych -
Michael Brazelton nadzorca efektów wizualnych -
Oliver Cubbage nadzorca efektów wizualnych -
Andreas Giesen nadzorca efektów wizualnych -
Dan Glass nadzorca efektów wizualnych -
Stephen James nadzorca efektów wizualnych -
Stuart Lashley nadzorca efektów wizualnych -
Kyle McCulloch nadzorca efektów wizualnych -
Roni Rodrigues nadzorca efektów wizualnych -
Jonathan Weber nadzorca efektów wizualnych -
Felix Pomeranz nadzorca efektów wizualnych (druga ekipa) -
Anton Agerbo producent efektów wizualnych -
Mats Andersen producent efektów wizualnych -
Fatemeh Khoshkhou producent efektów wizualnych -
Marlene Nehls producent efektów wizualnych -
Adam Pere producent efektów wizualnych -
Kim Phelan producent efektów wizualnych -
Josh Sykes producent efektów wizualnych -
Alexa Barros producent efektów wizualnych (asystent) -
Dayton Boorsma producent efektów wizualnych (asystent) -
Hermione Francis producent efektów wizualnych (asystent) -
Georgina Lowes producent efektów wizualnych (asystent) -
King Louie Palomo producent efektów wizualnych (asystent) -
Matthew J. Rowney producent efektów wizualnych (asystent) -
Andrew Shawley producent efektów wizualnych (asystent) -
Ryan Warrender producent efektów wizualnych (asystent) (druga ekipa) -
Damien di Toro montaż efektów wizualnych -
Linda Drake montaż efektów wizualnych -
Laura El Alam montaż efektów wizualnych -
Phil Eldridge montaż efektów wizualnych -
Roberta Fischetti montaż efektów wizualnych -
Warren Hickman montaż efektów wizualnych -
Barbara Holmes montaż efektów wizualnych -
Tom Partridge montaż efektów wizualnych -
Samuel Perkins montaż efektów wizualnych -
Emma Snaddon montaż efektów wizualnych (asystent) -
Harry Hamblin montaż efektów wizualnych (asystent) -
Digger Jensen układ graficzny -
Matthew Salisbury układ graficzny -
Purvez Amirali efekty wizualne -
Andrew Cadey efekty wizualne -
Ole Geir Eidsheim efekty wizualne -
Daniel Hazeltine efekty wizualne -
Alex Heffner efekty wizualne -
Espen Netland Jakobsen efekty wizualne -
Jan Jinda efekty wizualne -
Julien Legay efekty wizualne -
Sanjay Mahajan efekty wizualne -
Mike Marcuzzi efekty wizualne -
Owen McGonigle efekty wizualne -
Ankur Mishra efekty wizualne -
Chris F. Moore efekty wizualne -
Pete C. Newbauer efekty wizualne -
Carlos Pfister efekty wizualne -
Mohan Ponraj efekty wizualne -
Imran Ahmed Raichuri efekty wizualne -
Sreehari Ramakrishna efekty wizualne -
Lasse Rasmussen efekty wizualne -
Mike Rhone efekty wizualne -
Pratik Pradeep Singh efekty wizualne -
Dipak Tarpara efekty wizualne -
Ishwardas Tupkar efekty wizualne -
Victor Manuel Vera efekty wizualne -
Andreas Vrhovsek efekty wizualne -
Jason Wong efekty wizualne -
Travis Yohnke efekty wizualne -
Kunal Chindarkar główny zecer -
Heidi Dahle główny zecer -
Michael Honisch główny zecer -
Farhad Mohasseb główny zecer -
Leslie Renaud główny zecer -
Cleve Yilun Zhu główny zecer -
Victor Almela zecer -
Itamar Aloni zecer -
Kanika Andrew zecer -
Ndosi Anyabwile zecer -
Luke Armstrong zecer -
Stefano Bagnoli zecer -
Aymeric Ballester zecer -
Steven Benjamin zecer -
Michael Bovberg zecer -
Stephane Brisson zecer -
Abhishek Chaturvedi zecer -
Vishal Chauhan zecer -
Aston Constantinides zecer -
Mathew Crisp zecer -
Philipp Danner zecer -
Christophe Dehaene zecer -
Caroline Delgado zecer -
Nicolas Derory zecer -
Andrew Dohan zecer -
Peter Dudley zecer -
Charlie H. Ellis zecer -
David Ellis zecer -
Martin Fischer zecer -
Tomohiko Fukuda zecer -
Borja Fuste zecer -
Melissa Goddard zecer -
Emily Greeley zecer -
Shreyas Gujrati zecer -
Luke Hardisty zecer -
Christoph Hasche zecer -
Roy Hoes zecer -
Falk Hofmann zecer -
Oliver Hohn zecer -
Romain Hubert zecer -
Santiago E. Iturmendi zecer -
Gediminas Max Jauga zecer -
Abhyuday Karn zecer -
Remko Kram zecer -
Philipp Lambsdorff zecer -
Michael Lankes zecer -
Mélanie Le Bloa zecer -
Armando Lombardo zecer -
Daniel Long zecer -
Riccardo Mascia zecer -
Marco Masotti zecer -
Suman Nayak zecer -
John O'Lone zecer -
Felipe Olid Guerrero zecer -
Vishal Parmar zecer -
Steve Parsons zecer -
Leo Pean de Ponfilly zecer -
Angelica Perez zecer -
Andrea Perisano zecer -
Felicia Petersen zecer -
Alessandro Pieri zecer -
Andrew Pinson zecer -
Marko Radinkovic zecer -
Eric Ravenstein zecer -
Manuel Rivoir zecer -
Katya Ruslanova zecer -
Francesco Russo zecer -
Erik Schneider zecer -
Zsolt Sebõk zecer -
Shayan Sharegh zecer -
Jim Steel zecer -
Balázs Sántha zecer -
Steve Tizzard zecer -
Andrija Trickovic zecer -
Saurabh Tripathi zecer -
Dominik Trottier zecer -
Tanzir Uzzaman zecer -
Nicolas Valente zecer -
Mohit Varde zecer -
Liciani Vargas zecer -
Marjolein Verheij zecer -
Devendra Verma zecer -
Dragan Vujnic zecer -
Michael Walton zecer -
Kai Woytke zecer -
Jiacheng Xu zecer -
Sunil Kumar Yadav zecer -
Brian Reynolds pilot helikoptera -
Will Samuelson pilot helikoptera -
Jason Ewart operator steadicam -
Matthew A. Petrosky operator steadicam (USA) -
Phil Arntz operator kamery -
Jason Ewart operator kamery -
Oliver Loncraine operator kamery -
Iain MacKay operator kamery -
Maurice K. McGuire operator kamery -
Matthew A. Petrosky operator kamery (USA) -
Micky Froehlich operator kamery (dodatkowy) (Hawaje) -
Stamos Triantafyllos operator kamery (druga ekipa) -
Tom Wade operator kamery (druga ekipa) -
Derek Walker operator kamery (druga ekipa) -
Stefan von Borbély operator kamery (druga ekipa) (Rosja) -
Lucas Bielan kamerzysta (Hawaje) -
Julian Bucknall kamerzysta (asystent) -
Seth Gallagher kamerzysta (asystent) -
Max Glickman kamerzysta (asystent) -
Samuel Hayes kamerzysta (asystent) -
Gabriel Hyman kamerzysta (asystent) -
Chris King kamerzysta (asystent) -
Toby McKay kamerzysta (asystent) -
David Pearce kamerzysta (asystent) -
Nick Poole kamerzysta (asystent) -
Mary Margaret Porter kamerzysta (asystent) -
Chaz Lyon kamerzysta (asystent) -
Ben Adefarasin kamerzysta (asystent) (druga ekipa) -
Jim Agnew elektryk -
Neil Ashton elektryk -
Aaron Bartlett elektryk -
Andres Claridge kamerzysta (asystent) (druga ekipa) -
James Clemo elektryk -
Stephen Early kamerzysta (asystent) (USA) -
Taylor Fenno kamerzysta (asystent) (Hawaje) -
Matt Jackman Smith elektryk -
Jimmy E. Jensen kamerzysta (asystent) (USA) -
Connor Jones elektryk -
Dan Jones elektryk (Hawaje) -
George Kalimerakis elektryk -
Cameron A. Keidel kamerzysta (asystent) (Hawaje) -
John M.H. Lee elektryk -
Mike King kamerzysta (asystent) (druga ekipa) -
Bruno Martins elektryk -
Griffin McCann kamerzysta (asystent) (Hawaje) -
Neil McConville kamerzysta (asystent) (druga ekipa) -
Nick Mitchell elektryk (druga ekipa) -
Jeff Murrell oświetlenie -
David Penfold kamerzysta (asystent) (druga ekipa) -
Keith Pokorski kamerzysta (asystent) (Hawaje) -
Christopher Raphael
fotosista
-
Daniel Smith fotosista -
David Smith oświetlenie -
Charles Sparks elektryk -
Fraser Taggart kamerzysta (druga ekipa) -
Tom Taylor kamerzysta (asystent) (druga ekipa) -
Giovanni Vargas elektryk (Hawaje) -
James Woodmass kamerzysta (asystent) (druga ekipa) -
Ryan Worden elektryk (Hawaje) -