Reżyseria | Ocena | |
---|---|---|
Emile Ardolino | ||
Lucille OuYang
(asystent)
|
||
Yudi Bennett
(asystent)
|
||
Gabriela Vázquez
(asystent)
|
||
Nick Laws
(asystent) (Wielka Brytania)
|
||
Michael Stevenson
(asystent) (Wielka Brytania)
|
||
Gaetano Lisi
(asystent) (Nowy Jork)
|
||
Stella Kim
(asystent-stażysta) (Nowy Jork)
|
||
Adam Somner
(asystent) (Wielka Brytania) (niewymieniony w czołówce)
|
||
Scenariusz | Ocena | |
Coline Serreau
(scenariusz oryginalny)
|
||
Sara Parriott
(historia)
|
||
Josann McGibbon
(historia)
|
||
Charlie Peters | ||
Cynnie Troup
(nadzorca ciągłości scenariusza)
|
||
Producenci | Ocena | |
Robert W. Cort
producent
|
||
Ted Field
producent
|
||
Jean-François Lepetit
producent wykonawczy
|
||
Neil A. Machlis
współproducent
|
||
Paul Deason
kierownik produkcji
|
||
Jonathan Filley
kierownik produkcji (Nowy Jork)
|
||
Vincent Winter
kierownik produkcji (Wielka Brytania)
|
||
Bi Benton
koordynator produkcji (Wielka Brytania)
|
||
Betty Chin
koordynator produkcji (asystent-stażysta)
|
||
David W. Dale
kierownik produkcji (asystent)
|
||
Michele Imperato
koordynator produkcji
|
||
Beth Evin Klein
kierownik produkcji (asystent)
|
||
David Lanphier Jr.
konsultant produkcji (asystent)
|
||
Rosemary Lombard
koordynator produkcji (Nowy Jork)
|
||
Rick Roesch
kierownik produkcji (asystent)
|
||
Richard Styles
kierownik produkcji (asystent) (Wielka Brytania)
|
||
Tim Sullivan
kierownik produkcji (asystent)
|
||
Christine Hebble
kierownik produkcji (asystent) (niewymieniony w czołówce)
|
||
Aktorzy | Ocena | |
Tom Selleck
Peter Mitchell
|
7,3
|
|
Steve Guttenberg
Michael Kellam
|
7,4
|
|
Ted Danson
Jack Holden
|
||
Nancy Travis
Sylvia Bennington
|
||
Robin Weisman
Mary Bennington
|
||
Christopher Cazenove
Edward Hargreave
|
9,0
|
|
Sheila Hancock
Vera Bennington
|
||
Fiona Shaw
Panna Elspeth Lomax
|
||
John Boswall
Barrow, lokaj Edwarda
|
||
Jonathan Lynn
Wikariusz Hewitt
|
||
Sydney Walsh
Lauria
|
||
Lynne Marta
Nauczycielka w szkole Morgan
|
||
Everett Wong
Chłopiec
|
||
Edwina Moore
Dr Robinson
|
||
Patricia Gaul
Pani Walker
|
||
Edith Fields
Pani Heard
|
||
Darcy Pulliam
Kelnerka
|
||
Rosalind Allen
Piękna dziewczyna
|
7,0
|
|
Lucia Neal
Kobieta na imprezie
|
||
Bryan Pringle
Stary anglik
|
||
Neil Hunt
Wilfred Blair
|
||
Ian Redford
Angielski rolnik
|
||
Charles David Richards
Pracownik przesuwający dekoracje w trakcie przedstawienia
|
||
Steven L. Vaughn
Bileter
|
||
Melissa Hurley
Tańcząca dziewczyna na imprezie
|
||
Roy Beck
Szofer (niewymieniony w czołówce)
|
||
Patricia Holihan
Turystka (niewymieniony w czołówce)
|
||
Lucien Morgan
Aktor na Broadwayu (niewymieniony w czołówce)
|
||
Zdjęcia | Ocena | |
Adam Greenberg
(kierownik zdjęć)
|
||
Adam Dale
(dyrektor ds. fotografii lotniczej)
|
7,0
|
|
Gary Brostrom
(pomoc techniczna)
|
||
Kevin Fraser
(główna pomoc techniczna) (asystent) (Wielka Brytania)
|
||
Tom Gilligan
(główna pomoc techniczna) (asystent) (Nowy Jork)
|
||
Robert Gray
(główna pomoc techniczna)
|
||
Donald L. Hartley
(pomoc techniczna)
|
||
Peter Hodgson
(pomoc techniczna) (Wielka Brytania)
|
||
Nils Johnson
(pomoc techniczna) (Nowy Jork)
|
||
Mark Joiner
(pomoc techniczna)
|
||
Ed Quinn
(główna pomoc techniczna) (Nowy Jork)
|
||
Rick Rader
(główna pomoc techniczna) (asystent)
|
||
Jimmy Waters
(główna pomoc techniczna) (Wielka Brytania)
|
||
Kompozytorzy | Ocena | |
James Newton Howard |
7,6
|
|
Kostiumy | Ocena | |
Louise Frogley |
8,0
|
|
Roberto Carneiro | ||
Haleen K. Holt | ||
David Mayreis
(Tom Selleck)
|
||
Chantal Jacob Tynes | ||
Mary Law Weir | ||
Montaż | Ocena | |
Michael A. Stevenson |
6,0
|
|
Carlyn Montes De Oca
(asystent)
|
||
Jennifer Neysa Jew
(asystent)
|
||
Bob Kaiser
(laborant-opisywacz)
|
||
David Siegel
(asystent) (Nowy Jork)
|
||
Wayne Smith
(asystent) (Wielka Brytania)
|
||
Muzyka | Ocena | |
Brad Dechter
aranżer
|
||
Charakteryzacja | Ocena | |
Lon Bentley
charakteryzator osobisty: Tom Selleck
|
||
John Caglione Jr.
projektant makijażu
|
||
Doug Drexler
efekty specjalne makijażu
|
||
Paul Engelen
charakteryzator (Wielka Brytania)
|
||
Lee Halls
charakteryzator (Nowy Jork)
|
||
Colin Jamison
fryzjer (Wielka Brytania)
|
||
Emanuel Millar
fryzjer
|
||
Bob Mills
charakteryzator
|
||
Cheri Minns
charakteryzator
|
||
Carol A. O'Connell
fryzjer osobisty: Tom Selleck
|
||
Karen Specht
fryzjer (Nowy Jork)
|
||
Scenografia | Ocena | |
Stuart Wurtzel
scenograf
|
6,0
|
|
Alan Cassie
dyrektor artystyczny
|
||
Ethel Robins Richards
dekorator wnętrz
|
||
David M. Haber
dyrektor artystyczny
|
||
Ian Whittaker
dekorator wnętrz
|
||
Eugene H. Anderson
główny rekwizytor (asystent)
|
||
Barry Bedig
główny rekwizytor
|
||
Lawrence Clayton
główny architekt
|
||
Stan Cockerell
główny rekwizytor (asystent)
|
||
George DeTitta Sr.
dekorator wnętrz (Nowy Jork)
|
||
Gerald DeTitta
główny konstruktor dekoracji
|
||
Davidson Gelb
projektant graficzny
|
||
Claudia Gilligan Ivanjack
główny malarz
|
||
Antoinette J. Gordon
projektant wnętrz
|
||
Bill 'Kauhane' Hoyt
malarz (rezerwowy)
|
||
Tom Ivanjack
malarz
|
||
David Lanning
główny konstruktor dekoracji
|
||
Jim Meyer
twórca rekwizytów
|
||
Darryl Paterson
rekwizytor
|
||
Mark Poll
projektant wnętrz
|
||
Sig Tingloff
projektant wnętrz
|
||
Mark White
architekt
|
7,0
|
|
Arthur Wicks
główny rekwizytor (Wielka Brytania)
|
||
Mort Zwicker
koordynator konstrukcji
|
||
José Ignacio Álvarez
stolarz
|
||
Brent W. Bell
rekwizytor (niewymieniony w czołówce)
|
||
Dźwięk | Ocena | |
Bruce Bell
mikser imitacji
|
||
Arthur Bloom
okablowanie (Nowy Jork)
|
||
Charles J. Bond
okablowanie
|
||
Robert Bradshaw
montaż dźwięku
|
||
Richard Burton
montaż dźwięku
|
||
David E. Campbell
mikser ponownego nagrania
|
||
David Crozier
mikser (Wielka Brytania)
|
||
Gordon Ecker
nadzorujący montaż dźwięku
|
||
Todd Egan
montaż dźwięku (asystent)
|
||
Leslie Gaulin
montaż imitacji
|
||
Hector C. Gika
montaż dźwięku
|
||
Gary A. Hecker
imitator dźwięku
|
||
Holly Huckins
montaż postsynchronu
|
||
Peter Ilardi
mikser (Nowy Jork)
|
||
Scott D. Jackson
nadzorujący montaż imitacji
|
||
C. Darin Knight
mikser
|
||
John Kwiatkowski
montaż dźwięku
|
||
Lee Lemont
montaż postsynchronu (asystent)
|
||
John Leveque
nadzorujący montaż dźwięku
|
||
Kimberly Ellen Lowe
montaż dialogów
|
||
Anthony Milch
montaż dźwięku
|
||
John T. Reitz
mikser ponownego nagrania
|
||
Daniel Rosenblum
mikrofoniarz (Nowy Jork)
|
||
Katie Rowe
imitator dźwięku
|
||
Gregg Rudloff
mikser ponownego nagrania
|
||
Sean Rush
mikrofoniarz
|
||
Steve Schwalbe
montaż dźwięku (asystent)
|
||
Becky Sullivan
nadzorujący montaż postsynchronu
|
||
Shawn Sykora
montaż imitacji
|
||
Richard E. Yawn
montaż dźwięku
|
||
Shawn Murphy
mikser muzyki
|
||
John Richards
operator muzyki
|
||
Eric Tomlinson
technik muzyki
|
||
Jim Weidman
montaż muzyki
|
||
Efekty specjalne | Ocena | |
Tony Parmelee
efekty specjalne
|
||
Richard Ratliff
koordynator efektów specjalnych
|
7,0
|
|
Pozostała Ekipa | Ocena | |
Marc Boyle
kaskader
|
||
Steve Dent
kaskader
|
8,0
|
|
Sy Hollands
kaskader
|
||
Tom Lupo
kaskader
|
||
John Nordlum
kaskader
|
||
Mary Selway
dobór obsady
|
||
Ilene Starger
dobór obsady
|
||
Moshe Levin
operator kamery
|
||
Dennis Brock
oświetlenie
|
||
Brock Denis
oświetlenie
|
||
Ken Fisher
kamerzysta (asystent)
|
||
Paul Kenward
prowadzący ostrość
|
||
Billy Clevenger
prowadzący ostrość
|
||
Jerry DeBlau
oświetlenie (Nowy Jork)
|
||
Tommy Finch
oświetlenie (asystent) (Wielka Brytania)
|
||
R. Scott Goodrich
operator kamery (asystent)
|
||
Harold Hathaway
oświetlenie (asystent)
|
||
Mark Joiner
elektryk
|
||
Martin Kenzie
prowadzący ostrość
|
||
Jono Kouzouyan
oświetlenie
|
||
Jay Levy
prowadzący ostrość
|
||
Clive Mackey
operator kamery (asystent)
|
||
Arthur Moshlak
oświetlenie (asystent) (Nowy Jork)
|
||
Christopher Norr
operator kamery (asystent)
|
7,0
|
|
Peter Robinson
operator kamery (Wielka Brytania)
|
||
Andrew D. Schwartz
fotosista (Nowy Jork)
|
||
Donald Sweeney
operator kamery (Nowy Jork)
|
||
Gene Trindl
fotosista
|
||
David Worley
operator kamery (Wielka Brytania)
|
||
Matthew W. Davis
dobór obsady (asystent)
|
||
Ellen Jacoby
dodatkowy dobór obsady
|
||
Jimmy Jue
dodatkowy dobór obsady
|
||
Hillary Missan
dobór obsady (asystent)
|
||
Anna Liza Recto
dobór obsady (stażysta)
|
||
Alysa Wishingrad
dobór obsady (asystent)
|
||
Jim Brennan
menedżer obiektów zdjęciowych (Wielka Brytania)
|
||
George Herthel
menedżer obiektów zdjęciowych
|
||
Dana Robin
menedżer obiektów zdjęciowych (Nowy Jork)
|
||
Al Cerullo
pilot helikoptera
|
||
Devron Conrad
dubler: Christopher Cozenove
|
||
Penelope Gottlieb
projekt czołówki
|
||
Tandi Slater
księgowy produkcji
|
||
Kim Wozniak
księgowy (asystent)
|
Pozostałe
Proszę czekać…