Miszmasz czyli Kogel Mogel 3 5.2

Kasia (Grażyna Błęcka-Kolska) nadal mieszka we wsi Brzózki i walczy z niechcianym zalotnikiem Staszkiem Kolasą. Do Polski wraca niespodziewanie jej syn Marcin (Nikodem Rozbicki) i od razu wpada w kłopoty. Chłopak ma pomysł na niecodzienny biznes… W tym czasie w Warszawie w rodzinie Wolańskich wybucha kryzys. Wolańska (Ewa Kasprzyk) – celebrytka i słynna sekstrenerka – wydaje kontrowersyjną książkę. Jej bliscy – mąż (Zdzisław Wardejn) i córka Agnieszka (Aleksandra Hamkało) – buntują się i uciekają z domu. Postanawiają najpierw odwiedzić Piotrusia (Maciej Zakościelny), który dziś wiedzie wygodne życie u boku żony Marleny (Katarzyna Skrzynecka). Następnie ruszają w nieznane, a finał tej wycieczki znów przejdzie do legendy!

Zgłoś naruszenie Zwiastun #1

Komentarze 4

i_darek1x 2019-05-25 3

Niestety to już nie powróci ? Lata które minęły nie wpłynęły dobrze na aktorów ,a co za tym idzie na film . Jakieś to wszystko kiczowate ;) Ale jak to w przysłowiu są gusta i guściki czyli może komuś się spodoba ? Wolna wola ;)

poeta777 2019-02-03 2

DNO DNA. Kino wręcz powinno zwracać nie tylko za bilety ale i za zmarnowany czas na te wypociny. Beznadziejna komedyjka lekko romantyczna o mega płytkim humorze i sztucznym nawiązywaniu do poprzednich części. Połowa scen i postaci nijak się miała do fabuły – równie dobrze mogłoby ich nie być i niczego by to nie zmieniło. Hamkało się chyba nawet grać nie chciało. Tak drewnianego aktorstwa już dawno nie widziałem. Wystarczyłoby zamienić kilku aktorów na Szyca, Karolaka i Adamczyka i mielibyśmy i mielibyśmy poziom KAC WAWY (a właściwie mamy taki poziom tylko w innej obsadzie)

Movie_eater 2019-05-25

Dałem radę obejrzeć do końca :D Bardzo przeciętna komedia jak dla mnie Werdykt 5/10

pajki_filmaniak 2019-01-29 7

miła komedia warto iść do kina